09.02.06, 21:09
szukam osoby kompetentnej do przygoptowania dziecka 10 lat do gimnazjum
dwujezycznego (na poziomie 6 godzin tygodniowo w szkiole podstawowej),
dziecko posiada angiellski 2 godziny tygodniowo w szkole podstawowej oraz
dodatkowo bralo lekcje prywatnie)Material do opanowania do wgladu .
interesuje mnie aby najchetniej ktos przyjezdzal do domu ( dzielnica-grochow).
prosze o podanie ceny i ewnetualnie kontaktu.
Obserwuj wątek
    • perseida Re: angielski 03.03.06, 14:31
      Dzień dobry. Myślę, że mogłabym Pani pomóc. Proszę o kontakt mailowy na adres
      perseida@autograf.pl
      Joanna
    • justaprettyface Re: angielski 19.03.06, 19:03
      jestem studentką drugiego roku anglistyki na UW, posiadam certyfikat CPE
      (Certificate of Proficiency in English), jestem cierpliwa, mam doswiadczenie w
      pracy z dziecmi, zapewniam materialy. Cena 30zl/60min

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka