Dodaj do ulubionych

Irak: ostrzał polskiej eskorty rodziny al-Hakima

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.09.03, 10:21
no i sie zaczelo.... idziemy na wojne panocki i bedziemy
ginaC....
Obserwuj wątek
    • metastasis Tak bywa 09.09.03, 10:26
      Na wojnie tak bywa, że ktoś strzela, a ktoś jest ostrzeliwany.
      Dobrze, że nikt nie został ranny... i chyba tyle - trzeba
      uważać podczas tej ekskorty.
    • gabrielacasey NIGDY do ciebie niecelnie nie strzelano? Wiele 09.09.03, 10:41
      straciles... Nawet jako archeolog na terytoriach kurdyjskich po
      wszelkich stronach granicy mogles byc niecelnie, a casem i
      celnie, ostrzelany...Nawet za Saddama.
    • Gość: ble gdzie jest ta rodzina IP: *.lancut.sdi.tpnet.pl 09.09.03, 11:24
      gdzie jest ta rodzina

      Polscy żołnierze eskortujący do Iranu 400-osobową rodzinę
      Mohammeda Bakira al-Hakima,

      Mohammed Bakir al-Hakim, który ponad 20 lat spędził w Iranie,
      uciekając przed represjami reżimu Saddama Husajna, do Iraku
      wrócił kilka miesięcy temu. Jego rodzina nadal przebywa w Iranie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka