Gość: anty-złodziej
IP: *.com / *.internetdsl.tpnet.pl
10.01.05, 23:17
"projektanci osiedla nie zadbali o wystarczającą liczbe miejsc parkingowych" -
może i nie zadbali, tylko jakim cudem w tam razie dostali wszystkie
niezbedne pozwolenia na budowe? ktos to musiał zaakceptowac, ktos figurujacy
w dokumentach z imienia i nazwiska
trudno miec pretensje do kierowców, ze parkuja tam gdzie sie da-teren jest
ograniczony, a samochodów przybywa
moze by tak dziennikarze przesledzili proces wydawania zezwolen, mogłby z
tego powstac kolejny ciekawy artykuł