Gość: onr! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.06.04, 09:52 Brawo Wierzej! Niech zyje zwyciestwo! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: User Re: Kto to jest Wierzej? IP: 212.244.167.* 15.06.04, 10:56 To jest taki czlowiek, z LPR, Wierzejski, ktory wykorzystuje swoje stanowisko do celow prywatnych i prezentowania pogladow zwego ugrupowania, jak na przyklad: - chce zakazywac dopuszczonej prawem aborcji i dopuszcza sie szantazu. - chce zakazywac sprzedazy dopuszczonych prawem srodkow antykoncepcyjnych i dopuszcza sie w tym celu szantazu - prezentuje nacjonalistyczne poglady, w ktorych dla osiagniecia celu chce sie poslugiwac policja i zorganizowanymi grupami partyjnymi - lamie prawo pulikujac informacje niejawna - jest czlowiekiem bez honoru - bo jako przedstawiciel partii jawnie antyunijnej pcha sie do zajmowania miejsca w parlamencie UE. - jest hipokryta, bo jako zdecydowany katolik nie potrafi wybaczac, jak nauczal Chrystus, ale pod szyldami krzyza i meki chce wprowadzac dziwne reguly Po krotce: kilka z tych przykladow znamy juz z dzialalnosci Zakonu NMP, zwanego w Polsce krzyzakami, nacjonalizm i bojowki nacjonalistow to natomiast sytuacja znana z drugiej wojny swiatowej. Majac na wzgledzie historie Polski, przez lata uswiadamiane nam zlo, jakie wywolala II Wojna Swiatowa, pan Wierzejski identyfikuje sie z pogladami pana Bendera, ktory twierdzi, ze [w skrocie] "Zydzi pracowali w obozach pracy, ktora czesto nie byla trudna i wcale nie musieli umierac od tej pracy" Oto po krotce pan Marszalek Wierzejski [dane w wiekszosci zaczerpniete ze strony www.wierzejski.pl] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: człowiek KTO WIE KIM JEST WIERZEJ ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.06.04, 10:49 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xxx Re: KTO WIE KIM JEST WIERZEJ ? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.06.04, 10:57 Ja nie wiem, ale za to latwo policzyc, ze w w-wie jest conajmniej 173.830 ludzi "myslacych inaczej" (przez analogie do "sprawnych inaczej"). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marc a co z innymi IP: *.konstancin.net 15.06.04, 11:05 dlaczego gazeta podaje wybrakowane wyniki wyborow? ja chcialbym poznac wyniki innych, mniejszych partii, ktorych bylo dosyc duzo na karcie do glosowania... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: a Zieloni -dlaczeg Re: Wyniki liderów IP: *.altech.com.pl 15.06.04, 13:40 gdzie mozna otrzymac szczegolowe wyniki listy nr 18 Zieloni 2004. Dlaczego podaje sie tylko partie ktore przekroczyly prog, czy inni nie brali udzialu w wyborach i co osiagneli wynik zerowy. Przeciez Zielioni zdobyli ok.5 tys. glosow, gdzie mozna sie dowiedziec szczegolow. Odpowiedz Link Zgłoś
jaa_ga Re: Wyniki liderów 15.06.04, 14:41 Tutaj dowiecie się wszystkiego :) www.pkw.gov.pl/index.jsp?place=Menu2&news_cat_id=1098&layout=1 Odpowiedz Link Zgłoś
niech Re: Wyniki liderów 15.06.04, 14:43 Dla posiadaczy Akrobata Sceptyk podal adres wszystkozawierajacego pliku: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=51&w=13445333 Odpowiedz Link Zgłoś