Dodaj do ulubionych

Adminie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

IP: *.ports.pol.pl 06.06.02, 21:32
Moze tak wreszcie zglosic przypadek niejakiego pendzla i spolki do abuse TPSA?
To, co się tu dzieje od dluzszego czasu kwalifikuje się do prokuratury :-(

A może p. Iwona sama wystąpi z pozwem o zniesławienie? Będę Jej kibicował.
Obserwuj wątek
    • svenka1 Re: Adminie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 06.06.02, 21:41
      Gość portalu: akf napisał(a):

      > Moze tak wreszcie zglosic przypadek niejakiego pendzla i spolki do abuse TPSA?
      > To, co się tu dzieje od dluzszego czasu kwalifikuje się do prokuratury :-(
      >
      > A może p. Iwona sama wystąpi z pozwem o zniesławienie? Będę Jej kibicował.

      Buahahahahahahahahahaha. Do prokuratury. Buahahahahahahahahaha. Głosuj dalej na
      Leppera albo LPR, a sam się lepiej zgłoś do psychiatryka.

      • Gość: akf Re: Adminie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.ports.pol.pl 06.06.02, 21:42
        Żebyście się z ręką w nocniku nie obudzili...
    • Gość: kura Re: Adminie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 06.06.02, 21:42
      akfuj kura jeszcze nikogo nie obraziła i nikomu nie nabluzgała.Kura nie lubi
      tylko antysemickich chamów ze wsi i ich będzie dziobała bardzo niegrzecznie.A
      prawo do oceny wypocin niektórych pismaków ma każdy, kura też
    • Gość: Pndzelek akf!!! Jeb sie plebsie!!! IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 06.06.02, 21:44
      akf!!! Jeb sie plebsie!!!

      Bo jak mam ci inaczej i kulturalniej powiedzieć ?!

      >>>---
      • Gość: akf Re: akf!!! Jeb sie plebsie!!! IP: *.ports.pol.pl 06.06.02, 21:45
        Za chwilę pójdzie stosowny mail do abuse@tpnet.pl

        Żarty się skończyły.
        • svenka1 Re: akf!!! Jeb sie plebsie!!! 06.06.02, 21:47
          Gość portalu: akf napisał(a):

          > Za chwilę pójdzie stosowny mail do abuse@tpnet.pl
          >
          > Żarty się skończyły.

          Buahahahahahahahahahahahahaha. Dzwoń do Leppera, może zrobi blokadę kompa Pndzla.
          Buahahahahahahaha. Tylko szybko!

          • Gość: kilovolt Re: akf!!! Jeb sie plebsie!!! IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 06.06.02, 21:57
            Jak trafiłeś na frajera to wal do Leppera
            a jak z grubej rury to do prokuratury,
            a jak sobie chcesz pomącić
            to se piwo możesz trącić.
        • Gość: Pndzelek Buehehehehe IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 06.06.02, 21:50
          Buehehehehe

          Tata cię zapinał w pupę czy też mama twoja zmuszała do robienia sobie loda?

          Żeś taki sfrustrowany?

          >>>---

          PS. Boję się bo "żarty się skończyły"... Buehehehehe
          • Gość: kura Re: Buehehehehe IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 06.06.02, 21:51
            Bueheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheh
            eheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheh
          • Gość: lekarz Re: Buehehehehe IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 06.06.02, 23:12
            pedzel pisze z tworek - w ramach eksperymentu udostepnili tam internet.
            dlatego sie nie boi. bo on JUZ siedzi. na cale zycie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka