Dodaj do ulubionych

Marcinkiewicz dostanie stróża

IP: *.aster.pl 31.08.06, 01:31
To skandal ! Dlaczego ten "polityczny anioł - stróż" nie został po prostu
mianowany na p.o. prezydenta Warszawy zamiast Marcinkiewicza ?! Z pewnością
byłoby taniej, zwlaszcza jak Marcinkiewicz zostałby mianowany ambasadorem na
Haiti lub na Wyspach Wielkanocnych. (ale nie byłoby tak "smjeszno i
straszno" ...)

Archie
Obserwuj wątek
    • Gość: nerd brawo! Niech Żyje nowe KC i jego biura polityczne! IP: *.toya.net.pl 31.08.06, 02:22
      zakłamane, pazerne ciemniaki
      • krasnov Ale jakie to daje nowe możliwości kariery! 31.08.06, 16:46
        Kariera politruka - wymarzona rzecz! Wystarczy ślepo słuchać, przypochlebiać się, żadne kompetencje nie są potrzebna, ciepła posadka zawsze się znajdzie… Z ciepłych rączek też coś wpadnie…
    • Gość: aegis W kaczogrodzie nic nie może być proste. IP: *.master.pl 31.08.06, 02:23
      Zresztą, jeszcze będzie śmieszniej.

      Wczoraj miś z PiSu (Piłka) powiedział, że go martwi, że polska polityka
      zagraniczna jest rozpoatrywana pod kątem zagranicznym. Jutro się dowiemy, że
      polskie samorządy są zbyt samorządne, a niezawisłe sądy zbyt niezawisłe.

      Pojutrze Trybunał Konstytucyjny będzie rozpędzony, bo zajmuje się
      łże-konstytucją III RP.

      W tej sytuacji jakieś potrzeby warszawiaków jak metro, transport czy potrzeba
      planów zagospodarowania przestrzennego schodzą na plan dalszy.

      Już ciemnemu ludowi obiecali drugą nitkę metra. To, że na pewno na czas jej nie
      będzie - co z tego? Kazio ma taki ładny uśmiech...
      • Gość: Matrix czy co? Ten artykuł bardzo mało ma wspólnego z IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.08.06, 15:30
        rzeczywistością, głównie political fiction "Wybiórczej".
    • kruder76 Niedojda 31.08.06, 06:50
      Gość portalu: Archie napisał(a):

      > To skandal ! Dlaczego ten "polityczny anioł - stróż" nie został po prostu
      > mianowany na p.o. prezydenta Warszawy zamiast Marcinkiewicza ?! Z pewnością
      > byłoby taniej, zwlaszcza jak Marcinkiewicz zostałby mianowany ambasadorem na
      > Haiti lub na Wyspach Wielkanocnych. (ale nie byłoby tak "smjeszno i
      > straszno" ...)
      >
      > Archie

      Czy nie mogą podziękować tej niedojdzie z Gorzowa? Najpierw okazało się, że nie
      nadaje się na premiera i musiał go zastąpić Jarek Kaczyński, a teraz trzeba go
      pilnować, żeby czegoś nie spiprzył na stanowisku p.o. prezydenta stolicy.
    • samulakm Re: Marcinkiewicz dostanie stróża 31.08.06, 08:20
      E tam! od razu skandal ;-) widać tak działa IV-RP... wyznaczamy Iksinskiego do
      roboty na super ważnym odcinku frontu pracy a do tego Kowalskiego do pilnowania
      Iksinskiego. A Kowalskiego pilnuje Nowak. I każdy z nich dostaje pensyjkę. I
      tak mamy tanie państwo...
      • Gość: Zadowolony z rządu Re: Marcinkiewicz dostanie stróża IP: 62.111.173.* 31.08.06, 08:29
        Ależ wy jesteście łże-elity. Dajcie spokój. Po prostu to jest gość, który
        będzie musiał wszystko naprawić. Zrobić po nowemu, więc potrzebuje pomocy.
        A wy wróćcie do szkoły i się poduczcie, bo nie umiecie dostrzec faktów. Boli
        was to, że wreszcie stajemy się silnym państwem? Czy to, że wreszcie ruszyły
        inwestycje (codziennie nowe), że wreszcie w Warszawie powstanie kilka
        stadionów, będziemy mieli 3 linie metra itp. Warszawa wypięknieje. Tylko tacy
        jak wy nie mogą przeszkadzać.
        Marcinkiewicz musi być naszym prezydentam, najlepiej kilka kadencji. A PiS wraz
        z koalicją musi wygrać (najlepiej 90% głosów) wybory samorządowe. Dopiero wtedy
        zobaczycie, że będzie pięknie. I nawet Ci co teraz tak krytykują "odszczekają"
        wszystko co mówią złego na PiS i naszego, najlepszego Premiera (nie zapominając
        o Panu Prezydencie).
        • Gość: anka Re: Marcinkiewicz dostanie stróża IP: *.devs.futuro.pl 31.08.06, 08:37
          a co zrobili do tej pory, od czterech lat rządzą Warszawą.
        • Gość: raaf Do: Zadowolony z rządu IP: *.aster.pl 31.08.06, 09:10
          marna prowokacja. nawet nie chce się odpisywać.
    • Gość: zbyszek kazio musi chodzic na smyczy kaczory mu nie ufaja IP: *.tpnet.pl 31.08.06, 09:23
      kazio musi chodzic na smyczy kaczory mu nie ufaja
    • Gość: brona Wracaj Kaziu do Gorzowa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.08.06, 09:34
      Wracaj Kaziu do Gorzowa, do szkoły i ucz dziatki fizyki.
    • warszawskakomunikacja Marcinkiewicz dostanie stróża 31.08.06, 10:45
      a wszystko za NASZE pieniądze...
      mam nadzieję, że wybory przerwą tą paranoję, którą mamy w warszawskim
      samorządzie :(( STRACONE LATA...
    • arahat1 cyrk i igrzyska- tylko kto klaunem a kto widzem?? 31.08.06, 11:18
      lud sie cieszy, lud szczesliwy, lud na wybory spieszy..
    • Gość: Marian Re: Marcinkiewicz dostanie stróża IP: 192.193.221.* 31.08.06, 12:44
      Kaczor czuje sentyment do Zoliborza ;-)
      A Zoliborz do niego wcale. Wlasnie tam przegral z kretesem.
    • p.pavulon Marcinkiewicz dostanie stróża 31.08.06, 13:42
      KAZIO POTRZEBUJE SILNEGO ZAPLECZA, ON ZAJMUJE SIĘ PRZECIEŻ TYLKO UŚMIECHANIEM,
      MÓWIENIEM ŁADNYMI ZDANIAMI, I TAKIMI TAM PIERDOŁAMI... JEST MDŁY JAK MARCEPAN Z
      MIODEM A SPECJALIŚCI OD PR KTÓRZY SIE NIM ZAJMUJĄ CHYBA SĄ ŚLEPI... ALE DEWOTKI
      GO LUBIĄ, PRZECIEŻ TAKI PRZYSTOJNIAK...
    • poenari Re: Marcinkiewicz dostanie stróża 31.08.06, 13:45
      > To skandal ! Dlaczego ten "polityczny anioł - stróż" nie został po prostu
      > mianowany na p.o. prezydenta Warszawy zamiast Marcinkiewicza ?!

      Bo on ma czuwać, czy w ratuszu nie ma odchyleń frakcyjnych ! W Armii Czerwonej
      to był chyba politiczieskij rukowoditiel (Politruk).
    • dorsai68 Marcinkiewicz dostał stróża? 31.08.06, 14:05
      Czyżby potwierdzało się, że jest elementem niepewnym politycznie?
      Oj Kaziu, Kaziu... Widzisz? Nie opłacało się być b.m.w. i tak ci nie ufają.
    • nessie-jp Re: Marcinkiewicz dostanie stróża 31.08.06, 14:39
      LOL! Wzięli Kazia na smyczkę!

      Dziwię się Marcinkiewiczowi, że to tak cierpliwie znosi. Służalczyk bez poczucia
      własnej godności, czy po prostu chciwy głupiec?
    • herox Re: Marcinkiewicz dostanie stróża 31.08.06, 16:38
      I co z tego?
      I tak Kazio w cuglach wygra wybory.
      Tej partii nic nie zaszkodzi.
      Jakiś amok opętał ludzi, ale że to dzieje się w Warszawie jest to przedziwne.
      Po takiej koszmarnym rządzeniu przez pisowca znowu ludzie chcą głosować na
      jakiegoś podrzutka.

      Zastanówmy się lepiej co zrobić, aby przyblokować tę chorą kandydaturę.
    • Gość: wawiak Kiedy te misie zajmą się zarządzaniem miasta? IP: *.crowley.pl 31.08.06, 17:33
      Zamiast robieniem sobie dobrze mieszkańców kosztem.
    • Gość: 007 Marcinkiewicz + większość PO w radach jest O.K.! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.08.06, 17:48
      Wtedy on sobie po prostu przejdzie do PO.Wolę jego od HGW, ale PO od PiS!
      • Gość: cAr to jest śmiech na sali IP: *.aster.pl 01.09.06, 12:07
        jestem za exhumacją Stefana Starzyńśkiego. zrzućmy się na genetyka niech nam
        Stefana sklonują
    • Gość: tolo 15 tysiecy miesiecznie ??? IP: *.balchik.net 01.09.06, 21:07
      Ja tez bym chcial taka kacza fuche.
    • omik13 Re: Marcinkiewicz dostanie stróża 22.09.06, 12:02
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=296&w=48329819
      to jest powodem braku nominacji?
    • Gość: klasyk Re: Marcinkiewicz dostanie stróża IP: *.net-serwis.pl 23.09.06, 11:27
      no to poczytajcie:

      www.platforma.org/forum/viewtopic.php?t=3235
    • Gość: midwig Re: Marcinkiewicz dostanie stróża IP: *.net-serwis.pl 27.09.06, 11:25
      Pytam, czy jak x przyjdzie do y i będzie go nagabywał o wykonanie "mokrej
      roboty”, czyli zabicia kogoś, a ten y powie, że na razie prezes się nie zgodził,
      że trzeba trochę odczekać itd... Jeżeli po prostu od razu nie odmówi to można tu
      mówić, ze jest niewinny? źe to nie ja (y) byłem inicjatorem tej rozmowy, to nie
      ode mnie wypływały propozycje to to znaczy, że nie wykonałby tego zlecenia? Moim
      zdaniem ta prowokacja ujawniła być może to, co dzieje się na co dzień w sejmie,
      ale że tak jest wcale nie znaczy, że uczciwi ludzie mają to akceptować.
      Większość ludzi jak mniemam jest uczciwa i dlatego uważam, że negatywni
      bohaterowie tej korupcji powinni iść do więzienia. Teraz niech Ziobro wyśle
      komandosów po swojego kolegę Lipińskiego.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka