Gość: akf
IP: *.ports.pol.pl
06.06.02, 21:32
Moze tak wreszcie zglosic przypadek niejakiego pendzla i spolki do abuse TPSA?
To, co się tu dzieje od dluzszego czasu kwalifikuje się do prokuratury :-(
A może p. Iwona sama wystąpi z pozwem o zniesławienie? Będę Jej kibicował.