Dodaj do ulubionych

Prokuratura wypuściła nożownika

IP: *.client.comcast.net 13.08.04, 00:51
To jest kpina! Jak czuć się bezpiecznie? Warto zapamiętać Pana Prokuratora
Andrzeja Piasecznego, który taką decyzję wydał osobiście. Dziękujemy Panie
Andrzeju!
Obserwuj wątek
    • Gość: kuba rozpruwacz Re: Prokuratura wypuściła nożownika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.08.04, 01:03
      Mam nadzieję, że będzie ofiarą następnej napaści nożownika!
    • Gość: ECHH Prokuratura wypuściła nożownika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.08.04, 01:04
      czysty i klarowny obraz kompetencji i celowości pracy stróżów prawa. Szkoda
      pieniędzy dla tych żałosnych cyców którzy mienią się prokuratorami (z łac.
      dla prawa). Wywalić z roboty, zatrudnić młodych prawników ale nie z
      skorumpowanej izby adwokackiej. Młodzi, kompetentni czekają.
      • Gość: młody Re: Prokuratura wypuściła nożownika IP: *.katowice.msk.pl / *.devs.futuro.pl 13.08.04, 13:30
        młodzi ale już zdeprawowani ,nie kompetentni za to żądni szybkiej kasy.
    • wojtekus Re: Prokuratura wypuściła nożownika 13.08.04, 05:04
      Sa dowody i swiatkowie. Takiemu bandycie nalezy przykladowo wlepic 20 lat za
      probe zabojstwa oraz grozenia innym. A pan prokurator powinien natychmiast
      zostac zwolniony z pracy tez przykladowo aby dac znac srodowisku
      prokuratorskiemu. To jest nie dopuszczalne. Nie dziwna ze Polska coraz bardziej
      staje sie kpina Europy.
      • krzysztofplebs Re: Prokuratura wypuściła nożownika 13.08.04, 05:40
        Podstawową zasadą w polskich prokuraturach poza kompletną nieznajomością
        przepisów ( np. kodeksu spółek handlowych) jest to, że "jak nie ma trupa" to
        wszytko z reguły się umarza. A jakie zapracowanie potem z papierów wynika, no
        bo jak gość jest uparty to pisze na okrągło zażalenia i składa od nowa
        doniesienia. Mój rekord - w Prokuraturze Rejonowej w Mińsku Mazowieckim - to
        osiem "podejść" zakończonych po prawie 2 latach posadzeniem oszusta Mirosława
        M.na ławie oskarżonych. Dopiero widmo Trybunału w Starsburgu tak przyspieszyło
        pracę prokuratury, że i biegły księgowy się znalazł i oskarżonego potrafiła
        nagle znaleźć, a cała operacja - za tym ósmym podejściem - trwała dosłownie
        kilka dni by powstał akt oskarżenia. Wstępnie prokuratura ustaliła, że
        delikwent wyłudzil ze spólki bagatelka 100 tys. złotych. Przykład Mirosława M.
        jednak niczego rzeczonej Prokuratury Rejonowej w Mińsku Mazowieckim nie
        nauczył - właśnie ćwiczę piąte podejście p-ko byłemu sędziemu SR w Mińsku
        Mazowieckim, później radcy prawnemu, a obecnie adwokatowi niejakiemu Markowi D.
        zajmującemu się działaniami z prawem nie mającymi nic wspólnego. Jeden
        prokurator pisze bzdury, że pan mecenasiunio był nieświadomy, więc nie popełnił
        przestępstwa, drugi odmawia wzięcia odcisków paluchów tegoż mecenasika, a
        trzeci uznał, że pismo napisane przez byłego pana sędziego, a tylko podpisane
        przez menelika, który do 2 nie umie zliczyć ( ale jest klientem kancelarii
        państwa D. - żona też była sędzią...!!!)jest "wytworem intelektu" menelika (
        zdolny gość, bo nawypisywał samych orzeczeń SN ze dwie strony...). Na szczęście
        jestem cierpliwy ( aż do upierdliwości), a ponadto nie muszę wydawać kasy na
        papugi, więc tak - jak dziś Mirosław M. nie może spać spokojnie, bezsennośc
        niebawem dotknie cwanego - w wymiarze raczej tylko mińskim - mecenasika...
        • kobietka13pomocy Re: Prokuratura wypuściła nożownika 06.03.14, 23:20
          bardzo proszę o kontakt : krzysztofplebs widzę że może Pan mi pomóc ... kobietka13@poczta.fm wszystkie informacje podam w e-mailu .....będę wdzięczna
      • Gość: Boskazuzanna wojtekus IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.08.04, 08:51
        Wiem że to nieładnie zwracać komuś uwagę publicznie, ale Ty wojtekus albo pisz
        ze słownikiem ort. albo nie pisz wcale[ świadkowie nie światkowie]. To nie
        pierwsza Twoja wpadka. Jesteś albo bardzo młody albo bardzo niedouczony.
        • jack.ryan Re: wojtekus 13.08.04, 12:04
          To jest internet a nie konkurs ortograficzny. Zdarzają się literówki czy inne
          ścierwa. Jak człowiek szybko pisze, to może się pomylić. Przecież nikt po
          napisaniu swojego tekstu nie będzie go czytał żeby sprawdzać dokładnie błędy,
          bo szkoda czasu. Ale po co się od razu gościa czepiasz? A jak ktoś ma
          dysleksję? To co wtedy? Nie powinien się w ogóle udzielać?
          • wojtekus Re: wojtekus 13.08.04, 17:46
            Musze sie przyznac ze z moja ortografia to bylo w szkole pod gore. Jak bym mial
            prace co wymaga pisania lub czytania napewno bym sie podciagnal.
      • inaww Re: Prokuratura wypuściła nożownika 13.08.04, 16:50
        >>- A co z nożem? - pytam.
        Prokurator Woźniak: - Zwróciliśmy właścicielowi.<<
        Jak z tego wynika - dowodów nie ma! Dowód rzeczowy w sprawie oddano sprawcy!
        Teraz, jeżeli nawet sprawę prokuratura wznowi - nie ma dowodu rzeczowego! Nie
        zbadano śladów krwi na nożu co było by dowodem, że napastnik naprawdę kogoś
        zranił i kogo, nie pobrano też z noża odcisków palców które świadczyłyby o tym
        kto się tym nożem posłużył... I tacy dyletanci pracują w prokuraturze??? A p.
        prokurator Wożniak nawet się nie zająknął kiedy o zwrocie noża powiedział, choć
        to nawet dla kompletnie niezorientowanego w technice śledczej "cywila" błąd
        kardynalny prokuratury... Po prostu opadają ręce...
      • Gość: Jachooo Re: Prokuratura wypuściła nożownika IP: *.rozanka.wroc.pl 13.08.04, 21:07
        20 za próbę i 30 za zagrożenie dla pozostałych, uczestników. razem stryczek!!!
    • Gość: skandal pewnie miał plecy??? IP: *.brodwy01.nm.comcast.net 13.08.04, 07:51
      to tylko u nas , możliwe
      • krzysztofplebs Re: pewnie miał plecy??? 13.08.04, 08:20
        Dlaczego mieli nie wypuścić nożownika, skoro przez 9 lat sam osobiście
        dzisiejszy minister sprawiedliwości unika odpowiedzialności za spowodowanie
        wypadku, a w międzyczasie co się działo np. z Wałęsowiczem i jego
        pomrocznością...
    • Gość: Prekoz_1 Temida do psychiatry! IP: *.rury.sdi.tpnet.pl 13.08.04, 08:26
      Takich jaj dawno już nie pisali.To jest chore i anormalne.Tych ludzi
      reprezentujących "niby prawo" powinno się leczyć psychotropami i to bardzo
      silnymi.Jeszcze mu nóż oddali bo to własnośc bandyty!!!!Ale jaja!Czy ktoś zrobi
      kiedyś z tymi prawnikami wszelakiej maści porządek?Tracę nadzieję.
    • roody102 Re: Prokuratura wypuściła nożownika 13.08.04, 08:48
      Zgroza. Ten psychol teraz się zaczai i zadźga tego człowieka, co go obezwładnił
      albo zadźga nożem kogoś w nocny autobusie i znów będzie lament, że przecież
      byłu już notowany za napad. Kurwa mać. Jak tak w ogóle można?! Ręce opadają.
      ________________________________________
      Roody102

      "Możemy spokojnie przyjąć, że autor nie umiejący myśli swych wyrazić jasno nie
      umie też myśleć jasno, że więc myśli jego nie zasługują na to, by się silić na
      ich odgadywanie.", Kazimierz Twardowski.
    • Gość: wedrowycz Re: Prokuratura wypuściła nożownika IP: 62.233.129.* 13.08.04, 09:02
      Po raz kolejny mnie trafia...
      Dlaczego ta prokuratorska lamaga bedzie dalej pobierac pensje (przyzwoita
      podejrzewam) z naszych podatkow?
      Czy macie pomysl co mozna zrobic? Masowe maile do prokuratury, czy wyzej?
      Moze "Gazeta" podjelaby sie koordynacji akcji.

      Pzdr
    • Gość: warszawiak Re: Prokuratura wypuściła nożownika IP: 195.117.144.* 13.08.04, 09:32
      Postępowanie prokuratury uważam za podłe. Pracują w niej ludzie
      nieprofesjonalni. To nie pierwszy przypadek, w którym prokuratura się
      kompromituje. A wypuszczanie przestępców przyczynia się do wzrostu
      przestępczości.
    • Gość: xXx WYSŁAĆ PROKURATORÓW DO SZKOŁY! IP: *.waw.pl 13.08.04, 09:47
      niestety prokuratorzy to w wiekszości ludzie, którzy nigdy nie znależli się w
      sytuacji realnego zagrożenie. powinno się ich wypuścić w miasto na kilka nocy w
      taki rejon żeby musieli powalczyć o swoją integralność cielesną, może wtedy te
      oderwane od ralnego swiata chlopaczki zaczeliby normalnie myśleć o bandytach.
      dopióki w czasie aplikacji wkłada im się do głowy bzdury na temat
      resojcjalizacji i wychowawczej funkji kary (nie wspomnę już o bezsensownej
      koncepcji "humanitarnego prawa karnego", bo prawo karne jest albo humanitarne,
      albo skutecze) tak dlugo nie będą w stanie rozpoznać prawdziwego zagrożenia.
      prokuratorzy! wróćcie do szkoły... do szkoły życia... na ulicy.
    • nauma Re: Prokuratura wypuściła nożownika 13.08.04, 10:35
      To zdarzenie jest jeszcze bardziej paranoiczne w kontekście tego, co dzisiaj
      przeczytałem w dodatku "Metro".
      serwisy.gazeta.pl/metro/1,50145,2226683.html
      Jakaś babka wparowała do sklepu z reklamacją bucików, pokłóciła się ze
      sprzedawczynią, złapała inną, nową parę bucików i popchnęła sprzedawczynię.
      Zgroza mnie ogarnęła, bo na koniec było napisane: "Gdyby prokurator lub policja
      uznali, że była to kradzież rozbójnicza, legniczance może grozić od roku do
      dziesięciu lat więzienia."
      No tak... Czyli z nożem można się rzucać na ludzi, bo to nie jest nawet
      wykroczenie...
    • Gość: Waldy Qrwa nie Prokuratura wypuściła nożownika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.08.04, 10:37
    • Gość: grarza Re: Prokuratura wypuściła nożownika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.08.04, 10:39
      parodja a nie teatr!!!
      szkoda slow.
    • Gość: KA Re: Prokuratura wypuściła nożownika IP: *.ipartners.pl / *.ipartners.pl 13.08.04, 11:44
      Mam nadzieje ze następną ofiarą ataku będzie ten prokurator i że nikt go nie
      obroni, ćwoka za prosiaki ojca zrobinego prawnikiem i prokuratorem.
      KA
    • Gość: Fnop Re: Prokuratura wypuściła nożownika IP: *.starnettelecom.pl 13.08.04, 11:46
      Nie chcę uogólniać, ale większość moich doświadczeń z prokuratorami skłaniają
      do jednego wniosku. Są to ludzie skrajnie niekompetentni, trzęsący się o swój
      tyłek i do tego biurokraci. Już dawno stracili poczucie rzeczywistości.
      Dotychczas myślałem, że jedynie w sprawach gospodarczych tak jest. Ot, nie
      znają się, nie chce im się, nie żal im "bogatych" ofiar, bo obcują na co dzień
      z większymi nieszczęściami - rozbojami,morderstwami. Z tego artykułu wynika
      jednak, że to zjawisko dotyczy także spraw związanych z narażeniem życia.
      Politycy, prawnicy i duzi biznesmeni to sitwa, uwikłana w przekręty i drobne
      grzeszki typu jazda po pijaku czy łapówki. Tylko patrzenie im na ręce i
      publiczne piętnowanie, zwłaszcza w kontekście wyborów może coś zmienić w tym
      kraju. Burdel w sądach jest bardzo wygodny dla tych których stać na dobrych
      prawników i którzy mają "wejścia" do Sędziów. Takich po cichu umarzanych spraw
      jest setki w skali kraju, ale przykład opisany w tym artykule to nic innego jak
      bezinteresowne skurwysyństwo.
      • Gość: KA Re: Prokuratura wypuściła nożownika IP: *.ipartners.pl / *.ipartners.pl 13.08.04, 12:32
        To proste sędziami i prokuratorami zostaja niedouczone typki które nie miały
        szans, wiedzy, ambicji i sły przebicia na to by zostać adwokatem czy radcą
        prawnym. Taki odpad prawniczy.
        KA
        • krzysztoplebs Re: Prokuratura wypuściła nożownika 13.08.04, 18:19
          Akurat w gronie adwokatów i radców też tego "odpadu" jest na kilogramy. Po
          prostu nie każdy synuś tatusia, czy mamusi prawników ma w genach coś
          pozytywnego. A rodzinne koterie, powiązania są - zwłaszcza w adwokaturze - na
          porządku dziennym. Do niedawna jeszcze "dziedziczni" byli komornicy, ale to im
          si już na szczęście praktycznie urwało...
    • Gość: tata Re: Prokuratura wypuściła nożownika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.08.04, 12:04
      Nie mogę napisać co naprawde myślę o takich s#$%&%$h prokuratorach bo mnie
      zamkną
      • krzysztoplebs Re: Prokuratura wypuściła nożownika 13.08.04, 18:19
        oni nawet zamknąć nie potrafią...
    • Gość: unclefucker pop...lony kraj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.visnet.pl / *.visnet.pl 13.08.04, 12:08
    • Gość: halina Re: Prokuratura wypuściła nożownika IP: 217.17.35.* 13.08.04, 12:25
      Nieprawdopodobne a jednak prawdziwe. Zbój i morderca, bo gdyby nie nie facet z
      kung-fu to pewnie by zabił, i takiego wypuścili i jeszcze mu nóż oddali.
      Ciekawe co byłoby gdyby taki próbował zabić żonę tego co umorzył postępowanie.
    • Gość: mackow Re: Prokuratura wypuściła nożownika IP: *.wi.tuniv.szczecin.pl 13.08.04, 12:34
      Kolejny raz wychodzi na to, że instytucje takie jak policja, prokuratura czy
      sądy działają w naszym kraju w kompletnym oderwaniu od rzeczywistości.
      Funkcjonują same dla siebie. Momentami wygląda to tak, jakby nie wsþółpracowały
      nawet między sobą. Kogoś się złapie, coś przechwycie, trochę papieru
      wyprodukuje, jakieś statystyki powstaną i już jest ruch w interesie. Nieważne,
      że społeczeństwu nie służy to w najmniejszym stopniu - ważne, że panowie są
      zaapracowani.
    • Gość: blady Re:Co to za kraj? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.08.04, 12:47
      Co to za kraj?Co to za policja?Co to za prokurator?Wypuścili go bo przypadkiem
      nikogo nie zabił!Na bruk z "takimi stróżami parawa".
    • Gość: Polka To sa kpiny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.08.04, 12:47
      W jakim kraju my zyjemy? Prokurator generalny uchyla sie od postepowania w
      jego sprawie, prokuratury wypuszczaja nozownikow, czas chyba cos zmienic bo
      nikt juz nie bedzie szanowal wlasnego Panstwa. Rozpacz.
    • jbialek Re: Prokuratura wypuściła nożownika 13.08.04, 13:17
      To kompletna kompromitacja prokuratora
    • stachud GILOTYNA 13.08.04, 13:20
      W czasie rewolucji francuskiej robiono uzytek z pewnego fajnego narzedzia. Moze
      u nas tez warto to zrboic, zapukac do niektorych drzwi i oczyscic ten kraj ze
      scierwa.
    • Gość: UWAZNY Re: Prokuratura wypuściła nożownika IP: *.org 13.08.04, 13:20
      ten caly komisariat, jak rowniez prokurator (i nie jeden!) pachna nie tylko
      gownem, ale przede wszystkim gangiem. Tak wlasnie jest, kiedy wladze oddaje sie
      czerwonym - gang maja zakodowany w swej parszywej krwi. W praworzadnym panstwie
      cala ta holota pewnie stalaby juz przed sadem.
      • jogger Re: Prokuratura wypuściła nożownika 13.08.04, 13:33
        Łoziński i tak ma farta, że nie złamał bandycie choćby paluszka - poszedłby do
        pierdla za przekroczenie granic obrony koniecznej, bo bandzior nic mu nie
        złamał :-)
        • Gość: http://pamietamy.t Re: o to by nie oskarzyli tylko o naruszenie >7dni IP: 207.248.159.* 13.08.04, 15:28
          hohoho o obrone konieczna :-)))
          na co im taki klopot

          pamietamy.tripod.com
    • Gość: Lehoo Re: Prokuratura wypuściła nożownika IP: *.devs.futuro.pl 13.08.04, 13:41
      Panie Łoziński ! Następnym razem niech Pan takiemu durniowi urwie pusty łeb.
      Pilnie dbając o to, by nie było zbędnych świadków

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka