seesea 03.11.05, 22:26 Witam czy ktos widzial ten wypdek ? co sie stalo? sam kiedys mialem w tym miejscu wypadek ale z pieszym :( co sie dzis tam stalo i kto zainil? nie uwazacie ze tramwaje warszawskie sa oszczedzaja naszym kosztem??? pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Rychu Re: WYPADEK NA KALISKIEGO POD WATem IP: *.spray.net.pl 03.11.05, 22:58 > nie uwazacie ze tramwaje warszawskie sa oszczedzaja naszym kosztem??? Nie uwazamy. Odpowiedz Link Zgłoś
seesea Re: WYPADEK NA KALISKIEGO POD WATem 03.11.05, 23:23 hmmm akurat ta linia nie jest zrobiona tak jak powinna . wiem ze tramwaj jezdzi raz na godzine ale swiatla pod jedna z najwiekszych szkol w wawie to chyba dobry pomysl no nie? tam jest tylko jedna nitka torow. pozdr Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MZ Ewidentna wina kierujacego IP: *.pwpw.pj / 217.168.193.* 04.11.05, 07:54 Jak sie na tory wjezdza przy swiecacym sie czerwonym swietle (a ono TAM JEST), to nie ma sie co dziwic. BTW od stawiania sygnalizacji jest ZDM, a nie tramwajarze. Odpowiedz Link Zgłoś