Dodaj do ulubionych

WYPADEK NA KALISKIEGO POD WATem

03.11.05, 22:26
Witam
czy ktos widzial ten wypdek ? co sie stalo? sam kiedys mialem w tym miejscu
wypadek ale z pieszym :( co sie dzis tam stalo i kto zainil?
nie uwazacie ze tramwaje warszawskie sa oszczedzaja naszym kosztem???
pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • Gość: Rychu Re: WYPADEK NA KALISKIEGO POD WATem IP: *.spray.net.pl 03.11.05, 22:58
      > nie uwazacie ze tramwaje warszawskie sa oszczedzaja naszym kosztem???

      Nie uwazamy.
      • seesea Re: WYPADEK NA KALISKIEGO POD WATem 03.11.05, 23:23
        hmmm
        akurat ta linia nie jest zrobiona tak jak powinna . wiem ze tramwaj jezdzi raz
        na godzine ale swiatla pod jedna z najwiekszych szkol w wawie to chyba dobry
        pomysl no nie?

        tam jest tylko jedna nitka torow.
        pozdr
        • Gość: MZ Ewidentna wina kierujacego IP: *.pwpw.pj / 217.168.193.* 04.11.05, 07:54
          Jak sie na tory wjezdza przy swiecacym sie czerwonym swietle (a ono TAM JEST),
          to nie ma sie co dziwic.

          BTW od stawiania sygnalizacji jest ZDM, a nie tramwajarze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka