karoly
03.12.12, 20:26
dla mnie też to skandal i chamstwo!
drzewo to osobny byt zasługujący na szacunek i opiekę, ZWŁASZCZA w mieście.
a nie przedmiot, który można przesuwać i usuwać jak np. wiatę przystankową.
nie "element kształtowania pejzażu".
drzewo to kultura, jak powiedział pewnien człowiek.
cham tego nigdy nie zrozumie.
i żywemu nie przepuści.