Dodaj do ulubionych

GDZIE TRASA PRZEZ WILANÓW ???

24.04.05, 15:17
Czy wiecie w którym miejscu będzie przebiegala trasa szybkiego ruchu przez
Wilanów. Chcialabym tam zamieszkać,ale nie wiem czy warto.
Obserwuj wątek
  • vampi_r Re: GDZIE TRASA PRZEZ WILANÓW ??? 24.04.05, 16:11
   Mapy z przebiegiem trasy przez Wilanów znajdziesz na naszej stronie internetowej w dziale "Mapy". Powinnaś obejrzeć mapy POW od węzła Puławska do węzła Lubelska.

   Zaraz po opuszczeniu tunelu pod Ursynowem POW ma lekki łuk i odgina się na południe, by minąc Powsinek jakies 200-300 m od południowych skrajów tego osiedla, gdzie będzie węzeł z ul. Przyczłkową. Potem trasa biegnie w kierunku Wisły przecina ulice: Ruczaj, Sytą, Bruzdową, Włóki i mija jakieś 200-300 m od północy hałdę odpadów z EC Siekierki.
   Pomiędzy ulicami Bruzdowa, a Włoki planowany jest węzeł z Czerniakowską Bis.

   POW przez Wilanów przechodzi obecnie w rejonach niezamieszkałych lub słabo zaludnionych południowymi skrajami tej dzielnicy. Od samego Pałacu w Wilanowie będzie ją dzielić dystans około 2-3 km.
   Planując inwestycję mieszkaniową w Wilanowie powinnaś sprawdzić w Urzędzie Dzielnicy plany zagospodarowania. Bo poza samą trasa ekspresową planuje się też przedłużyć ul.Płaskowickiej do Przyczółkowej na wysokości Vogla, oraz jest plan przedłużenia Czerniakowskiej (dokładnie nie wiem, którędy, ale węzeł Czerniakowskiej Bis z POW planowany jest tuż koło Wisły obok hałdy odpadów).

   Pozdrawiam.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka