Dodaj do ulubionych

Warszawa vs Gdynie typerek +

02.12.05, 12:39
Idziemy po mistrza więc takie mecze trzeba wygrywać:

Legia Warszawa - Arka Gdynia 2-0
Polonia Warszawa - Lech Poznań 1-1
Amica Wronki - Dyskobolia Grodzisk 2-2
Wisła Kraków - Górnik Łęczna 3-0
Górnik Zabrze - GKS Bełchatów 2-1
Zagłębie Lubin - Odra Wodzisław 2-1
Wisła Płock - Pogoń Szczecin 1-0
Cracovia Kraków - Korona Kielce 1-1
Obserwuj wątek
    • Gość: kixx Re: Warszawa vs Gdynie typerek + IP: *.acn.waw.pl 02.12.05, 14:14
      > Legia Warszawa - Arka Gdynia 3-1
      > Polonia Warszawa - Lech Poznań 1-0
      > Amica Wronki - Dyskobolia Grodzisk 1-1
      > Wisła Kraków - Górnik Łęczna 3-0
      > Górnik Zabrze - GKS Bełchatów 2-1
      > Zagłębie Lubin - Odra Wodzisław 3-0
      > Wisła Płock - Pogoń Szczecin 1-2
      > Cracovia Kraków - Korona Kielce 2-2
    • Gość: calagan Re: Warszawa vs Gdynie typerek + IP: *.zoliborz.org.pl / 213.17.180.* 02.12.05, 14:56

      Legia Warszawa - Arka Gdynia 2-0
      Polonia Warszawa - Lech Poznań 0-1
      Amica Wronki - Dyskobolia Grodzisk 2-2
      Wisła Kraków - Górnik Łęczna 3-2
      Górnik Zabrze - GKS Bełchatów 2-1
      Zagłębie Lubin - Odra Wodzisław 2-1
      Wisła Płock - Pogoń Szczecin 1-2
      Cracovia Kraków - Korona Kielce 1-1
      • pawelek.s Re: Warszawa vs Gdynie typerek + 02.12.05, 15:21
        Legia Warszawa - Arka Gdynia 1-0
        Polonia Warszawa - Lech Poznań 2-1 (26 min KOSMALSKI, 72 min KOSMALSKI :)
        Amica Wronki - Dyskobolia Grodzisk 2-3
        Wisła Kraków - Górnik Łęczna 2-0
        Górnik Zabrze - GKS Bełchatów 2-1
        Zagłębie Lubin - Odra Wodzisław 2-1
        Wisła Płock - Pogoń Szczecin 1-2
        Cracovia Kraków - Korona Kielce 2-1
    • Gość: PawelB Re: Warszawa vs Gdynie typerek + IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.12.05, 19:10
      Legia Warszawa - Arka Gdynia 3-0
      Polonia Warszawa - Lech Poznań 1-1
      Amica Wronki - Dyskobolia Grodzisk 1-0
      Wisła Kraków - Górnik Łęczna 2-1
      Górnik Zabrze - GKS Bełchatów 1-0
      Zagłębie Lubin - Odra Wodzisław 2-0
      Wisła Płock - Pogoń Szczecin 1-1
      Cracovia Kraków - Korona Kielce 1-1
      • patryg1 Re: Warszawa vs Gdynie typerek + 02.12.05, 21:24
        Legia Warszawa - Arka Gdynia 2-0
        > Polonia Warszawa - Lech Poznań (za późno isę obudizłem z typowaniem:/)
        > Amica Wronki - Dyskobolia Grodzisk j.w
        > Wisła Kraków - Górnik Łęczna 2-0
        > Górnik Zabrze - GKS Bełchatów 2-1
        > Zagłębie Lubin - Odra Wodzisław 2-0
        > Wisła Płock - Pogoń Szczecin 0-0
        > Cracovia Kraków - Korona Kielce 1-1
    • atob Re: Warszawa vs Gdynie typerek + 04.12.05, 05:23
      Cracovia Kraków - Korona Kielce 3-1

      Lepszy rydz niz nic. Lepsze zatypowanie jednego wyniku niz zadnego :)
    • Gość: calagan WYNIKI IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.12.05, 20:09

      Poczatek wiosny - a niektorzy zaspali.


      Atob - 0
      Mike - 5
      Kixx - 4
      Patryg1 - 10
      Pawelek.s - 6
      PawelB - 7 (spoznil sie troche, ale tylko 10minut, wiec uznalem typy)
      Calagan - 5

      Wiec po pierwszej kolejce jesienno-wiosennej mamy:

      1 - Atob - 79
      2 - PawelB - 79
      3 - Mike - 77
      4 - Kixx - 65
      5 - Calagan - 62
      6 - Pawelek.S - 60
      7 - Patryg.1 - 60
      8 - Azirafal - 4

      Kosztowne zaspanie Atoba. Jeszcze jeden wysilek przed przerwa zimowa. Skupcie
      sie panowie. Potem zaladujecie akumulatory.
      • patryg1 Re: WYNIKI 04.12.05, 20:11
        Wow alez miałem kolejkę :) Przynajmniej przez tydzień bede chdoził z wysoko
        zadartym nosem :D
      • Gość: PawełB Re: WYNIKI IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.12.05, 09:58
        Dziękuję.
        To chyba za sportową postawę z poprzedniego tygodnia.

        Swoja drogą - nie miałem pojęcia, że w piatek ktoś gra.
        A tu proszę, brawo sąsiedzi!
      • Gość: calagan Re: WYNIKI - aneks IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.12.05, 22:11

        Wy tu paniwie Kixx z Arobem gadu, gadu, a typerek nie raczy nikt uaktualnic.
        Nie ladnie, oj nie ladnie.

        Trafilem tylko ja - za 1 punkt - i jest super.

        Z tego tez powodu w generalce zmian nie ma.

        1 - Atob - 79
        2 - PawelB - 79
        3 - Mike - 77
        4 - Kixx - 65
        5 - Calagan - 63
        6 - Pawelek.S - 60
        7 - Patryg.1 - 60
        8 - Azirafal - 4
    • mike_ typer zaległy Polonia vs Odra 05.12.05, 14:09
      Już kiedyś wrzucałem, ale tylko PawelB zatypował (przypominam - można zmienić)
      mój typ:
      Polonia Warszawa - Odra Wodzisław 1-1


      PawelB: Polonia Warszawa - Odra Wodzisaław 0-0

      • pawelek.s Re: typer zaległy Polonia vs Odra 05.12.05, 15:42
        Polonia - Odra 2-1
        • atob Re: typer zaległy Polonia vs Odra 05.12.05, 16:23
          Polonia-Odra 0-0

          Dobrze ze choc tym razem sie nie spoznilem :)
          • Gość: calagan Re: typer zaległy Polonia vs Odra IP: *.zoliborz.org.pl / 213.17.180.* 05.12.05, 16:55

            Polonia-Odra 0-1
            • Gość: kixx Re: typer zaległy Polonia vs Odra IP: *.acn.waw.pl 05.12.05, 20:29
              dzis jest nas dwoch
              wobec tego dwa typy


              serce typuje 1-0
              rozsadek typuje 0-1


              jakby co to pierwsza odpowiedz jest klasyfikowana



              • patryg1 Re: typer zaległy Polonia vs Odra 05.12.05, 21:01
                Polonia - Odra 1-1
              • atob Re: typer zaległy Polonia vs Odra 06.12.05, 00:52
                No Kiks nie badz taki tfu tfu feliks ktory mawial: gorace serce, zimny umysl.

                Swoja droga to wstyd taki[...] sam sie wyciolem:) byl uwazany za polaka. Na
                cale szczescie ze tylko przez niektorych. I jeszcze wieksze szczescie ze ci
                niektorzy tez malo co wspolnego z Polska mieli.

                Ale zdaje sie ze odbieglem od tematu:)
              • atob Re: typer zaległy Polonia vs Odra 06.12.05, 21:41
                Gość portalu: kixx napisał(a):

                > dzis jest nas dwoch
                > wobec tego dwa typy
                >
                >
                > serce typuje 1-0
                > rozsadek typuje 0-1
                >
                >
                > jakby co to pierwsza odpowiedz jest klasyfikowana
                >
                >
                >

                JAk pokazuje zycie trzeba bylo isc za glosem rozsadku...bylby przynajmniej 1
                pkt :)
                • Gość: kixx Re: typer zaległy Polonia vs Odra IP: *.acn.waw.pl 06.12.05, 21:44
                  nic to
                  czasy,kiedy zakladalismy sie o piwo odeszly w przeszlosc
                  choc piwo dalej mi wisisz:)
                  • atob Re: typer zaległy Polonia vs Odra 06.12.05, 21:48
                    Caly czerwienie sie z wstydu . Tymbardziej ze to chyba nie jedno bylo.Niby byly
                    okazje do wyrownania "porachunkow":)
                    No coz podejmuja meska decyzje. Podaj miejsce i czas "ustawki" a sie zjawie :)

                    I na koniec nie moze zabrakonac:)
                    - Pozdr dla kumatych
                    - Kto ma wiedziec ten wie


                    Hehehe;)
                    • atob Re: typer zaległy Polonia vs Odra 06.12.05, 21:49
                      ą oczywiscie
                    • Gość: kixx Re: typer zaległy Polonia vs Odra IP: *.acn.waw.pl 06.12.05, 21:58
                      nie wiem czy dam rade w tym roku
                      nastepny weekend mam na pewno zajety,a potem to juz pewnie moja lepsza polowa
                      bedzie mnie gnac do zrobienia tego ,czego nie robie przez caly rok
                      ale zobaczymy
                      jakby co to dam znac tam gdzie zawsze

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka