Gość: Bero IP: 80.54.114.* 16.07.06, 09:50 Czy ktoś miał okazję jezdzić na tym moto chciałbym poznać Wasze wrażenia i jak sprawuje się zwłaszcza przednie zawieszenie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: szynszyll Re: YAMAHA GTS 100 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.07.06, 10:36 yo! zadzwon pod ten numer: 513 17 90 03 i zapytaj o Zyndola - zjezdzil cala europe na GTS i wlasnie zamierza ja sprzedac - bardzo ladna sztuka, polecam ;) szynszyll Odpowiedz Link Zgłoś
aprilia33 Re: YAMAHA GTS 100 16.07.06, 18:59 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=508&w=14573557&wv.x=1&v=2&s=0 Odpowiedz Link Zgłoś