Dodaj do ulubionych

WHO IS WHO W POLSCE !!!!.

02.03.03, 01:32
...Witam i zapraszam wszystkich.Po przeczytaniu życiorysu p.Niemczyckiego
wpadłem na pomysł ( do uzytku prywatnego - a może książka )żeby dowiedziec
się trochę ( życiorysy )o ciekawych ludziach w Polsce..ten -Niemczyckiego
bardzo sie podobał...Jeśli znacie biografie ciekawej osoby to zapraszam -
podziel się z innymi.....a może uważasz że ty jesteś "ciekawa"
osobowośc ...to też napisz ( zareklamuj się niech inni dowiedzą się, że ktoś
tak wartościowy istnieje i żyje w Polsce-może coś dzięki temu osiągniesz).
TYLKO NIE PRZEPISUJCIE TU ENCYKLOPEDII......jeśli znajdzie się ktoś kto
będzie miał chęc to wydać zastrzegam sobie prawa do pomysłu......a honorarium
do podziału wg ilości autorów........TAK WIĘC DO DZIEŁA....
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka