Dodaj do ulubionych

WARSZAWA BEZ PRĄDU

22.11.04, 21:51
Jechałem autem Al.Niepodległości na wysokości Trasy Łazienkowskiej i nagle
dwa błyski,przestały grać radia,przestały swiecić latarnie,światła w domach,a
potem juz tylko chaos na ulicach,brak sygnalizacji,korki i 30min.na
Służew.Zrobiło wrażenie.
Obserwuj wątek
    • jolajola1 Re: WARSZAWA BEZ PRĄDU 22.11.04, 21:54
      przestały grac radia ?.....
      w samochodach ???? a to one na prund za kabla ?
      • ppppp1 Re: WARSZAWA BEZ PRĄDU 22.11.04, 21:59
        Był tylko szum.Prund w aucie był a jak.
      • Gość: sideshow Re: WARSZAWA BEZ PRĄDU IP: *.spray.net.pl 22.11.04, 22:00
        Radia pewnie nie na prund, ale nadajniki albo sprzęt do
        przekazywania...mikrofony chociażby...no nie wiem jak to ładnie ująć... Jechałam
        wołoskąna wysokości Galerii Mokotów, gdy nagle kilka błysków jakby 3-4 porządne
        pioruny, zdziwiłam się - burza o tej porze roku ? I wszystko zgasło. Tylko
        światła samochodów i oświetlenie z wnętrza autobusów. Trwało to parę minut, ale
        wrażenie było niesamowite....
      • waldek.usa Re: WARSZAWA BEZ PRĄDU 22.11.04, 22:05
        jolajola1 napisała:

        > przestały grac radia ?.....
        > w samochodach ???? a to one na prund za kabla ?

        ► za to stacja radiowa jak najbardziej z kabla...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka