16.12.03, 14:35
palestynski problem : nikt nie chce panstwa palestynskiego /moze tylko zydzi
i palestynczycy/, ................i tak
dzennikarze................straca temat, ......,, politycy /tez , temat
przetargow/ co beda sprzedawac? o co beda walczyc ? Arabian Arabowie
Araber,..........palestyna to juz naprawde jedyny temat , ktory laczy te
plemiona, narody? spoleczenstwa?,..Palestynczycy,...,Izraelici - olac
wszystkich i dogadac sie, zapomnijcie o przeszlosci, dogadac sie .get the
chance!!!!!!!!!!!!!!!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: Mohamed Re: palestyna IP: *.westchestergov.com 16.12.03, 16:43
      WOLNA PALESTYNA!
      PRECZ Z IZRAELEM i ZYDAMI!
    • fredzio54 Re: palestyna 17.12.03, 07:20
      Araby do piekla won z mojej ziemi do slaska
    • Gość: z daleka Re: palestyna IP: 5.3.1R3D* / 62.90.63.* 17.12.03, 07:47
      wojciechc1 napisał:

      > palestynski problem : nikt nie chce panstwa palestynskiego /moze tylko zydzi
      > i palestynczycy/, ................i tak
      > dzennikarze................straca temat, ......,, politycy /tez , temat
      > przetargow/ co beda sprzedawac? o co beda walczyc ? Arabian Arabowie
      > Araber,..........palestyna to juz naprawde jedyny temat , ktory laczy te
      > plemiona, narody? spoleczenstwa?,..Palestynczycy,...,Izraelici - olac
      > wszystkich i dogadac sie, zapomnijcie o przeszlosci, dogadac sie .get the
      > chance!!!!!!!!!!!!!!!!!
      ---------
      Mysle, ze to pol prawdy. Palestynczycy, a przynajmniej ich decydenci, panstwa palestynskiego
      wcale nie chca. Powiedzialbym, ze robia wszystko co mozliwe, aby ono nie powstalo.
      Powstanie wolnego, samodzielnego panstwa palestynskiego to dla nich same problemy. Nie chodzi
      im wiec, zeby zlapac kroliczka, chodzi o to zeby go gonic.

























Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka