Dodaj do ulubionych

XIX kolejka - BOT-Łęczna

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.06, 20:58

Ponoc ma byc w srode, wiec typujemy:

GKS-BOT Bełchatów - Górnik Łęczna 1-0

Ci, ktorzy to zrobili wczesniej, niech teraz tutaj przeklejaja.
Obserwuj wątek
    • Gość: kixx Re: XIX kolejka - BOT-Łęczna IP: *.acn.waw.pl 21.03.06, 15:02
      0-0
    • Gość: PawełB Re: XIX kolejka - BOT-Łęczna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.03.06, 16:42
      Ktoś coś wie o tej Łęcznej.
      Ostatni ich wystep to chyba zwycięstwo nad Legią...

      GKS-BOT Bełchatów - Górnik Łęczna 1-1
    • mike_ Re: XIX kolejka - BOT-Łęczna 21.03.06, 20:36
      GKS Bełchatów - Górnik Łęczna 0-0
      • patryg1 Re: XIX kolejka - BOT-Łęczna 21.03.06, 22:00
        GKS Bełchatów - Górnik Łęczna 0-0
        • j_karolak Re: XIX kolejka - BOT-Łęczna 22.03.06, 12:46
          0-2
    • mike_ WYNIKI 23.03.06, 10:21
      Calagan 0
      kixx 1
      PawełB 3
      mike_ 1
      patryg1 1
      j_karolak 0

      czyli generalnie
      1 - PawelB - 96
      2 - Mike - 91
      3 - Atob - 88
      4 - Kixx - 78
      5 - Calagan - 72
      6 - Patryg1 - 69
      7 - Pawelek.s - 67
      8 - Kazuyoshi78 - 12
      9 - J_Karolak - 7
      10 - Barbados - 5
      11 - Azirafal - 4
      • Gość: calagan Re: WYNIKI ?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.03.06, 22:18


        No dobra, tego jeszcze nie przerabialismy. Jest walkower dla uBOTów. Co z
        typerami? Zostawiamy jak bylo uznajac, ze niemozliwoscia bylo wytypowanie
        walkowera, czy tez anulujemy wszystkie typy. A moze klasyfikacja wedlug wyniku
        zweryfikowanego (he, he, wtedy chyba tylko ja mialbym punkt ;-)).
        • atob Re: WYNIKI ?? 23.03.06, 23:21
          :) Anulowac:) hihihi

          Zartowalem :)
          • Gość: PawełB Re: WYNIKI ?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.03.06, 09:52
            Ze zrozumiałych względów wstrzymuje się od wyrażenia opinii.


            Ale pamiętacie piosenkę "Mistrza przy stole, ja .... "
            • mike_ Re: WYNIKI ?? 24.03.06, 13:19
              wzorując się na drzewku to:
              # Do punktacji uwzględnia się wynik meczu uzyskany na boisku, z wyjątkiem
              sytuacji, gdy zapadnie decyzja o powtórzeniu meczu. Wtedy będzie brany pod uwagę
              wynik meczu powtórzonego
              # Jeżeli mecz nie zostanie dokończony i orzeczony zostanie walkower to mecz taki
              nie będzie punktowany

              Czyli wg tego puknty zostają w grze i nie ma problemu - tak wg mnie jest
              rozsądnie - co Wy na to?
              • atob Re: WYNIKI ?? 25.03.06, 09:33
                I to jest sluszna koncepcja:)
                A moj glos jest najbardziej obiektywny dlatego ze nie typowalem ;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka