yoma
02.12.05, 13:52
Są 3 tramwaje.
Tramwaj A skręca.
Tramwaj B i C jedzie prosto, z tym że B ma petlę bliżej, a C dalej.
Teraz będzie tak, że:
A pojedzie prosto dalej
B skręci
a C pojedzie prosto bliżej.
I kto K za te nowe rozkłady zapłaci, co? Pewnie ja. A ja takiej usługi nie
zamawiałam, o!