ppppp1
22.11.04, 21:51
Jechałem autem Al.Niepodległości na wysokości Trasy Łazienkowskiej i nagle
dwa błyski,przestały grać radia,przestały swiecić latarnie,światła w domach,a
potem juz tylko chaos na ulicach,brak sygnalizacji,korki i 30min.na
Służew.Zrobiło wrażenie.