mst 18.12.05, 11:43 co się dzieje ze stroną www.siskom.waw.pl? niestety wyświetla komunikat o zawieszeniu konta. czy potrzebna jakaś pomoc? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
yasioo7 Re: strona SISKOM? 18.12.05, 12:06 Dziękujemy za troskę i spieszymy z uspokajającymi wieściami. Problem nie leży po naszej stronie. Wszystko wskazuje na to, że nasz dotychczasowy provider ma problem techniczny. Liczymy na wyjaśnienie sytuacji już w poniedziałek i przepraszamy za niedogodności. Odpowiedz Link Zgłoś
mst Re: strona SISKOM? 18.12.05, 12:10 to dobrze bo już na pl.regionalne.warszawa zaczęliśmy się niepokoić. Przekażę uspokajające wieści :) Odpowiedz Link Zgłoś
siskom_tak Re: strona SISKOM? 18.12.05, 13:27 Mówiąc szczerze to sami nie wiemy na razie w czym leży problem z hostingiem. Pierwsze objawy zauważylismy w piątek 16-stego około południa. Tuż po północy strona padła. Bywało już tak, że w superhost coś w tym czasie robili i były problemy z dostępem, więc pierwsze objawy specjalnie nas nie zaniepokoiły. Od soboty rano jednak jest wyświetlany komunikat o zawieszeniu konta. Nikt nie odbiera telefonu pod podanymi numerami. Musimy więc jakoś poczekać do poniedziałku. Dziękujemy za troskę i chęć partycypacji w kosztach. Jak na razie jednak stać nas na utrzymanie domeny i konta. Kwota ta na prawdę nie jest wielka i po podzieleniu na wszystkich siskomowców wychodzi rocznie tyle, co jedno wyjście rodzinne do kina. Więc raz w roku nie idziemy do kina, a zaoszczędzone pieniadze inwestujemy w stronę internetową. Przepraszamy więc za niedogodności i mamy nadzieję, że w poniedziałek wszystko się wyjaśni. Odpowiedz Link Zgłoś