Gość: Obywatel IP: *.client.comcast.net 13.08.04, 00:51 To jest kpina! Jak czuć się bezpiecznie? Warto zapamiętać Pana Prokuratora Andrzeja Piasecznego, który taką decyzję wydał osobiście. Dziękujemy Panie Andrzeju! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: kuba rozpruwacz Re: Prokuratura wypuściła nożownika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.08.04, 01:03 Mam nadzieję, że będzie ofiarą następnej napaści nożownika! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ECHH Prokuratura wypuściła nożownika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.08.04, 01:04 czysty i klarowny obraz kompetencji i celowości pracy stróżów prawa. Szkoda pieniędzy dla tych żałosnych cyców którzy mienią się prokuratorami (z łac. dla prawa). Wywalić z roboty, zatrudnić młodych prawników ale nie z skorumpowanej izby adwokackiej. Młodzi, kompetentni czekają. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: młody Re: Prokuratura wypuściła nożownika IP: *.katowice.msk.pl / *.devs.futuro.pl 13.08.04, 13:30 młodzi ale już zdeprawowani ,nie kompetentni za to żądni szybkiej kasy. Odpowiedz Link Zgłoś
wojtekus Re: Prokuratura wypuściła nożownika 13.08.04, 05:04 Sa dowody i swiatkowie. Takiemu bandycie nalezy przykladowo wlepic 20 lat za probe zabojstwa oraz grozenia innym. A pan prokurator powinien natychmiast zostac zwolniony z pracy tez przykladowo aby dac znac srodowisku prokuratorskiemu. To jest nie dopuszczalne. Nie dziwna ze Polska coraz bardziej staje sie kpina Europy. Odpowiedz Link Zgłoś
krzysztofplebs Re: Prokuratura wypuściła nożownika 13.08.04, 05:40 Podstawową zasadą w polskich prokuraturach poza kompletną nieznajomością przepisów ( np. kodeksu spółek handlowych) jest to, że "jak nie ma trupa" to wszytko z reguły się umarza. A jakie zapracowanie potem z papierów wynika, no bo jak gość jest uparty to pisze na okrągło zażalenia i składa od nowa doniesienia. Mój rekord - w Prokuraturze Rejonowej w Mińsku Mazowieckim - to osiem "podejść" zakończonych po prawie 2 latach posadzeniem oszusta Mirosława M.na ławie oskarżonych. Dopiero widmo Trybunału w Starsburgu tak przyspieszyło pracę prokuratury, że i biegły księgowy się znalazł i oskarżonego potrafiła nagle znaleźć, a cała operacja - za tym ósmym podejściem - trwała dosłownie kilka dni by powstał akt oskarżenia. Wstępnie prokuratura ustaliła, że delikwent wyłudzil ze spólki bagatelka 100 tys. złotych. Przykład Mirosława M. jednak niczego rzeczonej Prokuratury Rejonowej w Mińsku Mazowieckim nie nauczył - właśnie ćwiczę piąte podejście p-ko byłemu sędziemu SR w Mińsku Mazowieckim, później radcy prawnemu, a obecnie adwokatowi niejakiemu Markowi D. zajmującemu się działaniami z prawem nie mającymi nic wspólnego. Jeden prokurator pisze bzdury, że pan mecenasiunio był nieświadomy, więc nie popełnił przestępstwa, drugi odmawia wzięcia odcisków paluchów tegoż mecenasika, a trzeci uznał, że pismo napisane przez byłego pana sędziego, a tylko podpisane przez menelika, który do 2 nie umie zliczyć ( ale jest klientem kancelarii państwa D. - żona też była sędzią...!!!)jest "wytworem intelektu" menelika ( zdolny gość, bo nawypisywał samych orzeczeń SN ze dwie strony...). Na szczęście jestem cierpliwy ( aż do upierdliwości), a ponadto nie muszę wydawać kasy na papugi, więc tak - jak dziś Mirosław M. nie może spać spokojnie, bezsennośc niebawem dotknie cwanego - w wymiarze raczej tylko mińskim - mecenasika... Odpowiedz Link Zgłoś
kobietka13pomocy Re: Prokuratura wypuściła nożownika 06.03.14, 23:20 bardzo proszę o kontakt : krzysztofplebs widzę że może Pan mi pomóc ... kobietka13@poczta.fm wszystkie informacje podam w e-mailu .....będę wdzięczna Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Boskazuzanna wojtekus IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.08.04, 08:51 Wiem że to nieładnie zwracać komuś uwagę publicznie, ale Ty wojtekus albo pisz ze słownikiem ort. albo nie pisz wcale[ świadkowie nie światkowie]. To nie pierwsza Twoja wpadka. Jesteś albo bardzo młody albo bardzo niedouczony. Odpowiedz Link Zgłoś
jack.ryan Re: wojtekus 13.08.04, 12:04 To jest internet a nie konkurs ortograficzny. Zdarzają się literówki czy inne ścierwa. Jak człowiek szybko pisze, to może się pomylić. Przecież nikt po napisaniu swojego tekstu nie będzie go czytał żeby sprawdzać dokładnie błędy, bo szkoda czasu. Ale po co się od razu gościa czepiasz? A jak ktoś ma dysleksję? To co wtedy? Nie powinien się w ogóle udzielać? Odpowiedz Link Zgłoś
wojtekus Re: wojtekus 13.08.04, 17:46 Musze sie przyznac ze z moja ortografia to bylo w szkole pod gore. Jak bym mial prace co wymaga pisania lub czytania napewno bym sie podciagnal. Odpowiedz Link Zgłoś
inaww Re: Prokuratura wypuściła nożownika 13.08.04, 16:50 >>- A co z nożem? - pytam. Prokurator Woźniak: - Zwróciliśmy właścicielowi.<< Jak z tego wynika - dowodów nie ma! Dowód rzeczowy w sprawie oddano sprawcy! Teraz, jeżeli nawet sprawę prokuratura wznowi - nie ma dowodu rzeczowego! Nie zbadano śladów krwi na nożu co było by dowodem, że napastnik naprawdę kogoś zranił i kogo, nie pobrano też z noża odcisków palców które świadczyłyby o tym kto się tym nożem posłużył... I tacy dyletanci pracują w prokuraturze??? A p. prokurator Wożniak nawet się nie zająknął kiedy o zwrocie noża powiedział, choć to nawet dla kompletnie niezorientowanego w technice śledczej "cywila" błąd kardynalny prokuratury... Po prostu opadają ręce... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jachooo Re: Prokuratura wypuściła nożownika IP: *.rozanka.wroc.pl 13.08.04, 21:07 20 za próbę i 30 za zagrożenie dla pozostałych, uczestników. razem stryczek!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: skandal pewnie miał plecy??? IP: *.brodwy01.nm.comcast.net 13.08.04, 07:51 to tylko u nas , możliwe Odpowiedz Link Zgłoś
krzysztofplebs Re: pewnie miał plecy??? 13.08.04, 08:20 Dlaczego mieli nie wypuścić nożownika, skoro przez 9 lat sam osobiście dzisiejszy minister sprawiedliwości unika odpowiedzialności za spowodowanie wypadku, a w międzyczasie co się działo np. z Wałęsowiczem i jego pomrocznością... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Prekoz_1 Temida do psychiatry! IP: *.rury.sdi.tpnet.pl 13.08.04, 08:26 Takich jaj dawno już nie pisali.To jest chore i anormalne.Tych ludzi reprezentujących "niby prawo" powinno się leczyć psychotropami i to bardzo silnymi.Jeszcze mu nóż oddali bo to własnośc bandyty!!!!Ale jaja!Czy ktoś zrobi kiedyś z tymi prawnikami wszelakiej maści porządek?Tracę nadzieję. Odpowiedz Link Zgłoś
roody102 Re: Prokuratura wypuściła nożownika 13.08.04, 08:48 Zgroza. Ten psychol teraz się zaczai i zadźga tego człowieka, co go obezwładnił albo zadźga nożem kogoś w nocny autobusie i znów będzie lament, że przecież byłu już notowany za napad. Kurwa mać. Jak tak w ogóle można?! Ręce opadają. ________________________________________ Roody102 "Możemy spokojnie przyjąć, że autor nie umiejący myśli swych wyrazić jasno nie umie też myśleć jasno, że więc myśli jego nie zasługują na to, by się silić na ich odgadywanie.", Kazimierz Twardowski. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wedrowycz Re: Prokuratura wypuściła nożownika IP: 62.233.129.* 13.08.04, 09:02 Po raz kolejny mnie trafia... Dlaczego ta prokuratorska lamaga bedzie dalej pobierac pensje (przyzwoita podejrzewam) z naszych podatkow? Czy macie pomysl co mozna zrobic? Masowe maile do prokuratury, czy wyzej? Moze "Gazeta" podjelaby sie koordynacji akcji. Pzdr Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: warszawiak Re: Prokuratura wypuściła nożownika IP: 195.117.144.* 13.08.04, 09:32 Postępowanie prokuratury uważam za podłe. Pracują w niej ludzie nieprofesjonalni. To nie pierwszy przypadek, w którym prokuratura się kompromituje. A wypuszczanie przestępców przyczynia się do wzrostu przestępczości. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xXx WYSŁAĆ PROKURATORÓW DO SZKOŁY! IP: *.waw.pl 13.08.04, 09:47 niestety prokuratorzy to w wiekszości ludzie, którzy nigdy nie znależli się w sytuacji realnego zagrożenie. powinno się ich wypuścić w miasto na kilka nocy w taki rejon żeby musieli powalczyć o swoją integralność cielesną, może wtedy te oderwane od ralnego swiata chlopaczki zaczeliby normalnie myśleć o bandytach. dopióki w czasie aplikacji wkłada im się do głowy bzdury na temat resojcjalizacji i wychowawczej funkji kary (nie wspomnę już o bezsensownej koncepcji "humanitarnego prawa karnego", bo prawo karne jest albo humanitarne, albo skutecze) tak dlugo nie będą w stanie rozpoznać prawdziwego zagrożenia. prokuratorzy! wróćcie do szkoły... do szkoły życia... na ulicy. Odpowiedz Link Zgłoś
nauma Re: Prokuratura wypuściła nożownika 13.08.04, 10:35 To zdarzenie jest jeszcze bardziej paranoiczne w kontekście tego, co dzisiaj przeczytałem w dodatku "Metro". serwisy.gazeta.pl/metro/1,50145,2226683.html Jakaś babka wparowała do sklepu z reklamacją bucików, pokłóciła się ze sprzedawczynią, złapała inną, nową parę bucików i popchnęła sprzedawczynię. Zgroza mnie ogarnęła, bo na koniec było napisane: "Gdyby prokurator lub policja uznali, że była to kradzież rozbójnicza, legniczance może grozić od roku do dziesięciu lat więzienia." No tak... Czyli z nożem można się rzucać na ludzi, bo to nie jest nawet wykroczenie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Waldy Qrwa nie Prokuratura wypuściła nożownika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.08.04, 10:37 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: grarza Re: Prokuratura wypuściła nożownika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.08.04, 10:39 parodja a nie teatr!!! szkoda slow. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KA Re: Prokuratura wypuściła nożownika IP: *.ipartners.pl / *.ipartners.pl 13.08.04, 11:44 Mam nadzieje ze następną ofiarą ataku będzie ten prokurator i że nikt go nie obroni, ćwoka za prosiaki ojca zrobinego prawnikiem i prokuratorem. KA Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Fnop Re: Prokuratura wypuściła nożownika IP: *.starnettelecom.pl 13.08.04, 11:46 Nie chcę uogólniać, ale większość moich doświadczeń z prokuratorami skłaniają do jednego wniosku. Są to ludzie skrajnie niekompetentni, trzęsący się o swój tyłek i do tego biurokraci. Już dawno stracili poczucie rzeczywistości. Dotychczas myślałem, że jedynie w sprawach gospodarczych tak jest. Ot, nie znają się, nie chce im się, nie żal im "bogatych" ofiar, bo obcują na co dzień z większymi nieszczęściami - rozbojami,morderstwami. Z tego artykułu wynika jednak, że to zjawisko dotyczy także spraw związanych z narażeniem życia. Politycy, prawnicy i duzi biznesmeni to sitwa, uwikłana w przekręty i drobne grzeszki typu jazda po pijaku czy łapówki. Tylko patrzenie im na ręce i publiczne piętnowanie, zwłaszcza w kontekście wyborów może coś zmienić w tym kraju. Burdel w sądach jest bardzo wygodny dla tych których stać na dobrych prawników i którzy mają "wejścia" do Sędziów. Takich po cichu umarzanych spraw jest setki w skali kraju, ale przykład opisany w tym artykule to nic innego jak bezinteresowne skurwysyństwo. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KA Re: Prokuratura wypuściła nożownika IP: *.ipartners.pl / *.ipartners.pl 13.08.04, 12:32 To proste sędziami i prokuratorami zostaja niedouczone typki które nie miały szans, wiedzy, ambicji i sły przebicia na to by zostać adwokatem czy radcą prawnym. Taki odpad prawniczy. KA Odpowiedz Link Zgłoś
krzysztoplebs Re: Prokuratura wypuściła nożownika 13.08.04, 18:19 Akurat w gronie adwokatów i radców też tego "odpadu" jest na kilogramy. Po prostu nie każdy synuś tatusia, czy mamusi prawników ma w genach coś pozytywnego. A rodzinne koterie, powiązania są - zwłaszcza w adwokaturze - na porządku dziennym. Do niedawna jeszcze "dziedziczni" byli komornicy, ale to im si już na szczęście praktycznie urwało... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tata Re: Prokuratura wypuściła nożownika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.08.04, 12:04 Nie mogę napisać co naprawde myślę o takich s#$%&%$h prokuratorach bo mnie zamkną Odpowiedz Link Zgłoś
krzysztoplebs Re: Prokuratura wypuściła nożownika 13.08.04, 18:19 oni nawet zamknąć nie potrafią... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: unclefucker pop...lony kraj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.visnet.pl / *.visnet.pl 13.08.04, 12:08 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: halina Re: Prokuratura wypuściła nożownika IP: 217.17.35.* 13.08.04, 12:25 Nieprawdopodobne a jednak prawdziwe. Zbój i morderca, bo gdyby nie nie facet z kung-fu to pewnie by zabił, i takiego wypuścili i jeszcze mu nóż oddali. Ciekawe co byłoby gdyby taki próbował zabić żonę tego co umorzył postępowanie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mackow Re: Prokuratura wypuściła nożownika IP: *.wi.tuniv.szczecin.pl 13.08.04, 12:34 Kolejny raz wychodzi na to, że instytucje takie jak policja, prokuratura czy sądy działają w naszym kraju w kompletnym oderwaniu od rzeczywistości. Funkcjonują same dla siebie. Momentami wygląda to tak, jakby nie wsþółpracowały nawet między sobą. Kogoś się złapie, coś przechwycie, trochę papieru wyprodukuje, jakieś statystyki powstaną i już jest ruch w interesie. Nieważne, że społeczeństwu nie służy to w najmniejszym stopniu - ważne, że panowie są zaapracowani. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: blady Re:Co to za kraj? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.08.04, 12:47 Co to za kraj?Co to za policja?Co to za prokurator?Wypuścili go bo przypadkiem nikogo nie zabił!Na bruk z "takimi stróżami parawa". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Polka To sa kpiny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.08.04, 12:47 W jakim kraju my zyjemy? Prokurator generalny uchyla sie od postepowania w jego sprawie, prokuratury wypuszczaja nozownikow, czas chyba cos zmienic bo nikt juz nie bedzie szanowal wlasnego Panstwa. Rozpacz. Odpowiedz Link Zgłoś
jbialek Re: Prokuratura wypuściła nożownika 13.08.04, 13:17 To kompletna kompromitacja prokuratora Odpowiedz Link Zgłoś
stachud GILOTYNA 13.08.04, 13:20 W czasie rewolucji francuskiej robiono uzytek z pewnego fajnego narzedzia. Moze u nas tez warto to zrboic, zapukac do niektorych drzwi i oczyscic ten kraj ze scierwa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: UWAZNY Re: Prokuratura wypuściła nożownika IP: *.org 13.08.04, 13:20 ten caly komisariat, jak rowniez prokurator (i nie jeden!) pachna nie tylko gownem, ale przede wszystkim gangiem. Tak wlasnie jest, kiedy wladze oddaje sie czerwonym - gang maja zakodowany w swej parszywej krwi. W praworzadnym panstwie cala ta holota pewnie stalaby juz przed sadem. Odpowiedz Link Zgłoś
jogger Re: Prokuratura wypuściła nożownika 13.08.04, 13:33 Łoziński i tak ma farta, że nie złamał bandycie choćby paluszka - poszedłby do pierdla za przekroczenie granic obrony koniecznej, bo bandzior nic mu nie złamał :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: http://pamietamy.t Re: o to by nie oskarzyli tylko o naruszenie >7dni IP: 207.248.159.* 13.08.04, 15:28 hohoho o obrone konieczna :-))) na co im taki klopot pamietamy.tripod.com Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lehoo Re: Prokuratura wypuściła nożownika IP: *.devs.futuro.pl 13.08.04, 13:41 Panie Łoziński ! Następnym razem niech Pan takiemu durniowi urwie pusty łeb. Pilnie dbając o to, by nie było zbędnych świadków Odpowiedz Link Zgłoś