gibony 28.04.10, 20:29 bedziemy wybierac nowa Rade Nadzorcza.. ktos od nas tez warto zeby byl kandydatem... zawsze to dostep do innych informacji itp.. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj