Gość: PawełB
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
19.01.07, 15:18
sport.gazeta.pl/pilka/1,65050,3862170.html
W 2004 roku kolo chyba był już ekspertem w Canal+, nie?
Jakoś nigdy mu nie ufałem, ale z braku dowodów
słuchałem jego wypowiedzi nawet z zainteresowaniem.
Mam nadzieję, że ten smród nie wpłynie na jakość
programu Liga+ Extra, bo dobrze się to oglądało.