02.02.08, 22:06
Tabela rozmiarow zrobiona przez Kasice. Moze by to umiescic we wstepie?
Pomocna przy pokazywaniu jak przeliczac miseczki.

docs.google.com/View?docid=dfq559j5_1fjkt4n
Obserwuj wątek
    • zawsze_zielona Re: Tabela 03.02.08, 01:54
      Widze, ze tabela jest we wstepie. Nie wiem, czy byla tam od poczatku (jesli tak,
      to przepraszam, za zamieszanie). W kazdym razie super, na pewno pomoze.
      Wykasujcie ten watek.
      Dobranoc

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka