Dodaj do ulubionych

Różnica wieku

24.06.10, 15:31
Czy uważacie że duża różnica wieku w związku lub małżenstwie jest dobra dla
takiego związku?
Obserwuj wątek
    • rena-ta49 Re: Różnica wieku 24.06.10, 16:42
      Nie ma chyba żadnego znaczenia
      • dobra-kobieta Re: Różnica wieku 24.06.10, 18:46
        zbyt duza to chyba nie powinna być, głupio wygląda para jak p.
        Łapicki z zoną. A w druga stronę , jak facet młodszy to jeszcze
        gorzej.
        • rena-ta49 Re: Różnica wieku 25.06.10, 13:19
          Dwie moje bliskie znajome mają partnerów młodszych o 15 -lat od siebie wydają
          się te związki szczęśliwe, dość często mężczyźni w wieku średnim młodsi od
          kobiety wcale na takich nie wyglądają , są jacyś podniszczeni?
          Ważne jest żeby to pożycie było zgodne , wiek może szokować , tylko przez jakiś
          krótki czas , potem ludzie , rodzina się przyzwyczają?
    • tadeusz_ski.51 Jest zła 25.06.10, 16:14
      to oczywiste. Niewielka różnica w granicach do 5-ciu lat, gdy mężczyzna jest
      starszy, jest jak najbardziej wskazana, bo mężczyźni z reguły później dojrzewają
      i poczuwają się do odpowiedzialności
    • darima_ka Re: Różnica wieku 25.06.10, 16:36
      Maximum 6 lat , więcej sobie nie wyobrażam.
    • jowitta18 Re: Różnica wieku 25.06.10, 18:44
      Jeśli dwójgu ludziom nie przeszkadza ,
      to ok. Ja bym się jednak nie zdecydowała na związek
      z dużo młodszym partnerem.
      • tadeusz_ski.51 Popieram 25.06.10, 20:05
        jowitta18 napisała:
        > ... Ja bym się jednak nie zdecydowała na związek
        > z dużo młodszym partnerem.
        ----------
        18 lat mninus dużo młodszy wychodzi że osesek. Nie, to nie do przyjęcia
        • irene.jg Re: Popieram 25.06.10, 21:05
          W miarę jak się starzeję, łagodnieję w swoich sądach i niczemu się
          nie dziwię. Jeżeli ludzi pomimo różnicy wiekowej połączy miłość, cóż
          mi do tego. Dlaczego mam ich w swoim świętym oburzeniu krytykować i
          odmawiać im prawa do kochania się. Co innego kiedy taki związek
          oparty jest na fałszywych pobudkach.
          • zak-1 Re: Popieram 26.06.10, 10:50
            Z czasem taka duza różnica wieku moze przeszkadzac . Bo niech mi
            ktos powie ,ze Taki Lapicki moze zaspokoić młodą zonkę . Nigdy nie
            uwierzę !!!!
            • tadeusz_ski.51 Popieram Kazika! 26.06.10, 19:00
              Nie wierz Kazik, bo ja też nie wierzę. Niemniej w imię solidarności męskiej,
              jestem gotów do pomocy (p. Łapickiemu w zaspokojeniu małżonki)
          • rena-ta49 Re: Popieram 26.06.10, 18:03
            Coraz częściej jednak, to miłość do pieniądza partnera/ki ,
            łączy ludzi z taką różnicą wieku , nie żadna miłość nie czarujmy się ?
          • tadeusz_ski.51 Re: Popieram 26.06.10, 19:10
            irene.jg napisała:
            > ... Jeżeli ludzi pomimo różnicy wiekowej połączy miłość, cóż
            > mi do tego.
            --------
            Miłość jest uczuciem i jako takie rzadko bywa trwałe, często myli się miłość z
            dobrym seksem, na który jak wiadomo, wiek u mężczyzn ma decydujące znaczenie.
            Owszem, jak sobie pościelesz tak się wyśpisz, pewnie że mi to zwisa, ale w imię
            trwałości związku lepiej jest mocno się zastanowić nad konsekwencjami? Jest
            sporo przypadków, gdy w takich związkach pojawiają się dzieci i często nie jest
            to już problem tylko tej pary?
        • rena-ta49 Re: Popieram 26.06.10, 18:04
          tadeusz_ski.51 napisał:

          > jowitta18 napisała:
          > > ... Ja bym się jednak nie zdecydowała na związek
          > > z dużo młodszym partnerem.
          > ----------
          > 18 lat mninus dużo młodszy wychodzi że osesek. Nie, to nie do przyjęcia


          Hahaha smile
          • tadeusz_ski.51 Re: Popieram 26.06.10, 19:11
            No co, źle liczę?
            • rena-ta49 Re: Popieram 27.06.10, 10:16
              Nie no dobrze liczyszsmile
              • zak-1 Re: Popieram 27.06.10, 11:20
                Ale te same osoby w wieku 40-18 , to już w sam razsmile
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka