Gość: Radost
IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl
17.04.01, 12:36
Chociaz wiatr mamy w oczy(czytaj ignorancja i
dyskriminacja warszawskich urzedasow) jestesmy drudzy
a mamy tylko 600 tys mieszkancow ale spokojnie 2-3 lat
i zrobimy skok z drugiej pozycji na pierwsza:)