seiw83 11.09.06, 12:11 czy ktos moze wyjasnic mi tak duza rozbieznasc w kasie planowanej na budowe odcinka strykow konotopa i nowy tomysl granica.ten drugi bedzie wiecej kosztowac a przecierz spora czesc biegnie przez lasy!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
admiral_0000 Re: kasa na a2 11.09.06, 13:37 Ten drugi będzie budowany przez Kulczyka. Miał byc przez państwo, ale państwo ostatecznie "wymiękło" i nie odebrało koncesji, albo po prostu PiS się z panem K. dogadał... To takie moje luźne przemyslenia przy drugiej kawie, bo jakoś się dzisiaj nie mogę dobudzic... Odpowiedz Link Zgłoś