Gość: gosc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.05.13, 17:21 szkoda ze sie nie rozpadly... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
yogini1 A ...kogo to obchodzi .... w Polsce 03.05.13, 17:40 Niech wieśniaki a wa-wy cieszą się że stolyca została , praktycznie od zera odbudowana dzięki całej Polsce .... bo centrum wyglądałoby tak jak te kamienice na Pradze ... i byłaby lypa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mwl Re: A ...kogo to obchodzi .... w Polsce IP: *.warszawa.vectranet.pl 03.05.13, 18:10 może się wieśniaku zainteresuj jak wyglądała Warszawa przed 44r... a potem głupie komentarze wpisuj, a jak się nie podoba to po co tu siedzisz - jak pojedziesz do mamusi po słoiki to nie wracaj... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jlb Re: A ...kogo to obchodzi .... w Polsce IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.05.13, 18:27 Nie może jechać, bo mu wyrzucili na śmietnik jedyne buty, które wystawił na korytarz, a po spłaceniu mini-ratki kredytu za "apartamęt" nie styka w tym miesiącu na trampki od Wietnamczyków ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
d.j.windowsmediaplayer Re: A ...kogo to obchodzi .... w Polsce 03.05.13, 21:41 yogini1 napisał: > Niech wieśniaki a wa-wy cieszą się że stolyca została , praktycznie od zera od > budowana dzięki całej Polsce .... bo centrum wyglądałoby tak jak te kamienice > na Pradze ... i byłaby lypa > A gnij sobie na tej swojej obsranej prowincji., Warszawiacy nic od cie nie chcą i nigdy nie chcieli kmiocie z Polski B. Odpowiedz Link Zgłoś
tom_aszek A kogo obchodzą informacje z twojej miejscowości? 04.05.13, 13:58 Biedaku... o twojej wioseczce ani razu nie było na głównej stronie? Odpowiedz Link Zgłoś
anty65 Tarcza przeszła pod trzema kamienicami. Bez usz... 03.05.13, 17:47 Tarcza! Kryj się. Odpowiedz Link Zgłoś
tom_aszek Re: Tarcza przeszła pod trzema kamienicami. Bez u 04.05.13, 13:59 anty65 napisał: > Tarcza! Kryj się. Kiedyś ludzie chronili się za tarczami a teraz uciekają przed tarczą... Do czego to doszło... :) Odpowiedz Link Zgłoś
rabbinhood Pucio, pucio 03.05.13, 17:47 Dla sympatycznej tarczy Krysi od metra drugiego. Jesteśmy na wczaskach w plastikowych kaskach... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: prawosławomir Re: Pucio, pucio IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.05.13, 19:27 Ta tarcza Krysia, tarcza Krysia, dziurę w mieście dziarsko drąży nie od dzisiaj i w przyszłym roku, na Powiślu, być to może się wynurzy na powierzchnię, co daj Boże. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: stary pijak Jak się dobiorą z Krystyną z gazowni to będzie IP: 176.111.229.* 03.05.13, 18:20 wielkie bum-bum. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: luck Re: tarcza przeszła pod budynkami IP: *.dynamic.chello.pl 03.05.13, 19:50 nie tak od razu grunt siada, jeszcze poczekajmy, jeszcze się nie spieszmy... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Yoyo Tarcza przeszła pod trzema kamienicami. Bez usz... IP: *.30.94.250.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 03.05.13, 20:18 Targowa 15 zbudowana jest z szarej cegły. Ponadto noclegu mieszkańcom nikt nie zapewnił, nie zaproponowano nawet i o odcięciu gazu ma żadnego ogłoszenia od administracji. Widać co innego do mediów przekazują, a co innego jest na prawdę. Odpowiedz Link Zgłoś
taka_prawda500 Re: Tarcza przeszła pod trzema kamienicami. Bez u 03.05.13, 20:50 Te niezamieszkałe rudery powinny się rozpaść lub być rozebrane wcześniej. Natomiast lokatorzy z Targowej 17 i Zamojskiego 29 po latach gehenny w takich warunkach jakie tam panują powinni zostać przekwaterowani w trybie pilnym do nowo powstającego komunalnego osiedla przy Jagiellońskiej, a te ruiny, które kompletnie żadnej wartości nie przedstawiają powinny zostać rozebrane podobnie jak dwa parterowe baraki od strony Targowej ze sklepami. Targowa 15 to piękna kamienica i w takim otoczeniu można by naprawdę coś pięknego tam postawić, miejsca dużo. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KL Re: Tarcza przeszła pod trzema kamienicami. Bez u IP: *.dynamic.chello.pl 04.05.13, 10:48 a dlaczego "powinni"? jak im się nie podoba mieszkanie nad metrem niech sobie wynajmą mieszkanko gdzieś indziej. Widać takie warunki odpowiadają im:D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: debilu Re: Tarcza przeszła pod trzema kamienicami. Bez u IP: *.warszawa.vectranet.pl 04.05.13, 19:24 to sa mieszkania komunalne. mieszkaja tam lokatorzy z przydziału. te 2 domy zaznaczone na żółto sypią się, a na jagielońskiej koło ronda starzyńskiego powstaje osiedle bloków komunalnych właśnie dla ludzi wykwaterowywanych z takich sypiących się ruder, gdzie przebywanie staje się niebezpieczne dla ludzi. gdy ruszy metro, te rudery i tak się same rozsypia i będzie nagle olaboga i gwałtu rety co z ludxmi zrobić. dlatego należałoby to zrobić wcześniej, skoro jest gdzie, ci ludzie nie zalegają z opłatami i nie są eksmitowani, a muszą żyć w urągających ludzkiej godności warunkach. Odpowiedz Link Zgłoś
tom_aszek Re: Tarcza przeszła pod trzema kamienicami. Bez u 04.05.13, 14:02 taka_prawda500 napisała: > Te niezamieszkałe rudery powinny się rozpaść lub być rozebrane wcześniej. Zdaje mi się, że był plan rozebrania tych domów, właśnie tych pod którymi przechodzi(ła) tarcza, dla przedłużenia ul. Kijowskiej do Sokolej, żeby ułatwić w(y)jazd na Most Siekierkowski. Ale plany padły. Odpowiedz Link Zgłoś
potp Czemupodpiszdjęciamówiczegonanimniema-aniecojest? 03.05.13, 21:00 Na mapce widać, że przy Targowej stoi 5 kamienic, przylegają do siebie a 17 jest niemal w środku, na zdjęciu widać 2 kamienice przylegające do siebie, wolnostojące, tzn, że ściany szczytowe tych 'bliźniaków' są wolne, dlaczego nie widać 17? zburzona? a może to zdjęcie w ogóle przedstawia coś innego? Na mapce nie mogę znaleźć ciągu 2 budynków. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: Czemupodpiszdjęciamówiczegonanimniema-aniecoj IP: *.play-internet.pl 04.05.13, 17:00 Zdjęcie przedstawia kamienice niezamieszane od kilku lat: Targowa 21 i 19 Odpowiedz Link Zgłoś
d.j.windowsmediaplayer Tarcza przeszła pod trzema kamienicami. Bez usz... 03.05.13, 21:38 No to bezdomni mogą wracać do ruder, hura! Odpowiedz Link Zgłoś
cyklina-klimkiewicz Re: Tarcza przeszła pod trzema kamienicami. Bez u 04.05.13, 21:17 W chałupie nudno to jak okazja poszli z sąsiadami na browarek. To się nie rozpadnie , nie ma na co liczyć. Komunizm wytrzymały to jeszcze postoją . B.Klimkiewicz. Odpowiedz Link Zgłoś