Dodaj do ulubionych

Górnik Zabrze - Legia Warszawa typerek+

28.04.05, 14:25
Kiedyś musi przyjść ta wygrana i to chyba najlepsza pora na to. Będzie ciężko
ale Legia to Legia - damy radę.

Górnik Zabrze - Legia Warszawa 0-2
Górnik Łęczna - Wisła Płock 1-1
Wisła Kraków - Zagłębie Lubin 3-0
Dyskobolia Grodzisk - Cracovia 1-0
GKS Katowice - Pogoń Szczecin 1-2
Lech Poznań - Odra Wodzisław 0-0
Polonia Warszawa - Amica Wronki 1-1


Wyniki po XIX kolejce

Kixx -21 pkt
Mike -19 pkt
Atob -19 pkt
Karolak -17 pkt
Calagan -16 pkt
Patryg1 -13 pkt
Tuzin -5 pkt
Rafik67 -1pkt
Obserwuj wątek
    • j_karolak Re: Górnik Zabrze - Legia Warszawa typerek+ 28.04.05, 15:08
      Górnik Zabrze - Legia Warszawa 2:1
      Górnik Łęczna - Wisła Płock 3:1
      Wisła Kraków - Zagłębie Lubin 2:0
      Dyskobolia Grodzisk - Cracovia 1:1
      GKS Katowice - Pogoń Szczecin 0:0
      Lech Poznań - Odra Wodzisław 1:2
      Polonia Warszawa - Amica Wronki 0:1
    • atob Re: Górnik Zabrze - Legia Warszawa typerek+ 28.04.05, 18:27
      Górnik Zabrze - Legia Warszawa 1-2...Ja naprawde wierze ze wygramy :):):)
      Górnik Łęczna - Wisła Płock 0-1
      Wisła Kraków - Zagłębie Lubin 2-0
      Dyskobolia Grodzisk - Cracovia 1-0
      GKS Katowice - Pogoń Szczecin 1-2
      Lech Poznań - Odra Wodzisław 1-0
      Polonia Warszawa - Amica Wronki 1-0
      • Gość: calagan Re: Górnik Zabrze - Legia Warszawa typerek+ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.04.05, 18:37

        Górnik Zabrze - Legia Warszawa 1-1
        Górnik Łęczna - Wisła Płock 3-1
        Wisła Kraków - Zagłębie Lubin 2-1
        Dyskobolia Grodzisk - Cracovia 1-2
        GKS Katowice - Pogoń Szczecin 0-2
        Lech Poznań - Odra Wodzisław 1-1
        Polonia Warszawa - Amica Wronki 0-1
        • patryg1 Re: Górnik Zabrze - Legia Warszawa typerek+ 28.04.05, 20:15
          Górnik Zabrze - Legia Warszawa 1-2 (olac klasyfikację typera :) wazniejsza wiara)
          Górnik Łęczna - Wisła Płock 2-1
          Wisła Kraków - Zagłębie Lubin 2-0
          Dyskobolia Grodzisk - Cracovia 2-0
          GKS Katowice - Pogoń Szczecin 1-2
          Lech Poznań - Odra Wodzisław 1-0
          Polonia Warszawa - Amica Wronki 1-1
          • Gość: kixx Re: Górnik Zabrze - Legia Warszawa typerek+ IP: *.acn.waw.pl 28.04.05, 20:23
            Górnik Zabrze - Legia Warszawa 2-2
            > Górnik Łęczna - Wisła Płock 4-2
            > Wisła Kraków - Zagłębie Lubin 2-0
            > Dyskobolia Grodzisk - Cracovia 1-0
            > GKS Katowice - Pogoń Szczecin 1-2
            > Lech Poznań - Odra Wodzisław 1-1
            > Polonia Warszawa - Amica Wronki 2-1
    • tuzin_cwks Re: Górnik Zabrze - Legia Warszawa typerek+ 04.05.05, 04:25
      Nie ma co pierdzielic po prostu trzeba jechac do Zabrza i wygrac.

      Górnik Zabrze - Legia Warszawa 0-2
      Polonia Warszawa - Amica Wronki 1-0
      • atob Re: Górnik Zabrze - Legia Warszawa typerek+ 04.05.05, 04:43
        tuzin_cwks napisał:

        Nie ma co pierdzielic po prostu trzeba jechac do Zabrza i wygrac.

        Tymbardziej ze po Zabrzu czeka nas "zabojcza" seria. Musimy sie odrodzic !!!
    • Gość: rAFIK67 Re: Górnik Zabrze - Legia Warszawa typerek+ IP: *.marcopol.com.pl / *.marcopol.com.pl 04.05.05, 12:11
      Niestety ale Warszawa nie wyjdzie zwycięsko z dzisiejszych meczy :)

      Górnik 2 - Legia 1
      Polonia 1 - Amica 2
      • Gość: Jarek Re: Górnik Zabrze - Legia Warszawa typerek+ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.05.05, 16:06
        Gość portalu: rAFIK67 napisał(a):

        > Niestety ale Warszawa nie wyjdzie zwycięsko z dzisiejszych meczy :)
        >
        > Górnik 2 - Legia 1
        > Polonia 1 - Amica 2

        Warszawa ? A co cwks ma wspólnego z Warszawą ?
    • atob I wyniki 05.05.05, 17:07
      XX

      Kixx -5 pkt
      Mike -2 pkt
      Atob -8 pkt
      Karolak -3 pkt
      Calagan -3 pkt
      Patryg1 -6 pkt
      Tuzin -3 pkt
      Rafik67 -0pkt




      Po XX

      Atob -27 pkt
      Mike -21 pkt
      Karolak -20 pkt
      Calagan -19 pkt
      Patryg1 -19 pkt
      Tuzin -8 pkt
      Rafik67 -1pkt
      • atob Re: I wyniki juz z Kiksem 05.05.05, 17:10
        Atob -27 pkt
        Kixx- 26 pkt
        Mike -21 pkt
        Karolak -20 pkt
        Calagan -19 pkt
        Patryg1 -19 pkt
        Tuzin -8 pkt
        Rafik67 -1pkt
        • Gość: kixx Re: I wyniki juz z Kiksem,ktory sklada protest IP: *.acn.waw.pl 05.05.05, 19:36
          przypominam o tym meczu,byl typowany pod koniec marca
          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=485&w=22199159&v=2&s=0
          a rozegrany dopiero teraz pod koniec kwietnia
          sport.gazeta.pl/pilka/1,35351,2685908.html
          wiec po uwzglednieniu tego wyniku i uzyskanych punktow,czyli
          Atob-0
          Kixx-3
          Patryg-3
          Rafik-0
          Calagan-0
          Mike-0
          Karolak-0
          tu jest ten typ:
          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=485&w=22995845&a=23161458
          klasyfikacja przedstawia sie nastepujaco
          Kixx-29
          Atob-27
          Patryg-22
          Mike-21
          Karolak-20
          Calagan-19
          Tuzin-8
          Rafik-1
          ps.:)



          • patryg1 Re: I wyniki juz z Kiksem,ktory sklada protest 05.05.05, 21:12
            Klasyfikacja kixxa jakos bardziej mi się podoba:)
            • mike_ Re: I wyniki juz z Kiksem,ktory sklada protest 06.05.05, 09:45
              A mi już niestety mniej:((
              • atob Re: I wyniki juz z Kiksem,ktory sklada protest 06.05.05, 10:02
                Mi tez :)

                Mike bedziesz jutro ?
                Ja w kazdym razie przed meczem bede tam gdzie zwykle .

                Ps Fajny link :) Wyrazam szczery podziw ...
          • atob Re: I wyniki juz z Kiksem,ktory sklada protest 06.05.05, 09:11
            Tez mialem odnalesc ten watek z typowaniem zaleglego meczu ...zrobilbym to
            dzis:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka