Gość: Calagan IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.06, 20:58 Ponoc ma byc w srode, wiec typujemy: GKS-BOT Bełchatów - Górnik Łęczna 1-0 Ci, ktorzy to zrobili wczesniej, niech teraz tutaj przeklejaja. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: PawełB Re: XIX kolejka - BOT-Łęczna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.03.06, 16:42 Ktoś coś wie o tej Łęcznej. Ostatni ich wystep to chyba zwycięstwo nad Legią... GKS-BOT Bełchatów - Górnik Łęczna 1-1 Odpowiedz Link Zgłoś
mike_ Re: XIX kolejka - BOT-Łęczna 21.03.06, 20:36 GKS Bełchatów - Górnik Łęczna 0-0 Odpowiedz Link Zgłoś
patryg1 Re: XIX kolejka - BOT-Łęczna 21.03.06, 22:00 GKS Bełchatów - Górnik Łęczna 0-0 Odpowiedz Link Zgłoś
mike_ WYNIKI 23.03.06, 10:21 Calagan 0 kixx 1 PawełB 3 mike_ 1 patryg1 1 j_karolak 0 czyli generalnie 1 - PawelB - 96 2 - Mike - 91 3 - Atob - 88 4 - Kixx - 78 5 - Calagan - 72 6 - Patryg1 - 69 7 - Pawelek.s - 67 8 - Kazuyoshi78 - 12 9 - J_Karolak - 7 10 - Barbados - 5 11 - Azirafal - 4 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: calagan Re: WYNIKI ?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.03.06, 22:18 No dobra, tego jeszcze nie przerabialismy. Jest walkower dla uBOTów. Co z typerami? Zostawiamy jak bylo uznajac, ze niemozliwoscia bylo wytypowanie walkowera, czy tez anulujemy wszystkie typy. A moze klasyfikacja wedlug wyniku zweryfikowanego (he, he, wtedy chyba tylko ja mialbym punkt ;-)). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PawełB Re: WYNIKI ?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.03.06, 09:52 Ze zrozumiałych względów wstrzymuje się od wyrażenia opinii. Ale pamiętacie piosenkę "Mistrza przy stole, ja .... " Odpowiedz Link Zgłoś
mike_ Re: WYNIKI ?? 24.03.06, 13:19 wzorując się na drzewku to: # Do punktacji uwzględnia się wynik meczu uzyskany na boisku, z wyjątkiem sytuacji, gdy zapadnie decyzja o powtórzeniu meczu. Wtedy będzie brany pod uwagę wynik meczu powtórzonego # Jeżeli mecz nie zostanie dokończony i orzeczony zostanie walkower to mecz taki nie będzie punktowany Czyli wg tego puknty zostają w grze i nie ma problemu - tak wg mnie jest rozsądnie - co Wy na to? Odpowiedz Link Zgłoś
atob Re: WYNIKI ?? 25.03.06, 09:33 I to jest sluszna koncepcja:) A moj glos jest najbardziej obiektywny dlatego ze nie typowalem ;) Odpowiedz Link Zgłoś