Gość: m.
IP: 217.116.104.*
19.01.11, 14:45
A ja się przede wszystkim cieszę, że trasę zbudowano. Że są uchybienia? No bywa, zwłaszcza na dużym kontrakcie zawsze coś wyjdzie nie tak. Tylko po co je rozdymać do takich rozmiarów? Wychodzi potem że to są pierdoły, a media przedstawiają jakby nie wiadomo jaka katastrofa się stała.