Dodaj do ulubionych

Fiskus wykończy speców od rozgrzebanych skrzyżo...

IP: *.chello.pl 22.03.06, 03:16
> Deską ratunku dla MPRD mogłoby być przejęcie jej przez inną firmę.
> W ratuszu jako potencjalnego inwestora wymienia się Polimex Mostostal
Siedlce.

Ratusz jest właścicielem Polimexu Siedlce czy jak? Co Ratusz ma do tego kto
jest właścicielem MPRD?

A może Ratusz chce komuś "pomóc" w przejęciu MPRD?
Obserwuj wątek
    • yavorius no pani Anetko Sabinko 22.03.06, 08:04
      Czas sobie szukać innej pracy :D :D

      A patałachów roboli - na bruk.
    • Gość: szukam Re: Fiskus wykończy speców od rozgrzebanych skrzy IP: *.lubin.dialog.net.pl 22.03.06, 11:32
      szukam wierzycieli MPRD oraz podmiotów poszkodowanych przez jej dziłalność
      prosze się wpisywac!
    • Gość: jg To już nie można odliczyć vat-u od łapówki?!?!?!?! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.03.06, 18:51
      • Gość: Ted Przecież to łapówka!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.06, 20:42
        "Problem w tym, że kontrolerzy nie znaleźli na transakcje dowodów i uznali je
        za fikcyjne. Chodzi o kilka umów m.in. z Towarzystwem Inwestycji i Doradztwa
        Wojciecha Ławniczaka (kontrolowana przez niego firma ZBM Inwestor Zastępczy
        wypłynęła w tzw. aferze mostowej). Miało ono doradzać przy budowie mostów i
        dróg w stolicy - według fiskusa to poważne inwestycje, a po doradztwie nie
        pozostały nawet notatki."

        Jest dla mnie jasne, ze byla to lapowka. Ciekawe dlaczego tak tego nie
        zakwalifikowano?
        • Gość: podatnik oj.. fiskus fiskus IP: *.orange.pl 22.03.06, 23:02
          z praktyki doradczej.

          "według fiskusa to poważne inwestycje, a po doradztwie nie pozostały nawet notatki"

          Przecież po doradzwie nie zostają W SZCZEGÓLNOŚCI notatki. Notatki wyrzuca się najpierw bo to notatki. Mogły ewentualnie zostać rapoty lub opracowania. Ale usługa doradztwa to przede wszystkim doradztwo. I jego ustna forma jest jak najbardziej na miejscu.

          Nie wypowiadam się na temat faktów w tej sprawie, bo jak nie ma paierów to rzeczywiście może to być zakamóflowana łapówka. Chodzi mi tylk o logikę argumentacji fiskusa.
    • Gość: Hip no to pozamiatane wreszcie! IP: *.aster.pl 23.03.06, 14:18
      No to jeden bezkarny moloch-pewniak pozamiatany! Czekam na Prokom.
    • Gość: melates Re: Fiskus wykończy speców od rozgrzebanych skrzy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.06, 10:56
      Szkolenie przez amerykańską firmę!!! Ha-Ha-Ha
      Wystarczy spytać pracowników czy byli szkoleni.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka