08.11.21, 08:09
www.se.pl/wiadomosci/exclusive/barbara-kurdej-szatan-wywolala-burze-straci-kontrakt-na-250-tys-aa-5V8v-wpZ8-NKev.html
A ja liczę, że straci znacznie więcej, że straci możliwość posiadania oświadczenia o niekaralności.
twitter.com/DariuszMatecki/status/1457604153396633601
Obserwuj wątek
    • rena-ta49 Re: Aktorzyny 09.11.21, 15:02
      Biedna kurdej-szmatan… tfu! Szatan. Mi się myli zawsze.
      Media podają, że B.Kurdej-Szatan jest "w rozsypce" w związku ze skutkami jej wpisu wulgarnie obrażającego.
      Biedactwo.. Współczujecie? Czyżby pojawiła się groźba zerwania współprac reklamowych?
      https://pbs.twimg.com/media/FDvfq09WQAICsgr?format=jpg&name=small
      twitter.com/w_sumlinski/status/1458065393747177479
      • rena-ta49 Re: Aktorzyny 10.11.21, 08:23
        Tymczasem prezes TVP Jacek Kurski poinformował na Twitterze o tym, czego wielu domagało się już od paru dni: Barbara Kurdej-Szatan nie bedzie już więcej premierowo występować w TVP.

Teraz przeprosiny może sobie wsadzić w buty:
        www.tysol.pl/a74353-Szanuje-ciezka-prace-wszystkich-sluzb-mundurowych-i-doceniam-Przepraszam-Kurdej-Szatan-na-Instagramie#.YYsIBSnNBFE.twitter
    • rena-ta49 Re: Aktorzyny 09.11.21, 15:02
      Biedna kurdej-szmatan… tfu! Szatan. Mi się myli zawsze.
      Media podają, że B.Kurdej-Szatan jest "w rozsypce" w związku ze skutkami jej wpisu wulgarnie obrażającego.
      Biedactwo.. Współczujecie? Czyżby pojawiła się groźba zerwania współprac reklamowych?
      https://pbs.twimg.com/media/FDvfq09WQAICsgr?format=jpg&name=small
      twitter.com/w_sumlinski/status/1458065393747177479
        • rena-ta49 Re: Aktorzyny 10.11.21, 21:21
          al-szamanka napisała:

> Ach, jak bardzo mi przykro, jak przykro, bieeeeeedny szatan.
          > A jak będę jej współczuć jak kupę forsy straci... no poplączę się chyba tak jak
          > ona big_grin
          >

Ryczy jak bóbr, bo w jednej chwili straciła ok. 1,5 mln zł,a kredyty same się nie splacą!
          Reperkusje są ogromne i sięgają głęboko do jej kieszeni. Sponsorzy wycofują się z kontraktów, prokurator na karku. Nie wesoło.
          www.tvp.info/56850305/kurdej-szatan-opublikowala-przeprosiny-internauci-oburzeni-aktorka-wyrzucona-z-m-jak-milosc
          • al-szamanka Re: Aktorzyny 10.11.21, 21:35
            rena-ta49 napisała:

> Ryczy jak bóbr, bo w jednej chwili straciła ok. 1,5 mln zł,a kredyty same się n
            > ie splacą!
            > Reperkusje są ogromne i sięgają głęboko do jej kieszeni. Sponsorzy wycofują się
            > z kontraktów, prokurator na karku. Nie wesoło.
            > www.tvp.info/56850305/kurdej-szatan-opublikowala-przeprosiny-internauci-oburzeni-aktorka-wyrzucona-z-m-jak-milosc

Ha, i niech to inni widzą, niech wiedzą jak cudownie takie sprawki mogą uderzyć po kieszeni.
            I mam taką dziwną satysfakcję, gdy wyobrażam sobie jak sobie kurdejowe łapy z wściekłości gryzie.
            • rena-ta49 Re: Aktorzyny 10.11.21, 21:57
              Najbardziej boli uderzenie po kieszeni ,dlatego niech nikomu sie nie wydaje ,że cwelebrytom więcej wolno i ,ze
              w necie jest się anonimowym.
              https://pbs.twimg.com/media/FD3EENEWEAEzYLO?format=jpg&name=small
              A już nazywać żołnierzy i ludzi broniących granicy Polski mordercami to czyste s*rwysyństwo antypolskie.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka