Dodaj do ulubionych

Wyniki liderów

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.06.04, 09:52
Brawo Wierzej! Niech zyje zwyciestwo!
Obserwuj wątek
    • Gość: ikus Kto to jest Wierzej? IP: 62.89.99.* 15.06.04, 10:30
      • Gość: User Re: Kto to jest Wierzej? IP: 212.244.167.* 15.06.04, 10:56
        To jest taki czlowiek, z LPR, Wierzejski, ktory wykorzystuje swoje stanowisko
        do celow prywatnych i prezentowania pogladow zwego ugrupowania, jak na przyklad:
        - chce zakazywac dopuszczonej prawem aborcji i dopuszcza sie szantazu.
        - chce zakazywac sprzedazy dopuszczonych prawem srodkow antykoncepcyjnych i
        dopuszcza sie w tym celu szantazu
        - prezentuje nacjonalistyczne poglady, w ktorych dla osiagniecia celu chce sie
        poslugiwac policja i zorganizowanymi grupami partyjnymi
        - lamie prawo pulikujac informacje niejawna
        - jest czlowiekiem bez honoru - bo jako przedstawiciel partii jawnie
        antyunijnej pcha sie do zajmowania miejsca w parlamencie UE.
        - jest hipokryta, bo jako zdecydowany katolik nie potrafi wybaczac, jak nauczal
        Chrystus, ale pod szyldami krzyza i meki chce wprowadzac dziwne reguly

        Po krotce: kilka z tych przykladow znamy juz z dzialalnosci Zakonu NMP, zwanego
        w Polsce krzyzakami, nacjonalizm i bojowki nacjonalistow to natomiast sytuacja
        znana z drugiej wojny swiatowej.
        Majac na wzgledzie historie Polski, przez lata uswiadamiane nam zlo, jakie
        wywolala II Wojna Swiatowa, pan Wierzejski identyfikuje sie z pogladami pana
        Bendera, ktory twierdzi, ze [w skrocie] "Zydzi pracowali w obozach pracy, ktora
        czesto nie byla trudna i wcale nie musieli umierac od tej pracy"

        Oto po krotce pan Marszalek Wierzejski [dane w wiekszosci zaczerpniete ze
        strony www.wierzejski.pl]
    • Gość: człowiek KTO WIE KIM JEST WIERZEJ ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.06.04, 10:49
      • Gość: xxx Re: KTO WIE KIM JEST WIERZEJ ? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.06.04, 10:57
        Ja nie wiem, ale za to latwo policzyc, ze w w-wie jest conajmniej 173.830
        ludzi "myslacych inaczej" (przez analogie do "sprawnych inaczej").
    • Gość: marc a co z innymi IP: *.konstancin.net 15.06.04, 11:05
      dlaczego gazeta podaje wybrakowane wyniki wyborow? ja chcialbym poznac wyniki
      innych, mniejszych partii, ktorych bylo dosyc duzo na karcie do glosowania...
    • Gość: a Zieloni -dlaczeg Re: Wyniki liderów IP: *.altech.com.pl 15.06.04, 13:40
      gdzie mozna otrzymac szczegolowe wyniki listy nr 18 Zieloni 2004.
      Dlaczego podaje sie tylko partie ktore przekroczyly prog, czy inni nie brali
      udzialu w wyborach i co osiagneli wynik zerowy.
      Przeciez Zielioni zdobyli ok.5 tys. glosow, gdzie mozna sie dowiedziec
      szczegolow.
      • niech Re: Wyniki liderów 15.06.04, 13:55
        Legierski wygral wybory. Moralnie.
      • jaa_ga Re: Wyniki liderów 15.06.04, 14:41
        Tutaj dowiecie się wszystkiego :)

        www.pkw.gov.pl/index.jsp?place=Menu2&news_cat_id=1098&layout=1
        • niech Re: Wyniki liderów 15.06.04, 14:43
          Dla posiadaczy Akrobata Sceptyk podal adres wszystkozawierajacego pliku:
          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=51&w=13445333
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka