eu_lola 26.08.03, 19:45 Jeszcze jeden ladny obrazek ( Wajdy ? ) www.pinakoteka.zascianek.pl/Podkowinski/Images/Szal.jpg Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
eu_lola Re: Lepiej odpowiedz na moja zagadke. Z Pitra. 26.08.03, 19:48 Ale nie kazdego dotyczy to tak osobiscie. Amen Odpowiedz Link Zgłoś
didjeridu A. Mickiewicz ( taki poeta ) 26.08.03, 20:37 Z "artykulu" Facio Tadzio czy podobnie. Tez namalowany przez tego Wojtyle "... Grzeczność nie jest nauką łatwą ani małą. Niełatwą, bo nie na tem kończy się, jak nogą Zręcznie wierzgnąć, z uśmiechem witać lada kogo; Bo taka grzeczność modna zda mi się kupiecka, Ale nie staropolska, ale nie szlachecka. " Odpowiedz Link Zgłoś
eu_lola Re: Specjalnie dla Gabrieli 26.08.03, 22:02 www.leningradartist.com/alb_bio.html To jakis ogon Nigdy nie slyszalam. Female portrait - bochomaz Cos dla ciebie z Petersburga www.leningradschool.com/geo32s.jpg Odpowiedz Link Zgłoś