Dodaj do ulubionych

Mężczyzna zmarł podczas policyjnej kontroli w c...

IP: *.tcz.vectranet.pl 19.06.13, 12:03
Zatrzymali do kontroli, uciekał, zakuli go i maja sprawę o przekroczenie uprawnień? A może powinni byli jeszcze mu ten proszek do nosa wlożyć i kurz z kolan otrzepać?

To czym policja ma się zajmować, skoro to jest przekroczenie uprawnień?
Obserwuj wątek
    • Gość: No i? Re: Mężczyzna zmarł podczas policyjnej kontroli w IP: *.dynamic.chello.pl 19.06.13, 12:08
      Zmarł. I gdzieś tam będzie na jakimś osiedlu spokój. No i git.
    • matur Mężczyzna zmarł podczas policyjnej kontroli w c... 19.06.13, 12:09
      Jakie kuźwa przekroczenie uprawnień? Wyrywał się to powinien dostać pałą. A jakby zaczął uciekać kulkę. Uderzył się podobno w głowę - wierzę bo radiowóz go sam nie skopał...A skończy się tak, że porządnym policjantom wytoczą sprawę. Dziki kraj.....
    • Gość: klm Mężczyzna zmarł podczas policyjnej kontroli w c... IP: *.dynamic.chello.pl 19.06.13, 12:11
      jednego chwasta mniej!
    • iceberg69 Mężczyzna zmarł podczas policyjnej kontroli w c... 19.06.13, 12:19
      Z całym szacunkiem dla policjantów, ale trudno mi uwierzyć w ich wersję. Nie wiem czy Gazeta pisze całą prawdę. Jednak opis wygląda na pobicie bandziora ze skutkiem śmiertelnym i próbę tuszowania tego faktu...
      • Gość: taa Re: Mężczyzna zmarł podczas policyjnej kontroli w IP: *.dynamic.chello.pl 19.06.13, 12:27
        Taaa milicjancji pobili smiertelnie goscia na rondzie daszynskiego i teraz matacza. Puknij sie w glowe tam jest zawsze milion ludzi w okolicy i sto tysiecy kamer. Wiec raczej watpiliwym jest, zeby wersja milicji roznila sie od prawdy.
        • Gość: efb Re: Mężczyzna zmarł podczas policyjnej kontroli w IP: *.free.aero2.net.pl 19.06.13, 13:00
          Według niedawnych doniesień w innej sprawie dwóch facetów połamało sobie nogi we własnym zakresie, a następnie - mając już połamane nogi - rzuciło się bić policjantów. Dziwisz się, że potem po każdej interwencji policji wyjaśnienia funkcjonariuszy podawane są w wątpliwość?
      • Gość: Drevniak Re: Mężczyzna zmarł podczas policyjnej kontroli w IP: 212.160.172.* 19.06.13, 12:28
        Bredzisz
        • Gość: taaa Re: Mężczyzna zmarł podczas policyjnej kontroli w IP: *.dynamic.chello.pl 19.06.13, 12:40
          Chyba ty.
    • notremak Mężczyzna zmarł podczas policyjnej kontroli w c... 19.06.13, 12:20
      Dlaczego "niestety zmarł"? O jednego bandziora mniej. A policjantów - nagrodzić!
      • anmanika Re: Mężczyzna zmarł podczas policyjnej kontroli w 19.06.13, 12:36
        Pewnie adrenalina + amfetamina zadziałała.....
        • musouka Re: Mężczyzna zmarł podczas policyjnej kontroli w 19.06.13, 13:08
          Tym razem policja złapała osobę wielokrotnie karaną i w posiadaniu ciężkich narkotyków i muszę przyznać, że dobrze się stało.
          Jeśli jest tak, że ginie przestępca w czasie ucieczki przed funkcjonariuszami, a nie 70-letnia babcia, która sprzedawała coś bez pozwolenia na handel, to nie można mieć tu nic do zarzucenia. Chciałoby się częściej czytać takie wiadomości.
      • Gość: xxx Re: Mężczyzna zmarł podczas policyjnej kontroli w IP: *.ip.netia.com.pl 19.06.13, 14:54
        POPIERAM!
    • Gość: Lex Mężczyzna zmarł podczas policyjnej kontroli w c... IP: *.dynamic.chello.pl 19.06.13, 12:49
      to ile razy uderzyła go ta szyba i ile kopow zaliczył od radiowozu?
      • Gość: xxx Re: Mężczyzna zmarł podczas policyjnej kontroli w IP: *.scansafe.net 19.06.13, 12:51
        Za mało, kulke powinien dostac jeszcze.
        Chociaz szkoda naboi na chwasta, tak jest taniej.
        • Gość: ratio Re: Mężczyzna zmarł podczas policyjnej kontroli w IP: *.tktelekom.pl 19.06.13, 14:37
          Życzę ci spotkania takich policjantów w realu. Jako prawnik mam często doświadczenia z naduzyciami policjantów. Niestety w 80% tych spraw (tylko tyle udaje się udowodnić) nastąpiło przekroczenie uprawnień. Często dotyczyło to osób zupełnie niewinnych a jedynie w urojeniach policjanta wydających się zamieszanych w jakąś sprawę a działania policji były naprawdę brutalne i niewiele różniące się od działania starej grypsery więziennej i lub poprzedników z ZOMO. Rozumiem że działania policjantów są bardziej zdecydowane wobec groźnych przestępców ale proszę mi nie mówić że gość opisany przez policjanta jak kawał chłopa, zamieszany w kradzieze i handel narkotykami zemdlał z bólu spowodowanego zakładaniem kajdanek lub samego strachu przed zatrzymaniem a szyba od samochdu wybiła się na jego głowie a zderzak samochodowy kopał go w głowę do utraty przytomności...
          • Gość: Drevniak Re: Mężczyzna zmarł podczas policyjnej kontroli w IP: 212.160.172.* 19.06.13, 14:56
            Taki z Ciebie prawnik jak ze mnie baletnica - prawnik nie napisze takich bzdur jak Ty byleś łaskaw przed chwilą.
          • Gość: Jasio Re: Mężczyzna zmarł podczas policyjnej kontroli w IP: *.bchsia.telus.net 19.06.13, 16:14
            Ratio, szkoda czasu na dyskusje z menelstwem na forach GW.
          • nessuno Re: Mężczyzna zmarł podczas policyjnej kontroli w 19.06.13, 17:29
            te, ratio. Prawnik z ciebie, jak z koziej dupy trąba. Ogarnij się koleś, albo nie jaraj tyle tego świństwa. Wstępne wyniki sekcji"niewydolność krążeniowo oddechowa" chyba wystarczająco wiele mówią. Na gliniarzach można wieszać psy, bo niestety czasami na to zasługują. Ale nie uwierzysz chyba,że dwóch gliniarzy, w centrum miasta, gdzie kamer monitoringu nie brakuje, ot tak, dla przyjemności sprali by gostka.
            Dilerek- popierdółka, być może naćpany, do tego stres,strach i wysoka temperatura - popuścił w gacie ze strachu i wykitował podczas szarpaniny. Takie to są kozaki. Ubyło jednego śmiecia i tyle, czego tu żałować? Gliniarzom nie powinien spaść włos z głowy. Skoro jełop się szarpał i stawiał, to mieli prawo z nim się nie cackać. Takie ryzyko. Ktoś o czystym sumieniu, nawet jak go gliniarz zatrzyma to raczej nie ma potrzeby szarpać się i wyrywać.
            • agulha Re: Mężczyzna zmarł podczas policyjnej kontroli w 21.06.13, 00:00
              Niewydolność krążeniowo-oddechowa jest zawsze tzw. bezpośrednią przyczyną zgonu - jedynym wyjątkiem, o ile pamiętam z zajęć z medycyny sądowej, jest śmierć przez ścięcie głowy.
              Pytanie jest o wyjściową przyczynę zgonu, czyli co spowodowało tę niewydolność.
              Trudno mi uwierzyć, że ktoś tak mocno się rzucał, że tak walnął w szybę radiowozu, że aż sobie krzywdę zrobił. To musiałby mieć chyba tętniaka mózgu. Bardziej prawdopodobne jest, że owszem, rzucał się, i mu mocniej przyłożyli.
    • peppers01 Oby sad uniewinnil policjantow 19.06.13, 12:56
      Oby sad uniewinnil policjantow. Sledztwo oczywiscie musi byc dokladnie przeprowadzone. W koncu zmarl czlowiek.
      • Gość: dziadek Re: Oby sad uniewinnil policjantow IP: *.neanet.pl 19.06.13, 13:12
        No tak policjanci to typ ludzi myślący inaczej.Ucieka to jest winy to dostaje kulkę w plecy,lub jak użyją siły to uszkodzą kręgosłup, lub wybiją zęby, powykręcają ręce i prowadzą nosem przy ziemi uwłaczając godności człowieka.Teraz okaże się że sprawca dokonał czynnej napaści, szarpał za drelichy/bo mundurem tego nie można nazwać/ubliżał im , a na końcu chciał popełnić samobójstwo-uderzając głową o radiowóz.Policjant chciał go powstrzymać trzymając z tyłu za głowę.Coś tu śmierdzi jak z tym komendantem z Opola.
    • spitek11 Warszawiacy czy słoiki 19.06.13, 13:03
      są takimi troglodytami, że chcieliby zabić człowieka, mimo że nic nie wiedzą o sprawie poza relacją policji? Może on był niewinny? Czytałem gdzieś dzisiaj relację naocznego świadka, który twierdził, że doszło tam do pobicia. Radzę wstrzymać się z knajackimi komentarzami do wyjaśnienia tej sprawy.
      • Gość: dz Re: Warszawiacy czy słoiki IP: *.mikolow.multimetro.pl 19.06.13, 13:23
        norma. policja w tym kraju to jakis dowcip. nigdy nie nalezy dac sie zakuc w kajdanki, wtedy sie rozkrecaja, wczesniej sie jeszcze troche boja.
    • wawek30 Mężczyzna zmarł podczas policyjnej kontroli w c... 19.06.13, 13:03
      w kazdej pracy są wypadki. a w pracy "bandyty" ryzyko wypadków większe......
    • Gość: as Mężczyzna zmarł podczas policyjnej kontroli w c... IP: *.warszawa.mm.pl 19.06.13, 13:18
      Jednego bandziora mniej. I tyle w temacie.
      • mieszkaniec_swiatow Obyś zdechł, parowcu jeden! 19.06.13, 20:10
        Parówo jedna!
    • kocur75 a moze bylo tak 19.06.13, 13:23
      mezczyzna sie stawial podczas kontroli wiec go pobili na smierc. czy tez pobili i niechcacy zmarl. a paczki z amfetamina podrzucili, malo tez informacji o ich rzekomych wyrokach. rzucic haslo pismakom i loooz. we Francji czy Szwecji to juz by plonela komenda
      • Gość: Wow Re: a moze bylo tak IP: *.dynamic.chello.pl 19.06.13, 14:05
        Ledwo poludnie minęło a ty już na takim gazie, że nie wiesz, co bełkoczesz? Ogarnij się trochę
      • Gość: Rafał Re: a moze bylo tak IP: *.polimex-mostostal.pl 19.06.13, 14:23
        Czyli wg ciebie zawsze winni policjanci. Bandziorów tak naprawde nie ma-sa niewinni a prochy podrzuca policja-hahahahaaaaaa.Lać bandziorów ile wlezie. Dla społeczeństwa to czysty zysk jak któryś się przekreci.
      • Gość: rozśmieszony Re: a moze bylo tak IP: 212.208.54.* 19.06.13, 14:57
        A może było tak, twoja stara puszczała się z wełnistym dorodnym baranem. Dni i noce mijały im na wesołych figlach za oborą, w tym szaleńswie stracili głowy czy też łby - otrzeźwił ich brak okresu. Wtedy twoja stara, ratujące skórę swoją i owcy przekłuła prezerwatywę wmówiła twojemu staremu że jesteś jego synem.
      • zdziwiony6 Re: a moze bylo tak 19.06.13, 17:58
        W Szwecji i Francji komendy płoną od niedawna, od czasu gdy osiedliło się tam dużo kolorowych imigrantów z Północnej Afryki i Bliskiego Wschodu.
    • kan_1 Mężczyzna zmarł podczas policyjnej kontroli w c... 19.06.13, 13:23
      "W pobliżu przechodziło akurat dwóch, jak się okazało, wykwalifikowanych ratowników medycznych:
      Jakie to urocze.
    • Gość: FY Mężczyzna zmarł podczas policyjnej kontroli w c... IP: *.dynamic.chello.pl 19.06.13, 13:32
      Jednego bandziora mniej.
      Żal komuś, bo mnie nie.
    • Gość: aa Wyrwali chwasta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.06.13, 14:02
      • mieszkaniec_swiatow Oby cię samochód rozjechał na miazgę 19.06.13, 20:10
        Śmieciu.
    • vladexpat Wideorejestrator 19.06.13, 14:08
      Czy to taki wielki problem zainstalować w radiowozach wideorejestratory? Gdyby można było odtworzyć przebieg zatrzymania na ekranie, wątpliwości byłoby znacznie mniej.
    • Gość: Lex Mężczyzna zmarł podczas policyjnej kontroli w c... IP: *.dynamic.chello.pl 19.06.13, 14:13
      wiekszosc piszacych tutaj to chyba zdegenerowane ćwierć mózgi w mundurach policyjnych.
      OK.zgadzam sie ze diler narkotykowy to nie aniolek, ale to obywatel ktoremu przysługuja takie same prawa jak kazdemu innemu, jak to nie dociera do waszych pustych łbów pomywaczy swinskich koryt tzn ze nadajecie sie tylko do kopania rowów a nie do pracy w policji tepe chooje!!! Szwadronów smierci sie wam zachciewa scierwa?
      • Gość: Drevniak Re: Mężczyzna zmarł podczas policyjnej kontroli w IP: 212.160.172.* 19.06.13, 14:16
        Jesteś idiotą. Bycie przestępcą i branie narkotyków jest szkodliwe dla zdrowia. Często kończy się śmiercią. Taka profesja. Nie wiedziałeś o tym?
        Bandzior powinien się bać policji nie policja bandziora.
        • Gość: ratio Re: Mężczyzna zmarł podczas policyjnej kontroli w IP: *.tktelekom.pl 19.06.13, 14:43
          Zgodnie z Twoją teorią "bandziory" to jedna mafia a "policja" to druga mafia i z jakiś powodów wg Ciebie "policja" powinna być górą. Nie zapominaj że policja to stróże prawa. PRAWA. Więc nie mogą działać niezgodnie z prawem bo wtedy jak napisałem wcześniej nie różnią się niczym od bandyty...
          • Gość: Drevniak Re: Mężczyzna zmarł podczas policyjnej kontroli w IP: 212.160.172.* 19.06.13, 14:54
            > Zgodnie z Twoją teorią "bandziory" to jedna mafia a "policja" to druga mafia i
            > z jakiś powodów wg Ciebie "policja" powinna być górą. Nie zapominaj że policja
            > to stróże prawa.
            Nie pisałem teorii tylko Ty ją wymyśliłeś. Nie byłeś na miejscu zdarzenia, nic nie widziałeś, nie znasz wyników sekcji zwłok ani relacji świadków a sugerujesz nadużycie ze strony policji. Na jakiej podstawie. Ja twierdzę swoje na tej podstawie, że przestępca popełniając czyn zabroniony i społecznie szkodliwy nigdy nie ma racji. Ale musi wiedzieć co ryzykuje. I już.
            • Gość: ratio Re: Mężczyzna zmarł podczas policyjnej kontroli w IP: *.tktelekom.pl 19.06.13, 16:07
              Sorry ale to ty napisałeś że to bandzior powinien się bać policjanta a nie na odwrót a ja tylko napisałem że nie chodzi o strach tylko o to że jeden jest stróżem prawa i powinien nim pozostać. Co prawda twierdzisz że "nie twierdzisz" a jednak piszesz "Ja twierdzę swoje na tej pod
              > stawie, że przestępca popełniając czyn zabroniony i społecznie szkodliwy nigdy
              > nie ma racji. Ale musi wiedzieć co ryzykuje. I już."
              Przestępca nie ma racji popełniając czyn zabroniony i policjant też nie ma racji popełniając czyn zabroniony - to jest państwo prawa a nie jakiśtam dziki zachód z westernowymi szeryfami. Sam nie byłeś na miejscu zdarzenia, nic nie widziałeś, nie znasz wyników sekcji zwłok ani relacji świadków a ferujesz wyroki. Ja w przeciwieństwie do Ciebie tylko twierdzę że prawo obowiązuje tak samo policjanta jak i każdego innego obywatela. Mało z tym policjanta obowiązuje nawet bardziej!
      • Gość: stoen Re: Mężczyzna zmarł podczas policyjnej kontroli w IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.06.13, 14:41
        O widzę ,że kolega Lex był na miejscu i widział jak policja bije niewinnego człowieka.
        I tak diler narkotykowy to nie aniołek, a człowiek który z premedytacją sprzedaje śmierć.
      • zdziwiony6 Re: Mężczyzna zmarł podczas policyjnej kontroli w 19.06.13, 18:02
        Dilerowi przysługują te same prawa ale z tym wiążą się te same obowiązki. Jeśli szarpał się z policjantami to niestety niektórych praw się pozbawił.
    • fuck.duck [...] 19.06.13, 15:23
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: mikji Mężczyzna zmarł podczas policyjnej kontroli w c... IP: *.polkomtel.com.pl 19.06.13, 15:57
      no cóż. było ciut inaczej. nikt nie napisał o laniu pałami człowieka, o tym że pogotowie przyjechało po około 15 minutach a nie po 2. o tym że były 3 radiowozy a potem dojechały jeszcze 2. nikt nie pisał o tym że kilku miłych granatowych Panów zamiast obezwładnić człowieka to go lali, że zmywali krew z rąk przy karetce zanim przyjechał prokurator. dużo napisane ale nie do końca to wszystko jest prawdą. było tam sporo osób i widziało jak było na prawdę. smutne bo znów zatuszują morderstwo. aby było jasne: ten człowiek nie zmarł lecz został zabity.
      • Gość: Derduch Re: Mężczyzna zmarł podczas policyjnej kontroli w IP: *.dynamic.chello.pl 19.06.13, 16:36
        Tam jest monitoring, mam nadzieję że sku...syny z policji pójdą siedzieć.
      • zdziwiony6 Re: Mężczyzna zmarł podczas policyjnej kontroli w 19.06.13, 18:00
        Ten człowiek zginął na własne życzenie.
    • wj_2000 Mężczyzna zmarł podczas policyjnej kontroli w c... 19.06.13, 16:09
      Policji na całym świecie przytrafia się - od czasu do czasu - że ich siłowa interwencja zakończy się fatalnie dla zatrzymywanego. Trzeba jakoś wyważyć miedzy humanitaryzmem a skutecznością i nie sposób (bez dużego uszczerbku dla skuteczności) zlikwidować ów niewielki promil nieszczęśliwego zakończenia. Spotkał taki wypadek naszego rodaka w Kanadzie na lotnisku, spotkał kilkunastoletniego Przemka Czaję gdzieś na Pomorzu już po 90-tym roku i spotkał TAKI SAM wypadek niejakiego Grzegorza Przemyka, przed laty w Warszawie.
      To, że Policja w takich sprawach próbuje MATACZYĆ jest oczywistą oczywistością i z polityką NIE MA nic wspólnego.
      Tylko cynizm opozycji sprowadził na jego grób - skądinąd umiarkowanego - przeciwnika "komuny", jakim był Karol Wojtyła, przekształcając nieszczęśliwy wypadek w MIT założycielski III RP.
      • Gość: dvb Re: Mężczyzna zmarł podczas policyjnej kontroli w IP: 185.4.215.* 20.06.13, 01:43
        Jeśli zbudowana przez Ciebie analogia jest trafna, to teraz już ci dwaj ratownicy medyczni, którzy udzielali pomocy zatrzymanemu, mają przechlapane - policja stanie na głowie, żeby udowodnić, że to wszystko przez nich.

        Ja skłonny jestem nawet uwierzyć, że w tym konkretnym przypadku nikt nie popełnił błędu i śmierć nastąpiła wskutek splotu nieszczęśliwych okoliczności (być może zawinionych przez zmarłego o tyle, że gdyby nie handlował narkotykami, to nie szarpałby się z policją). Sęk w tym, że nie jestem w stanie uwierzyć, że wszystkie przypadki ciężkich urazów doznanych przez ludzi podczas zatrzymań przez policję to takie właśnie nieszczęśliwe, rzadkie i szczególne skutki uboczne. A nie wierzę w to, i nikt przy zdrowych zmysłach nie wierzy, bo co i rusz, gdy policja zatrzymuje przez pomyłkę Bogu ducha winne osoby lub wdziera się do ich mieszkań, też dochodzi do złamań kości, wybijania zębów, szantażu polegającego na nakłanianiu do wycofania skarg na działania funkcjonariuszy pod groźbą oskarżenia o agresję wobec nich itd. itp. Czyli że problemem jest nie tyle sprzeczny z prawem opór ze strony zatrzymywanych, ile raczej tępa brutalność policji okazywana już "na dzień dobry", niezależnie od tego, na kogo trafi i jak się on zachowuje. W Rosji ludzie już od dawna boją się mundurowych co najmniej tak samo jak nieumundurowanych bandytów i z tego powodu często nawet nie próbują zgłaszać przestępstw, których padli ofiarą - czy chcemy, żeby u nas też tak było?
    • Gość: jonsonjon Mężczyzna zmarł podczas policyjnej kontroli w c... IP: *.dynamic.chello.pl 19.06.13, 16:39
      Piękna historia.
      Tarantino lepszej by nie ułożył.
      Najlepszy jest moment z szamotaniem się i uderzeniem głową w szybę :)
      Gazeta posuwa się coraz dalej. Niedługo napiszą o śmiertelnym samopostrzeleniu się z łuku.
      ..... a człowiek nie żyje.
      Skoro zmarł to bandyta, a głową to sam w szybę je..ął i się szyba zbiła.
      "prokurator się na śnieg wyp...dolił i dlatego śpi" - porucznik Mróz "Dom zły"
    • Gość: Gość Mężczyzna zmarł podczas policyjnej kontroli w c... IP: *.warszawa.vectranet.pl 19.06.13, 16:57
      Niewątpliwie zdarzyła się tragedia a ja bezustannie się zastanawiam nad poziomem intelektualnym dziennikarzy podobno opiniotwórczej gazety.pl... W tytule zmarł kierowca, w rozwinięciu tytułu i treści artykułu pasażer... Może mało istotne w tym przypadku bo jakiś człowiek nie żyje ale przeczytajcie zanim coś opublikujecie bo poziomem równacie się już z forami komentującymi Wasze artykuły...
    • zdziwiony6 Re: Mężczyzna zmarł podczas policyjnej kontroli w 19.06.13, 17:56
      A niby co policjanci maja robić z naćpanymi, agresywnymi facetami? Czytać im bajki?
    • Gość: dobra wiadomość Jednego chwasta mniej. IP: *.dynamic.chello.pl 19.06.13, 18:24
      Szkoda, że policjanci będą mieć przez to problemy.
      Państwo, które nie szanuje swojego psa, nie przetrwa. Komuchy o tym wiedzieli, dlatego przetrwali tak długo, mimo skrajnie niegospodarnego systemu, który musiał zbankrutować.
      • Gość: Derduch A co, matka ci zdechła? IP: *.dynamic.chello.pl 19.06.13, 19:44
        katolicka ruro
        • Gość: 666 Re: A co, matka ci zdechła? IP: *.warszawa.vectranet.pl 19.06.13, 23:17
          Wracaj pastuchu pod celę i nadstawiaj swoje czarne dupsko.
      • mieszkaniec_swiatow Mama ta este curva 19.06.13, 20:12
        Intelesti?
    • Gość: 666 Re: Mężczyzna zmarł podczas policyjnej kontroli w IP: *.warszawa.vectranet.pl 19.06.13, 18:34
      Jednego śmiecia mniej, powinni też odstrzelić kierowcę. Brawo Policja
      • Gość: Derduch Re: Mężczyzna zmarł podczas policyjnej kontroli w IP: *.dynamic.chello.pl 19.06.13, 19:45
        co ruro jebana psie pie...ny nudzisz sie na komendzie? Żeby ci tak szmato dzieciaka byk wyruchał
        • Gość: 666 Re: Mężczyzna zmarł podczas policyjnej kontroli w IP: *.warszawa.vectranet.pl 19.06.13, 23:14
          Możesz micw...u pałę obciągnąć, albo jeśli wolisz możesz wyru... w dupsko swoją starą szmatę.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka