Dodaj do ulubionych

ZTM, mon amour

02.12.05, 13:52
Są 3 tramwaje.

Tramwaj A skręca.
Tramwaj B i C jedzie prosto, z tym że B ma petlę bliżej, a C dalej.

Teraz będzie tak, że:
A pojedzie prosto dalej
B skręci
a C pojedzie prosto bliżej.

I kto K za te nowe rozkłady zapłaci, co? Pewnie ja. A ja takiej usługi nie
zamawiałam, o!
Obserwuj wątek
    • Gość: Bastian Re: ZTM, mon amour IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.12.05, 14:00
      A jeżeli np. tramwaje A i C jadą na przemian, a B prawie równocześnie z C? Wtedy
      np. zamiast zestawu B + C co 10 minut będziemy mieli na wprost na przemian A i C
      co 5 minut. Rozumiem, że Pan Szanowmy takiej usługi nie zamawiał, więc pierwszy
      z nich przepuści i poczeka na drugi?

      Tego typu zmiany wynikają najczęściej z potrzeb koordynacji rozkładów. A na
      pewno jest tak w tym przypadku, bo zgaduję, że chodzi o linie 4, 35 i 36...
      • michael112 Re: ZTM, mon amour 02.12.05, 15:02
        A mi się wydaje że to są 19,35 i 36, co 4 nie będzie jechać prosto bliżej,
        tylko tak jak teraz dalej.
        • yoma Re: ZTM, mon amour 04.12.05, 18:32
          A, rąbnęłam się! Fakt, przepraszam. B i C odwrotnie z tymi pętlami, bo chodzi o
          4, 35 i 36.

          Dlaczego "pan"?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka