Dodaj do ulubionych

Wybory Ursus

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.11.10, 07:50
Szanowni Państwo,
Nazywam się Anna Maria Wołyniak, od czternastu lat mieszkam z rodziną w Ursusie. Jestem psychologiem i pedagogiem specjalnym, pracuję z dziećmi rodzinami. Sama będąc mamą wiem jak wiele troski i zaangażowania wymaga wychowanie dzieci. Wiem także na jak wiele trudności napotykają Rodzice dzieci mieszkający w Ursusie. Zawsze chciałam mieć wpływ na to, co się dzieje wokół mnie. Nie mogę być obojętna, gdy widzę, że coś wokół mnie dzieje się nie tak, jak powinno. Dlatego zdecydowałam się kandydować do Rady Dzielnicy – założyłam Komitet Wyborczy Wyborców „Mamy - Ursus”, który zrzesza aktywne mamy, domagające się poprawy jakości życia rodzin mieszkających w naszej dzielnicy.
Moja najmłodsza córeczka Zosia urodziła się rok temu. Jest, podobnie jak dwoje starszych dzieci, mieszkanką Ursusa. Niestety – starsze dzieci nie chodziły do publicznego przedszkola w naszej dzielnicy – nigdy nie udało się nam znaleźć na liście przyjętych. Także teraz, nie chodzą do publicznych szkół w Ursusie - ze względu na zmianowość, liczbę dzieci w szkołach oraz niski poziom kształcenia zdecydowaliśmy się posłać je do szkoły na Bemowie. Już za dwa lata moja najmłodsza córka rozpocznie edukację w przedszkolu. Chciałabym, by Zosia mogła właśnie tu, w naszej dzielnicy pójść do dobrego, publicznego przedszkola, by później chodziła na jedną zmianę do publicznej, przyjaznej dziecku szkoły.
Priorytetem dla mnie jest edukacja. Inwestycja w edukację i rozwój dzieci jest dla mnie inwestycją w ich przyszłość, ale także w moją przyszłość i przyszłość całej Polski.
Jako troskliwa, kochająca matka pragnę zmienić edukacyjną rzeczywistość Ursusa. Jestem zdeterminowana - będę o to wszystko walczyła dla moich dzieci – Marysi, Jasia i Zosi oraz dla ich rówieśników – dzieci sąsiada i Twoich, bo to oni są przyszłością Naszego Ursusa.
Więcej o moim programie możesz przeczytać na stronie www.annawolyniak.pl
Zacznę zmiany w naszym otoczeniu dla siebie i dla Ciebie, dla Twojej Rodziny!

Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka