Gość: Junior IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.04.03, 08:20 A w sejmie Lepper będzie dziś prezentował taniec brzucha ... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: sun Re: Dziś (wtorek) otwarcie Traffic Club, gigantyc IP: 207.13.167.* 01.04.03, 12:49 Dla Media Markt to na pewno zadna konkurencja, bo oni sprzedaja plyty taniej o 10-15 zlotych niz empik, ale dla empiku... miejmy nadzieje, ze bedzie to powazne wyzwanie do obnizenia cen ( a na przykladzie MM widac, ze margines jest spory). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: spliff Palac Kultury IP: 217.8.161.* 01.04.03, 13:33 Palac Kultury i Nauki ma byc calkowicie wynajety rosyjskiemu magnatowi, posiadaczowi wiekszosci agencji towarzyskich w Moskwie. Skupienie wszystkich domow rozpusty w jednym miejscu oprocz walorow komercyjnych ma tez ulatwic nadzor władz miasta. Odpowiedz Link Zgłoś
daisse Re: Dziś (wtorek) otwarcie Traffic Club, gigantyc 01.04.03, 14:04 ale to prawda:) www.dj.com.pl/news.php?id=614 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hubert Re: Dziś (wtorek) otwarcie Traffic Club, gigantyc IP: *.acn.pl 01.04.03, 20:37 No to jak z tym Traffic Clubem jest w koncu? Mamy nowy sklep muzyczny czy nie? Bo szczerze mowiac to nie chce mi sie wierzyc, aby cala Arka nagle zamienila sie w drugi Empik! Za duzo tam butikow bylo, aby nagle wszystko zamknac Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ola Re: Dziś (wtorek) otwarcie Traffic Club, gigantyc IP: *.MAN.atcom.net.pl 04.04.03, 11:59 Do Huberta: oczywiście,że cały Dom Braci Jabłkowskich zajmuje teraz Traffic Club:od poziomu -1 do 3.(pomijając Cottonfielda i bank).Wiem to,bo moja siostra tam pracuje w Dziale Książek.Wierz albo nie-Twój wybór-ale jeśli nie wierzysz,to radzę się przejść na róg Brackiej i Kruczej;sam się przekonasz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hubert Re: Dziś (wtorek) otwarcie Traffic Club, gigantyc IP: *.acn.pl 05.04.03, 20:39 Ola, moze pojdziemy razem? Odpowiedz Link Zgłoś