bam-buko 03.09.03, 01:50 na wlasne oczy widzialem jak pies polacka zapijaczonego na smyczy do jego bejsmentu ciagnal po chodniku,wesolo bylo jak nigdy,a Portoryki przy tym jeszcze Ballamos spiewali i sie smieli... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj