Dodaj do ulubionych

zgloszenia do programu

11.02.10, 12:56

czy ktos wie jak mozna zglosic restauracje do programu kulinarne rewolucje
Magdy Gessler w TVN-ie ???
Obserwuj wątek
    • radiomis Re: zgloszenia do programu 11.02.10, 13:43
      Rewolucje? a nie koszmary ?

      • Gość: Tata-Rak Re: zgloszenia do programu IP: *.dip.t-dialin.net 11.02.10, 20:42
        Crystal clear LOBBYING = Magda,Magda,Magda!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka