Dodaj do ulubionych

KAMERY pilnuja BUSPASOW

12.05.05, 15:52
Czy tez bus lane'ow, bo bus passy to bilety okresowe :)))

A tak powaznie, to w cywilizowanym miescie (a za taki zwyklo sie uwazac
Londyn) pasy ruchu dla autobusow sa pilnowane przez kamery zainstalowane nie
tylko przy drodze, ale rowniez na autobusach i zdjecia dosc szybko przysylane
do domow tym, ktorzy lamia przepisy.

Do tego linie takie sa nie tylko w centrum, ale na wszystkich wazniejszych
ulicach do niego prowadzacych.

Malo tego, za wjazd do centrum miasta placi sie 5 funtow. Jak ktos ma daleko
do najblizszego przystanku, to dojezdza do niego samochodem.

Byc moze wynika to z tego, ze samochod nie jest traktowany jako wyznacznik
popzycji spolecznej, jak w naszym zascianku :))) gdzie kazdy marzy o
samochodzie a jednoczesnie protestuje przeciwko budowie nowych ulic, jesli
maja one przebiegac w poblizu jego domu; a prawda jest taka, ze nasycenie
samochodami jest u nas duzo mniejsze niz na Zachodzie, gdy zrobi sie
porownywalne, a do tego dwukrotnie wzrosnie ludnosc miasta, to sie nie
wygrzebiemy.

a tak na marginesie, to wlasciciele samochodow sa uprzywilejowani... np. w
Minsku bialoruskim.
Obserwuj wątek
    • avant-garde spalic wszystkie samochody 12.05.05, 18:14
      nie budowac nowych tras - przesiadzmy sie na rowery !!!
      • lambda_oska Re: spalic wszystkie samochody 13.05.05, 11:16
        zgadzam sie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka