28.04.10, 20:29
bedziemy wybierac nowa Rade Nadzorcza..
ktos od nas tez warto zeby byl kandydatem...
zawsze to dostep do innych informacji itp..
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka