Gość: B.
IP: *.acn.waw.pl
05.08.04, 02:47
Bywam tu raz w tygodniu, jest przepysznie.
Najlepsza jest cukinia na wszelkie sposoby!!!
Bardzo niezłe napoje mieszane ;-)
Faktycznie nie ma w karcie nic specjalnie egzotycznego, bo nie
miało wzięcia u klientów :-( ale to co jest , naprawdę daje się
zjeść ze smakiem.
Smacznego!