Dodaj do ulubionych

YAMAHA GTS 100

IP: 80.54.114.* 16.07.06, 09:50
Czy ktoś miał okazję jezdzić na tym moto chciałbym poznać Wasze wrażenia i jak
sprawuje się zwłaszcza przednie zawieszenie?
Obserwuj wątek
    • Gość: szynszyll Re: YAMAHA GTS 100 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.07.06, 10:36
      yo!

      zadzwon pod ten numer:

      513 17 90 03

      i zapytaj o Zyndola - zjezdzil cala europe na GTS i wlasnie zamierza ja
      sprzedac - bardzo ladna sztuka, polecam ;)

      szynszyll
      • aprilia33 Re: YAMAHA GTS 100 16.07.06, 18:59
        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=508&w=14573557&wv.x=1&v=2&s=0

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka