Gość: Archie
IP: *.aster.pl
31.08.06, 01:31
To skandal ! Dlaczego ten "polityczny anioł - stróż" nie został po prostu
mianowany na p.o. prezydenta Warszawy zamiast Marcinkiewicza ?! Z pewnością
byłoby taniej, zwlaszcza jak Marcinkiewicz zostałby mianowany ambasadorem na
Haiti lub na Wyspach Wielkanocnych. (ale nie byłoby tak "smjeszno i
straszno" ...)
Archie