Dodaj do ulubionych

Specjalnie dla Gabrieli

26.08.03, 19:45
Jeszcze jeden ladny obrazek ( Wajdy ? )

www.pinakoteka.zascianek.pl/Podkowinski/Images/Szal.jpg
Obserwuj wątek
    • gabrielacasey Kazdy glupi w Polsce zna "Szal", idiotko!!! 26.08.03, 19:46
    • gabrielacasey Lepiej odpowiedz na moja zagadke. Z Pitra. 26.08.03, 19:47
      • eu_lola Re: Lepiej odpowiedz na moja zagadke. Z Pitra. 26.08.03, 19:48
        Ale nie kazdego dotyczy to tak osobiscie.

        Amen
    • didjeridu A. Mickiewicz ( taki poeta ) 26.08.03, 20:37

      Z "artykulu" Facio Tadzio czy podobnie.
      Tez namalowany przez tego Wojtyle


      "... Grzeczność nie jest nauką łatwą ani małą.
      Niełatwą, bo nie na tem kończy się, jak nogą
      Zręcznie wierzgnąć, z uśmiechem witać lada kogo;
      Bo taka grzeczność modna zda mi się kupiecka,
      Ale nie staropolska, ale nie szlachecka. "

    • eu_lola Re: Specjalnie dla Gabrieli 26.08.03, 22:02
      www.leningradartist.com/alb_bio.html
      To jakis ogon Nigdy nie slyszalam.


      Female portrait - bochomaz


      Cos dla ciebie z Petersburga

      www.leningradschool.com/geo32s.jpg

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka