Dodaj do ulubionych

strona SISKOM?

18.12.05, 11:43
co się dzieje ze stroną www.siskom.waw.pl?
niestety wyświetla komunikat o zawieszeniu konta.
czy potrzebna jakaś pomoc?
Obserwuj wątek
    • yasioo7 Re: strona SISKOM? 18.12.05, 12:06
      Dziękujemy za troskę i spieszymy z uspokajającymi wieściami. Problem nie leży
      po naszej stronie. Wszystko wskazuje na to, że nasz dotychczasowy provider ma
      problem techniczny. Liczymy na wyjaśnienie sytuacji już w poniedziałek i
      przepraszamy za niedogodności.
      • mst Re: strona SISKOM? 18.12.05, 12:10
        to dobrze bo już na pl.regionalne.warszawa zaczęliśmy się niepokoić.
        Przekażę uspokajające wieści :)
        • siskom_tak Re: strona SISKOM? 18.12.05, 13:27
          Mówiąc szczerze to sami nie wiemy na razie w czym leży problem z hostingiem.
          Pierwsze objawy zauważylismy w piątek 16-stego około południa.
          Tuż po północy strona padła.
          Bywało już tak, że w superhost coś w tym czasie robili i były problemy z dostępem, więc pierwsze objawy specjalnie nas nie zaniepokoiły.
          Od soboty rano jednak jest wyświetlany komunikat o zawieszeniu konta.

          Nikt nie odbiera telefonu pod podanymi numerami.

          Musimy więc jakoś poczekać do poniedziałku.

          Dziękujemy za troskę i chęć partycypacji w kosztach. Jak na razie jednak stać nas na utrzymanie domeny i konta. Kwota ta na prawdę nie jest wielka i po podzieleniu na wszystkich siskomowców wychodzi rocznie tyle, co jedno wyjście rodzinne do kina. Więc raz w roku nie idziemy do kina, a zaoszczędzone pieniadze inwestujemy w stronę internetową.

          Przepraszamy więc za niedogodności i mamy nadzieję, że w poniedziałek wszystko się wyjaśni.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka