23.03.05, 12:34
mam simsonka poradzcie mi czy jest sens tuningu silnika jeśli tak to kto by
mógł to zrobić prosze o informacje!
Obserwuj wątek
    • juchas115 Re: simson 23.03.05, 13:18
      Sam se zrób. Silnik w simsonie nie jest skomoplikowanym mechanizmem ;]
      Kup sobie cylinder z tłokiem i głowicą o poj. 70 ccm, wyszlifuj w cylindrze i
      gaźniku przelot mieszanki, potem kanaliki w cylindrze którymi przechodzi
      mieszanka. Sama wymiana bez szlifowania około 1 godzinki roboty ;] A jak
      jeszcze bedzie Ci mało to sobie rozpołów silnik i zaklej dziury na tych kółkach
      co łączą wał i korbowód (zapomniałem jak to sie nazywa) korkiem i przyklej to
      dobrą żywicą. :)
      pozdrowka/juchas

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka