IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.01.07, 15:18
sport.gazeta.pl/pilka/1,65050,3862170.html
W 2004 roku kolo chyba był już ekspertem w Canal+, nie?
Jakoś nigdy mu nie ufałem, ale z braku dowodów
słuchałem jego wypowiedzi nawet z zainteresowaniem.
Mam nadzieję, że ten smród nie wpłynie na jakość
programu Liga+ Extra, bo dobrze się to oglądało.
Obserwuj wątek
    • mike_ Re: Witek Ż 20.01.07, 09:26
      C+ z pewnego poziomu nie zejdzie, nie martw się.
      Dobrze że drania w końcu przymkneli. czekam jeszcze na aresztowanie Kuleszy...
      Co do odwołania PZPNu..mimo że cieszę się z decyzji ministra i ją popieram to
      obiektywnie patrząc PZPN ma trochę racji w tym że nie musieli się poddawać do
      dymisji - aresztowanie jednego z członków zarządu nie powoduje od razu dymisji
      całego zarzadu..

      Ciekaw jestem co na to UEFA...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka