mike_
02.12.05, 12:39
Idziemy po mistrza więc takie mecze trzeba wygrywać:
Legia Warszawa - Arka Gdynia 2-0
Polonia Warszawa - Lech Poznań 1-1
Amica Wronki - Dyskobolia Grodzisk 2-2
Wisła Kraków - Górnik Łęczna 3-0
Górnik Zabrze - GKS Bełchatów 2-1
Zagłębie Lubin - Odra Wodzisław 2-1
Wisła Płock - Pogoń Szczecin 1-0
Cracovia Kraków - Korona Kielce 1-1