warszawianka_jedna
10.02.05, 14:22
OBRAZEK I
Jadę sobie autobusikiem, wszystkie miejsca są zajęte. Obok mnie stoi
staruszka,autobus ostro hamuje a ja w ostatniej chwili łapię staruszkę w
locie ratując przed upadkiem. Na miejscu dla inwalidy siedzi porządnie
wyglądająca dziewczyna ok. 25lat, która robi wszystko żeby nie widzieć
staruszki.
OBRAZEK II