projek
05.01.03, 20:19
Czy ktoś mi może wytłumaczyć dlaczego w autobusach nie grzeją? Np Ikarusy
mają zawsze oblodzone szyby a w środku temperatura taka jak na zewnątrz (z tą
tylko różnicą, że nie wieje). W innych modelach casem bywa lepiej. Czasem...
Kolejne "udane" zarządzenie ZTMu czy może brak wyobraźni u kierowców??