Gość: corgan
IP: *.chello.pl
22.03.06, 03:16
> Deską ratunku dla MPRD mogłoby być przejęcie jej przez inną firmę.
> W ratuszu jako potencjalnego inwestora wymienia się Polimex Mostostal
Siedlce.
Ratusz jest właścicielem Polimexu Siedlce czy jak? Co Ratusz ma do tego kto
jest właścicielem MPRD?
A może Ratusz chce komuś "pomóc" w przejęciu MPRD?