Dodaj do ulubionych

widzieliscie sexowny motocykl ?? :P

22.02.06, 14:29
www.allegro.pl/item87799368_mz_jaskolka.html
ostatnie zdjecie po prawej :] :P

Na taka blache to mozna było chyba wyrywac hoki na pęczki :P
Obserwuj wątek
    • Gość: jazz Re: widzieliscie sexowny motocykl ?? :P IP: *.localnetwork.pl 22.02.06, 14:32
      nie widziałeś takiej blachy nigdy?
      ja taką w iżu kiedyś miałem
      stara siedlecka (błee)
      • Gość: brembo Re: widzieliscie sexowny motocykl ?? :P IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.02.06, 23:26
        twoja EMZETA taka miala jak ją kupiłem w Łukowie:D
    • ireo Re: widzieliscie sexowny motocykl ?? :P 22.02.06, 14:33
      hej saracen, szybko się uwinąłeś z tym remontem.
      i jakie korzystne zmiany!
      • saracen1608 Re: widzieliscie sexowny motocykl ?? :P 22.02.06, 14:36

        zaprawde powiadam ci - bluznisz ireo ;)

        Moja teraz rozebrana na czynniki pierwsze i wypiaskowana do gołej blachy a i
        tak prezentuje sie o niebo lepiej niz tamta .

        Z remontem mi zajmie jeszcze z jakies dwa tygodnie - lakiernik ma dosc napiety
        grafik :/
        • ireo Re: widzieliscie sexowny motocykl ?? :P 22.02.06, 14:56
          no no, nie wiedziałem że jej robisz ten remont na poziomie molekularnym.

          tylko dolicz jeszcze z miesiąc do planowanej pierwszej jazdy, bo mówią że tyle
          czasu potrzebuje lakier do osiągnięcia pełnej twardości
          • saracen1608 Re: widzieliscie sexowny motocykl ?? :P 22.02.06, 15:02

            No , podobno do wiosny daleko wiec nie bedzie problemu. Ide sie zdrzemnac bo
            przesiedziałem noc w garażu i mi sie troche oczy kleja :/

            pozdr
    • Gość: jazzy jazzy jazz Re: widzieliscie sexowny motocykl ?? :P IP: *.localnetwork.pl 22.02.06, 14:35
      a jeszcze ta kanapa i te pikowane sakwy...mniam mniam
      • saracen1608 Re: widzieliscie sexowny motocykl ?? :P 22.02.06, 14:37

        kanapa jest od 300tki - dosc unikatowa . A te kufry to jakas tragedia :/
        • Gość: jazz jamboree Re: widzieliscie sexowny motocykl ?? :P IP: *.localnetwork.pl 22.02.06, 14:40
          a co to 300?
          • saracen1608 Re: widzieliscie sexowny motocykl ?? :P 22.02.06, 14:58
            www.monstrumecanic-mz.go.ro/gat%20de%20lup/mz-es-175-300-1.jpg
            Dosc rzadko spotykany - wyprodukowano cos kolo 6 tys sztuk
            • Gość: jazz Re: widzieliscie sexowny motocykl ?? :P IP: *.localnetwork.pl 22.02.06, 15:03
              żesz w doope palec, this linkos nie działajos, szukam ręcznie...
              • saracen1608 Poprawka ;] 22.02.06, 15:05

                www.monstrumecanic-mz.go.ro/Gat%20de%20lup.htm
                sorki - tak powinno byc ok -
                ostatnie zdjecie na dole - ta niebieska
                u góry masz porównanie z 250 tka
                pozdr
                • Gość: jazz Re: Poprawka ;] IP: *.localnetwork.pl 22.02.06, 15:08
                  heh, było trochę tego złomu...
                  mi się podoba ta 350 trialowa...
                  • speedone Re: Poprawka ;] 22.02.06, 23:18
                    blacha ze skierniewic :)
                    • cien1100 Re: Poprawka ;] 23.02.06, 11:07
                      Z Siedlec,nie ze Skierniewic. Kiedy Siedlce wjeżdżały na zlot,to mówiono,że
                      przyjechała najseksowniejsza załoga:D
                      • Gość: jazzio dusigaz Re: Poprawka ;] IP: *.localnetwork.pl 23.02.06, 11:20
                        racja racja...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka