Dodaj do ulubionych

METRO - Plac Wilsona

IP: 62.233.164.* 03.09.04, 08:37
A gdyby kiedyś w przyszłości ... np. w Londynie powstał plac Kościuszki,
Pułaskiego, Sikorskiego czy Piłsudskiego i anglicy planowali by nazwać tą
stacje np. Plac Kościuszki. To ciekawe jak by to wymawiali. Pewnie jakoś by
to sobie zangielszczyli ;-))
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka