Gość: grzesiu8 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.09.03, 10:21 no i sie zaczelo.... idziemy na wojne panocki i bedziemy ginaC.... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
metastasis Tak bywa 09.09.03, 10:26 Na wojnie tak bywa, że ktoś strzela, a ktoś jest ostrzeliwany. Dobrze, że nikt nie został ranny... i chyba tyle - trzeba uważać podczas tej ekskorty. Odpowiedz Link Zgłoś
gabrielacasey NIGDY do ciebie niecelnie nie strzelano? Wiele 09.09.03, 10:41 straciles... Nawet jako archeolog na terytoriach kurdyjskich po wszelkich stronach granicy mogles byc niecelnie, a casem i celnie, ostrzelany...Nawet za Saddama. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ble gdzie jest ta rodzina IP: *.lancut.sdi.tpnet.pl 09.09.03, 11:24 gdzie jest ta rodzina Polscy żołnierze eskortujący do Iranu 400-osobową rodzinę Mohammeda Bakira al-Hakima, Mohammed Bakir al-Hakim, który ponad 20 lat spędził w Iranie, uciekając przed represjami reżimu Saddama Husajna, do Iraku wrócił kilka miesięcy temu. Jego rodzina nadal przebywa w Iranie. Odpowiedz Link Zgłoś