mike_
28.04.05, 14:25
Kiedyś musi przyjść ta wygrana i to chyba najlepsza pora na to. Będzie ciężko
ale Legia to Legia - damy radę.
Górnik Zabrze - Legia Warszawa 0-2
Górnik Łęczna - Wisła Płock 1-1
Wisła Kraków - Zagłębie Lubin 3-0
Dyskobolia Grodzisk - Cracovia 1-0
GKS Katowice - Pogoń Szczecin 1-2
Lech Poznań - Odra Wodzisław 0-0
Polonia Warszawa - Amica Wronki 1-1
Wyniki po XIX kolejce
Kixx -21 pkt
Mike -19 pkt
Atob -19 pkt
Karolak -17 pkt
Calagan -16 pkt
Patryg1 -13 pkt
Tuzin -5 pkt
Rafik67 -1pkt