Dodaj do ulubionych

Congratulations Piotr

27.12.11, 19:09
www.youtube.com/watch?v=us3dQ0nnlHY
Obserwuj wątek
    • flisy1 Re: Congratulations Piotr 27.12.11, 19:11
      Ładna staroc wygrzebałaś kisskisskiss
      • darima_ka Re: Congratulations Piotr 27.12.11, 19:16
        Chciałam Cię czym naprawdę oryginalnym uhonorować
        za zasługi dla Forum kiss kiss
        • flisy1 Re: Congratulations Piotr 27.12.11, 19:20
          Hhahahahahahha,och te zasługi,jestem tu nie dla zasług,a dla przyjemności,dla samego bycia z Wami jestem tu smile
          • darima_ka Re: Congratulations Piotr 27.12.11, 19:22
            Wiem,że nie o zasługi tu chodzi ,a o to by czuć się dobrze z ludźmi
            z którymi sie pisze.
            • flisy1 Re: Congratulations Piotr 27.12.11, 19:25
              Właśnie,a paczkę mamy zgraną,lubiącą sie i to jest SUPERsmile
              • darima_ka Re: Congratulations Piotr 27.12.11, 20:11
                Bo znamy się od kilku już lat,
                praktycznie skład się nie zmienia ,
                czyli stała ekipa , to też ma znaczenie.
                • sreberko55 Re: Congratulations Piotr 27.12.11, 21:42
                  O kurczę Cliff Richard taki młodziutki ,pamiętam go z póżniejszego okresu.Ale po szczęce poznaje, to ON smile
                  • rena-ta49 Re: Congratulations Piotr 28.12.11, 14:23
                    Ja też Go pamiętam doskonale z późniejszego okresy,
                    tu z 68 roku też młody jeszcze smile
                    www.youtube.com/watch?v=jZGTNUQELiE&feature=related
    • darima_ka Gratuluje 27.12.11, 19:12
      https://www.beruska8.cz/jpg/kyticky/vevaze/35.jpg
      Ciesze się ,że Tobie się to trafiło , masz ode mnie kiss




      m/f,50394,Bez_Granic.html" target="_blank">forum.gazeta.pl/forum/f,50394,Bez_Granic.html</a>
      • flisy1 Re: Gratuluje 27.12.11, 19:15
        Lubie takie słodkie cmoki wink
        • darima_ka Re: Gratuluje 27.12.11, 19:23
          Bo cmoki są bez podtekstów ,cmokamy kogoś kogo lubimy.
          • flisy1 Re: Gratuluje 27.12.11, 19:26
            Cmok cmok,cmok za cmoksmile
    • rena-ta49 Re: Congratulations Piotr 28.12.11, 14:18
      Ja też smile
      https://www.beruska8.cz/smajlici/smajlici2/133.gif

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka