Dodaj do ulubionych

kasa na a2

11.09.06, 12:11
czy ktos moze wyjasnic mi tak duza rozbieznasc w kasie planowanej na budowe
odcinka strykow konotopa i nowy tomysl granica.ten drugi bedzie wiecej
kosztowac a przecierz spora czesc biegnie przez lasy!!!
Obserwuj wątek
    • admiral_0000 Re: kasa na a2 11.09.06, 13:37
      Ten drugi będzie budowany przez Kulczyka.
      Miał byc przez państwo, ale państwo ostatecznie "wymiękło" i nie odebrało
      koncesji, albo po prostu PiS się z panem K. dogadał...
      To takie moje luźne przemyslenia przy drugiej kawie, bo jakoś się dzisiaj nie
      mogę dobudzic...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka