Dodaj do ulubionych

Nowe Lokale. Chilli's Cafe & Grill

IP: *.acn.waw.pl 05.08.04, 02:47
Bywam tu raz w tygodniu, jest przepysznie.
Najlepsza jest cukinia na wszelkie sposoby!!!
Bardzo niezłe napoje mieszane ;-)
Faktycznie nie ma w karcie nic specjalnie egzotycznego, bo nie
miało wzięcia u klientów :-( ale to co jest , naprawdę daje się
zjeść ze smakiem.
Smacznego!
Obserwuj wątek
    • Gość: Zadowoleni Re: Nowe Lokale. Chilli's Cafe & Grill IP: *.aster.pl / 10.71.0.* 13.08.04, 23:18
      Bardzo smacznie, niedrogo, duze porcje, spory wybór potraw.
      Polecamy!!!
    • Gość: Paula Re: Nowe Lokale. Chilli's Cafe & Grill IP: 217.153.70.* 25.10.04, 10:45
      Gorąco polecam - pyszne jedzenie, normalne ceny, miła obsługa
      • Gość: marta Re: Nowe Lokale. Chilli's Cafe & Grill IP: *.aster.pl / *.aster.pl 25.10.04, 21:24
        dajcie znac gdzie jest ta knajpa. Chetnie sie tam wybiore.
    • Gość: Spamer Re: Nowe Lokale. Chilli's Cafe & Grill IP: *.crowley.pl 25.10.04, 22:16
      Admin gdzie się zapodziałes(as)-"wziuneś cosik za reklame"
    • Gość: kabaciarz Re: Nowe Lokale. Chilli's Cafe & Grill IP: *.aster.pl / *.aster.pl 12.12.04, 15:25
      Po pierwszy czynne do 22 a nie do ostatniego goscia
      Po drugie strasznie drogo
      Po trzecie czesto maja imprezy okolicznsciowe i mozecie po prostu odejsc z
      kwitkiem
      Po czwarte ostatnio nagle sie piwo skonczylo..

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka