Dodaj do ulubionych

Warszawa=Bukareszt

IP: *.dip.t-dialin.net 18.08.02, 06:00
Witam.
Odwiedzilem ostatnio stolice Polski i Rumunii po kolei,po
kilkuletniej nieobecnosci w PL.
Rzucila mi sie w obu miastach oferta jesli chodzi o handel i rozrywke.
Pozatym pozostal niesmak,bo w obu miastach panuje nadal wschodnioeuropejski
rozgardiasz i syf jaki moglem porownac do atmosfery z (niestety) coraz
bardziej prowinancjonalnego Belgradu...
Mialem nadzieje,ze zastane w W-wie co najmniej poziom Pragi,lub
Budapesztu,niestety,jeszcze ciagle tam traca Kijowem i Kiszyniowem!!!
Rozczarowany,Tom...
Obserwuj wątek
    • Gość: :(( Re: Warszawa=Bukareszt IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 18.08.02, 06:59
      Przecież mogłeś wybrać Londyn,Paryż,Nowy Jork po co jeżdzisz do miast,które ci
      się nie podobają.
      • Gość: Bor'ka Re: Warszawa=Bukareszt IP: *.allegro.pl / *.umultowo.sdi.tpnet.pl 18.08.02, 10:12
        Nie ma co sie obrazac, lepiej patrzec prawdzie w oczy.
        Troche tacy jestesmy, moze zawsze bylismy...wschodnio-zachodni.
        No i oczywiscie nasi przemili "goscie" z mniej czy bardziej bratnich krajow.
        Moze przymkniecie granic i Unia cos pomoga, ale poki co sprowadzmy szybko
        jeszcze pare wietnamskich wiosek, czy innych chutorow...
        Chociaz, jesli cokolwiek pomoze, to tylko duze pieniadze.
        • Gość: Piotr Re: znowu ten zakompleksiony typek IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 18.08.02, 14:45
          te jego agresywne posty są już nudne, pajac ma jakis kompleks, co rusz jest na
          tym forum to atakuje nas i nasze miasto, wypierdalaj zakompleksiony mlocie :))))
          • Gość: Niech Re: Warszawa=Bukareszt IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 18.08.02, 20:02
            W Bukareszcie jest wiecej prostytutek. Znowu jestesmy gorsi!
          • Gość: Bor'ka Re: znowu ten zakompleksiony typek IP: *.allegro.pl / *.umultowo.sdi.tpnet.pl 18.08.02, 20:10
            Pietia synu,
            ja Cie oceniam tak na Wolomin lub Kobylke.
            No nie ...raczej jeszcze dalej.
            Dumny Warszawiak ha, ha, ha !
    • Gość: Mar Praga... IP: *.skorosze.2a.pl 18.08.02, 21:19
      Gość portalu: Tom_Bln napisał(a):

      >> Mialem nadzieje,ze zastane w W-wie co najmniej poziom Pragi,lub
      > (...)
      > Rozczarowany,Tom...

      Teraz poziom w Pradze zedecydowanie się obniżył...
      • abc2001 Re: Praga...do Mara 18.08.02, 21:50
        Gość portalu: Mar napisał(a):

        > Gość portalu: Tom_Bln napisał(a):
        >
        > >> Mialem nadzieje,ze zastane w W-wie co najmniej poziom Pragi,lub
        > > (...)
        > > Rozczarowany,Tom...
        >
        > Teraz poziom w Pradze zedecydowanie się obniżył...

        ten Twój wisielczy humor, to dlatego, że ""co ma wisieć...."?
        • quent Re: Praga...do Mara 18.08.02, 23:51
          gdyby nie to nieszczęsne powstanie to Waraszwa też byłaby jak Praga. stolica
          czech jest zwyczajnie ładniejsza i dlatego ma bardziej "europejski" charakter.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka