Gość: pan_laga
IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl
04.03.02, 15:44
zbrzydzilo Was ? złociutcy...mnie też brzydzi, gdy wchodze na fora nie
przeczuwajac nawet kto i co tam pisze...
hipokryci.za szczoty, wiadra i do roboty. na fora ruszac. a i tu jest ciagle w
czym pogmerac...dość liczenia ile tych postów i rozdawania kubeczkow. moze tak
wziąć sie za cos co szczypty glowkowania wymaga ?
amen
pan_laga