saracen1608 22.02.06, 14:29 www.allegro.pl/item87799368_mz_jaskolka.html ostatnie zdjecie po prawej :] :P Na taka blache to mozna było chyba wyrywac hoki na pęczki :P Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: jazz Re: widzieliscie sexowny motocykl ?? :P IP: *.localnetwork.pl 22.02.06, 14:32 nie widziałeś takiej blachy nigdy? ja taką w iżu kiedyś miałem stara siedlecka (błee) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: brembo Re: widzieliscie sexowny motocykl ?? :P IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.02.06, 23:26 twoja EMZETA taka miala jak ją kupiłem w Łukowie:D Odpowiedz Link Zgłoś
ireo Re: widzieliscie sexowny motocykl ?? :P 22.02.06, 14:33 hej saracen, szybko się uwinąłeś z tym remontem. i jakie korzystne zmiany! Odpowiedz Link Zgłoś
saracen1608 Re: widzieliscie sexowny motocykl ?? :P 22.02.06, 14:36 zaprawde powiadam ci - bluznisz ireo ;) Moja teraz rozebrana na czynniki pierwsze i wypiaskowana do gołej blachy a i tak prezentuje sie o niebo lepiej niz tamta . Z remontem mi zajmie jeszcze z jakies dwa tygodnie - lakiernik ma dosc napiety grafik :/ Odpowiedz Link Zgłoś
ireo Re: widzieliscie sexowny motocykl ?? :P 22.02.06, 14:56 no no, nie wiedziałem że jej robisz ten remont na poziomie molekularnym. tylko dolicz jeszcze z miesiąc do planowanej pierwszej jazdy, bo mówią że tyle czasu potrzebuje lakier do osiągnięcia pełnej twardości Odpowiedz Link Zgłoś
saracen1608 Re: widzieliscie sexowny motocykl ?? :P 22.02.06, 15:02 No , podobno do wiosny daleko wiec nie bedzie problemu. Ide sie zdrzemnac bo przesiedziałem noc w garażu i mi sie troche oczy kleja :/ pozdr Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jazzy jazzy jazz Re: widzieliscie sexowny motocykl ?? :P IP: *.localnetwork.pl 22.02.06, 14:35 a jeszcze ta kanapa i te pikowane sakwy...mniam mniam Odpowiedz Link Zgłoś
saracen1608 Re: widzieliscie sexowny motocykl ?? :P 22.02.06, 14:37 kanapa jest od 300tki - dosc unikatowa . A te kufry to jakas tragedia :/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jazz jamboree Re: widzieliscie sexowny motocykl ?? :P IP: *.localnetwork.pl 22.02.06, 14:40 a co to 300? Odpowiedz Link Zgłoś
saracen1608 Re: widzieliscie sexowny motocykl ?? :P 22.02.06, 14:58 www.monstrumecanic-mz.go.ro/gat%20de%20lup/mz-es-175-300-1.jpg Dosc rzadko spotykany - wyprodukowano cos kolo 6 tys sztuk Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jazz Re: widzieliscie sexowny motocykl ?? :P IP: *.localnetwork.pl 22.02.06, 15:03 żesz w doope palec, this linkos nie działajos, szukam ręcznie... Odpowiedz Link Zgłoś
saracen1608 Poprawka ;] 22.02.06, 15:05 www.monstrumecanic-mz.go.ro/Gat%20de%20lup.htm sorki - tak powinno byc ok - ostatnie zdjecie na dole - ta niebieska u góry masz porównanie z 250 tka pozdr Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jazz Re: Poprawka ;] IP: *.localnetwork.pl 22.02.06, 15:08 heh, było trochę tego złomu... mi się podoba ta 350 trialowa... Odpowiedz Link Zgłoś
cien1100 Re: Poprawka ;] 23.02.06, 11:07 Z Siedlec,nie ze Skierniewic. Kiedy Siedlce wjeżdżały na zlot,to mówiono,że przyjechała najseksowniejsza załoga:D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jazzio dusigaz Re: Poprawka ;] IP: *.localnetwork.pl 23.02.06, 11:20 racja racja... Odpowiedz Link Zgłoś