ls48 24.06.10, 15:31 Czy uważacie że duża różnica wieku w związku lub małżenstwie jest dobra dla takiego związku? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
dobra-kobieta Re: Różnica wieku 24.06.10, 18:46 zbyt duza to chyba nie powinna być, głupio wygląda para jak p. Łapicki z zoną. A w druga stronę , jak facet młodszy to jeszcze gorzej. Odpowiedz Link
rena-ta49 Re: Różnica wieku 25.06.10, 13:19 Dwie moje bliskie znajome mają partnerów młodszych o 15 -lat od siebie wydają się te związki szczęśliwe, dość często mężczyźni w wieku średnim młodsi od kobiety wcale na takich nie wyglądają , są jacyś podniszczeni? Ważne jest żeby to pożycie było zgodne , wiek może szokować , tylko przez jakiś krótki czas , potem ludzie , rodzina się przyzwyczają? Odpowiedz Link
tadeusz_ski.51 Jest zła 25.06.10, 16:14 to oczywiste. Niewielka różnica w granicach do 5-ciu lat, gdy mężczyzna jest starszy, jest jak najbardziej wskazana, bo mężczyźni z reguły później dojrzewają i poczuwają się do odpowiedzialności Odpowiedz Link
darima_ka Re: Różnica wieku 25.06.10, 16:36 Maximum 6 lat , więcej sobie nie wyobrażam. Odpowiedz Link
jowitta18 Re: Różnica wieku 25.06.10, 18:44 Jeśli dwójgu ludziom nie przeszkadza , to ok. Ja bym się jednak nie zdecydowała na związek z dużo młodszym partnerem. Odpowiedz Link
tadeusz_ski.51 Popieram 25.06.10, 20:05 jowitta18 napisała: > ... Ja bym się jednak nie zdecydowała na związek > z dużo młodszym partnerem. ---------- 18 lat mninus dużo młodszy wychodzi że osesek. Nie, to nie do przyjęcia Odpowiedz Link
irene.jg Re: Popieram 25.06.10, 21:05 W miarę jak się starzeję, łagodnieję w swoich sądach i niczemu się nie dziwię. Jeżeli ludzi pomimo różnicy wiekowej połączy miłość, cóż mi do tego. Dlaczego mam ich w swoim świętym oburzeniu krytykować i odmawiać im prawa do kochania się. Co innego kiedy taki związek oparty jest na fałszywych pobudkach. Odpowiedz Link
zak-1 Re: Popieram 26.06.10, 10:50 Z czasem taka duza różnica wieku moze przeszkadzac . Bo niech mi ktos powie ,ze Taki Lapicki moze zaspokoić młodą zonkę . Nigdy nie uwierzę !!!! Odpowiedz Link
tadeusz_ski.51 Popieram Kazika! 26.06.10, 19:00 Nie wierz Kazik, bo ja też nie wierzę. Niemniej w imię solidarności męskiej, jestem gotów do pomocy (p. Łapickiemu w zaspokojeniu małżonki) Odpowiedz Link
rena-ta49 Re: Popieram 26.06.10, 18:03 Coraz częściej jednak, to miłość do pieniądza partnera/ki , łączy ludzi z taką różnicą wieku , nie żadna miłość nie czarujmy się ? Odpowiedz Link
tadeusz_ski.51 Re: Popieram 26.06.10, 19:10 irene.jg napisała: > ... Jeżeli ludzi pomimo różnicy wiekowej połączy miłość, cóż > mi do tego. -------- Miłość jest uczuciem i jako takie rzadko bywa trwałe, często myli się miłość z dobrym seksem, na który jak wiadomo, wiek u mężczyzn ma decydujące znaczenie. Owszem, jak sobie pościelesz tak się wyśpisz, pewnie że mi to zwisa, ale w imię trwałości związku lepiej jest mocno się zastanowić nad konsekwencjami? Jest sporo przypadków, gdy w takich związkach pojawiają się dzieci i często nie jest to już problem tylko tej pary? Odpowiedz Link
rena-ta49 Re: Popieram 26.06.10, 18:04 tadeusz_ski.51 napisał: > jowitta18 napisała: > > ... Ja bym się jednak nie zdecydowała na związek > > z dużo młodszym partnerem. > ---------- > 18 lat mninus dużo młodszy wychodzi że osesek. Nie, to nie do przyjęcia Hahaha Odpowiedz Link