Gość: MacColin IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.05.03, 00:08 Panie Weber! Lech spadl do 2 ligi w 2000 a nie 2002 roku... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: yeah Re: Legia - Lech 2:0 IP: *.icpnet.pl 22.05.03, 00:16 Co za burak pisal ten artykul, same bledy. Pierwsza bramka padla gdy ominieto nie Michała Golińskiego a Pawła Kaczorowskiego a ewidentnego karnego nie podyktowal sedzia za faul na Reisie a nie Gajtkowskim. Poza tym karnego dla legi nie bylo bo kazdy kto ogladal C+ widzial ze obronca wybil pilke a wiec czysty wslizg i to przyznal nawet engel ktory byl za legia. Jesli chodzi o "zielony stolik" to trzeba bylo kurwa nie kupowac meczu to bycie niebyli ukarani , taki wynik jak byl wtedy sie nie zdaza przez przypadek i cala polska to widziala wiec przestancie plakac nad utrata mistrzostwa bo stracilisci je z wlasnej winy. To tak jak by zlodziej okradl sklep i plakal ze ktos go widzial i zlapal za reke. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: X men Re: Legia - Lech 2:0 IP: *.acn.waw.pl 22.05.03, 01:09 Gość portalu: yeah napisał(a): > Co za burak pisal ten artykul, same bledy. Pierwsza bramka padla > gdy ominieto nie Michała Golińskiego a Pawła Kaczorowskiego a > ewidentnego karnego nie podyktowal sedzia za faul na Reisie a > nie Gajtkowskim. Poza tym karnego dla legi nie bylo bo kazdy kto > ogladal C+ widzial ze obronca wybil pilke a wiec czysty wslizg i > to przyznal nawet engel ktory byl za legia. Jesli chodzi > o "zielony stolik" to trzeba bylo kurwa nie kupowac meczu to > bycie niebyli ukarani , taki wynik jak byl wtedy sie nie zdaza > przez przypadek i cala polska to widziala wiec przestancie > plakac nad utrata mistrzostwa bo stracilisci je z wlasnej winy. > To tak jak by zlodziej okradl sklep i plakal ze ktos go widzial > i zlapal za reke. wiesz co ? ;pierdol sie glupi kutasie i w dupe jebany cwelu !!! LEGIA MISTRZ, A MISTRZA PRZY STOLE, JA LECHA W DUPE PIERDOLE !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Luksus Legia-Lech IP: *.icpnet.pl 22.05.03, 11:34 Mistrz za pieniądze? Dziwkę na ulicy też można mieć za siano-tylko, że mniejsze niż Wisła za wzięła za waszego "mistrza93". LEGIA WIŚLE SIANO DAŁA- MISTRZA POLSKI KUPIĆ CHCIAŁA! I w 10 rocznicę najbezczelniejszego skandalu w lidze polskiej (no b jak w można kłamać w żywe oczy, że nie dlai jak "cała Polska widziała") cały Poznań będzie śpiewał: NAJWIĘKSZA KARA- KURWA NIE ZAGRA W PUCHARACH. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Widz Re: Legia-Lech IP: *.chello.pl 22.05.03, 13:17 Legia zagra w pucharach a przy odrobinie szczescia zdobedzie tytul mistrza polski. Cos zas lecha sie tyczy to niech uwaza bo moze w przyszlym sezonie zasilic druga lige :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Raff Re: Legia - Lech 2:0 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.05.03, 01:19 Gość portalu: yeah napisał(a): Poza tym karnego dla legi nie bylo bo kazdy kto > ogladal C+ widzial ze obronca wybil pilke a wiec czysty wslizg > i to przyznal nawet engel ktory byl za legia. Jakby Kaliszan to wybił, to pojechałaby w bok, a nie do przodu ;)) A na powtórce wyraźnie widać, że to Saganowski kopnął tą piłkę , a Kaliszanowi zabrakło kilkunastu centymetrów, by jej sięgnąc. Nie wspomnę już o niepodyktowanym ewidentnym karnym dla Legii w 2. połowie za faul na Kiełbowiczu (sędzia dał tylko rzut wolny) i zatrzymanej akcji sam na sam Saganowskiego (sędzia "przypomniał sobie" o faulu na innym zawodniku Legii nagle) i nieodgwizdanym brutalnym faulu na Kiełbowiczu na linii pola karnego w 1. połowie. Kilka "dziwnych" spalonych do tego. Karny dla Lecha na upartego można by podyktować (REiss i Jóźwiak weszli bark w bark, ale Jóźwiak niepotrzebnie jeszcze pchhał ręką Reissa, gdy ten już padał. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Robi Tak rozumując należałoby zabrać kilka mistrzostw IP: *.inetia.pl 22.05.03, 10:03 Gdyby ten mecz nie odbył się w ostatniej kolejce, nikt nie ośmieliłby się wątpić w taki wynik. Poza tym nie ma przesłąnek żadnych, że ktoś coś wyniósł z meczu. Nie pamiętam, żeby zdarzyło się coś takiego jak karny dla wisły, którego wykonawca kopie w aut. A wczoraj groclin wygral ze szczakowianką 5:0. Cała Polska to widziała!!! Groclin zdegradować do II ligi. No i pamiętny mecz w którym Legia podłożyła się Lechowi 3:0 w Poznaniu. I został Lech w I lidze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nw Re: Legia - Lech 2:0 IP: 217.153.35.* 22.05.03, 11:46 Gość portalu: yeah napisał(a): > Co za burak pisal ten artykul, same bledy. Pierwsza bramka padla > gdy ominieto nie Michała Golińskiego a Pawła Kaczorowskiego a > ewidentnego karnego nie podyktowal sedzia za faul na Reisie a > nie Gajtkowskim. Poza tym karnego dla legi nie bylo bo kazdy kto > ogladal C+ widzial ze obronca wybil pilke a wiec czysty wslizg i > to przyznal nawet engel ktory byl za legia. Jesli chodzi > o "zielony stolik" to trzeba bylo kurwa nie kupowac meczu to > bycie niebyli ukarani , taki wynik jak byl wtedy sie nie zdaza > przez przypadek i cala polska to widziala wiec przestancie > plakac nad utrata mistrzostwa bo stracilisci je z wlasnej winy. > To tak jak by zlodziej okradl sklep i plakal ze ktos go widzial > i zlapal za reke. a 12-0 z wisla sie zdaza czy nie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pac Pulitzera Weberowi... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.05.03, 02:25 Co za fantastyczny artykuł. Dosłownie zaparło mi dech. Nazwiska piłkarzy Lecha padają tylko przy okazji ich minięcia przez jakiegoś legionistę albo (Tyrajski) obrony strzału. Można odnieść wrażenie, że grał tylko jeden zespół... "Czereś Judasz" :):) - jacy łaskawi ci kibice z warszawki... chylę czoła - kultura w czystej postaci. Niech cała Polska bierze przykład, chociaż np. Majewskiego i Murawskiego w Poznaniu jakoś nikt nie wygwizdywał kiedy przyjeżdżali z legią. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: stafu Do barana paca IP: 212.244.174.* 22.05.03, 09:38 Gość portalu: pac napisał(a): > Co za fantastyczny artykuł. Dosłownie zaparło mi dech. > Nazwiska piłkarzy Lecha padają tylko przy okazji ich minięcia > przez jakiegoś legionistę albo (Tyrajski) obrony strzału. > Można odnieść wrażenie, że grał tylko jeden zespół... > > "Czereś Judasz" :):) - jacy łaskawi ci kibice z warszawki... > chylę czoła - kultura w czystej postaci. Niech cała Polska > bierze przykład, chociaż np. Majewskiego i Murawskiego w > Poznaniu jakoś nikt nie wygwizdywał kiedy przyjeżdżali z legią. Jeśli nie widzisz gamoniu różnicy między przejściem z Lecha do Legii a z Legii do Lecha to twoja sprawa. Przejście do lepszego klubu, nawet jeśli jest to wróg jest do wybaczenia, ale kiedy uznany piłkarz idzie na łatwiznę i z mistrza polski odchodzi do klubu walczącego o utrzymanie, to co o nim powiedzieć??? u nas na Murasia czy Karwana nikt też nie będzie gwizdał (chciaż też w sumie najmądrzej nie zrobili) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Luksus LEGIA WIŚLE SIANO DAŁA- MISTRZA POLSKI KUPIĆ CHCIAŁA! IP: *.icpnet.pl 22.05.03, 11:48 Co do przejść z Lecha do Legii... W latach 1947-1989 sądzę, że transfery były jedynie słuszne i prowadzone jedynie słuszną drogą ku chwale polskiego socjalizmu. Mirek Okoński,Jarek Araszkiewicz- to tylko jedne z większych postaci KOLEJORZA jakich w ostatnim 10leciu panowania socjalizmu wyssało z Naszego Klubu Centralne Wojskowe Kurestwo Sportowe. I tak barany jeszcze do roku 1993 myślały, że wszystko im wolno-włącznie z kupowaniem mistrza! ZERO SAMOKRYTYKI- OSKARŻAJĄ TYLKO BOGU DUCHA WINNEGO LECHA. Nie wiem jaki sens miało na wczorajszym transparencie powoływanie się na 7 przykazanie- NIE KRADNIJ- LECH ZŁODZIEJ skoro w innym miejscu biblii napisano: DLACZEGO DOSTRZEGASZ DRZAZGĘ W OKU INNEGO, A NIE WIDZISZ BELKI W SWOIM? PS: tekst meczu: WYRŻNIĘTE JAJA TO SEKRET GŁOSU HADAJA! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pac Re: Legia - Lech 2:0 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.05.03, 02:28 aha i jeszcze jedno - dlaczego są oceny tylko jednej ze stron meczu? jeśli legia grała bez przeciwnika to cieniutko cieniutko... tylko 2 bramki przez 90 minut? w A klasie może nie starczyć... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: brsa Re: Legia - Lech 2:0 IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 22.05.03, 08:34 Oj boli porażka, boli! Co do Czeresia to cieszę się, że skończyło się tylko na Judaszu - zreszta Sylwek też. Jednak do dzisiaj nie mogę mu wybaczyć, że opuścił nas przed ligą mistrzów. Jakby został pewnie Legia dzisiaj walczyła by o mistrza, a nie tylko o puchary. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bogart Re: Legia - Lech 2:0 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.05.03, 09:58 Panie Weber. Jeśli Pan tego meczu nie oglądał, to po co pan o nim pisze. Jóźwiak faulował nie Gajtkowskiego tylko Reisa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 25 LEGIA WISLE KASE DALA MISTRZA POLSKI KUPIC CHCIALA IP: *.icpnet.pl 22.05.03, 12:05 TEj Weber glowka boli?? Warszawiakow boli mistrzostwo Polski w 93??? A rozumie w Warszawie w tym waszym klubie takie rzeczy sie kupuje tak jak milosc i przyjzna. Stolyca pelna geba. LEGIA WISLE KASE DALA MISTRZA POLSKI KUPIC CHCIALA Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Widz Re: Legia - Lech 2:0 IP: *.chello.pl 22.05.03, 13:13 Ludzie z Wyborczej!!! Czy wy ogladacie te mecze! Bramka padla w 45sek. drugiej połowy a nie w 2ej minucie czy nawet w 49 min. jak napisaliscie!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jeremi Re: Legia - Lech 2:0 IP: *.poznan.sdi.tpnet.pl 22.05.03, 13:32 Co to za kretyn pisał ten artykuł, ale macie dziennikarzy tylko pogratulować... A co do mistrza 93' to chyba sami nie wierzycie, że ostatnia kolejka była czysta... LEGIA WIŚLE KASE DAŁA MISTRZA POLSKI ZDOBYĆ CHCIAŁA! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: a Re: Legia - Lech 2:0 IP: *.parp.gov.pl / 10.10.0.* 22.05.03, 13:59 Co do meczu...karny dla Legii ewidentny, Kaliszan nie trącił piłki bo jakby to zrobił to poleciałaby równolegle do lini końcowej, tak jak wykonywał wslizg !!! karny dla Lecha...mówiąc szczerze powinien byc odgwizdany !!! co do tytułu z 93 roku...i co wam pyruski przyszło z tytułu 1:5 ze Spartakiem :)..pokazaliscie kawałek niezłej piłeczki:) Dlaczego wszyscy się czepiają Legii ze kupiła a ŁKS wygrał też wysoko i jakoś nikt tego nie piętnuje.....ja wam powiem dlaczego tak jest.....ZAZDROŚĆ przez was przemawia !!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jeremi Re: Legia - Lech 2:0 IP: *.poznan.sdi.tpnet.pl 22.05.03, 15:21 Gość portalu: a napisał(a): > Co do meczu...karny dla Legii ewidentny, Kaliszan nie trącił > piłki bo jakby to zrobił to poleciałaby równolegle do lini > końcowej, tak jak wykonywał wslizg !!! karny dla Lecha...mówiąc > szczerze powinien byc odgwizdany !!! co do tytułu z 93 roku...i > co wam pyruski przyszło z tytułu 1:5 ze > Spartakiem :)..pokazaliscie kawałek niezłej piłeczki:) > Dlaczego wszyscy się czepiają Legii ze kupiła a ŁKS wygrał też > wysoko i jakoś nikt tego nie piętnuje.....ja wam powiem dlaczego > tak jest.....ZAZDROŚĆ przez was przemawia !!!!! To nie my się czepiamy Legii, ale to wy ciągle bredzicie o tym tytule. Karnego nie było na 100%, zresztą wszycy komentatorzy w C+ byli co do tego zgodni. Powinna być za to "11" dla Lecha, bowiem faul na Reissie ewidentny. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: a Re: Legia - Lech 2:0 IP: *.parp.gov.pl / 10.10.0.* 22.05.03, 17:10 stary, zobacz sobie jak robi Kaliszan wslizg...równolegle do lini...nie ma siły zeby piłka tracona przez niego poszła w bande i to jeszcze tak szybko !!! Engel tez jest omylny !!! Piłke dotknał Saganowski....nie miał szans jej dojść ale kose dostał od obrońcy...bardzo sprytnie się zachował. Co do karnego dla Lecha....nie tylko tej drużynie nie przyznają karnych. A mistrza....z przebiegu całego sezonu własnie nam sie należał ten tytuł !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jeremi Re: Legia - Lech 2:0 IP: *.poznan.sdi.tpnet.pl 22.05.03, 17:39 Gość portalu: a napisał(a): > stary, zobacz sobie jak robi Kaliszan wslizg...równolegle do lini...nie ma siły > > zeby piłka tracona przez niego poszła w bande i to jeszcze tak szybko !!! Engel > > tez jest omylny !!! Piłke dotknał Saganowski....nie miał szans jej dojść ale > kose dostał od obrońcy...bardzo sprytnie się zachował. > Co do karnego dla Lecha....nie tylko tej drużynie nie przyznają karnych. > A mistrza....z przebiegu całego sezonu własnie nam sie należał ten tytuł !!! Dokładnie analizowałem tą sytuację, z pewnością karnego nie było. Ale fakt faktem, że w takim miejscu i w sumie w niegroźnej sytuacji nie wolno robić takich wślizgów, bo to zawsze śmierdzi karnym. Kaliszan dał ciała i tyle, zresztą nie pierwszy raz. Totalnie nieudany transfer. A co do mistrzostwa, to na jakiej podstawie sądzisz, że Legia zasłużyła na tytuł? Jesień dla Lecha, a wiosną 3 druzyny szły łeb w łeb. A ta ostatnia kolejka to była parodia. Szkoda tylko, że PZPN przyznał ten tytuł Lechowi, mógł w ogóle nikomu go nie dawać i tyle. I tak cieszcie się, że nie zostaliście relegowani do 2 ligi jak OM we Francji. Nie wiem po co wciąż wracacie do tego tytułu i przypominacie całej Polsce tą aferę! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: M Re: Legia - Lech 2:0 IP: *.chello.pl 23.05.03, 00:52 Gość portalu: jeremi napisał(a): I tak cieszcie się, że nie zostaliście > relegowani do 2 ligi jak OM we Francji. Nie wiem po co wciąż wracacie do tego > tytułu i przypominacie całej Polsce tą aferę! Zapomniałeś o jednym: we Francji były niezbite dowody na handel meczem, w Polsce nie było pół dowodu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 25 Re: Legia - Lech 2:0 IP: *.icpnet.pl 23.05.03, 11:57 Gość portalu: M napisał(a): > Gość portalu: jeremi napisał(a): > > I tak cieszcie się, że nie zostaliście > > relegowani do 2 ligi jak OM we Francji. Nie wiem po co wciąż wracacie do t > ego > > tytułu i przypominacie całej Polsce tą aferę! > > Zapomniałeś o jednym: we Francji były niezbite dowody na handel meczem, w > Polsce nie było pół dowodu. Buachachachachach:)) Coz typowe dla warszwiakow. Dumni za pieniadze. Dumni bylibysicie z kupionego mistrzostwa?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Głos z Zachodu Re: Legia - Lech 2:0 IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 23.05.03, 21:11 Zdaję sobie sprawę z tego, że jesteście narodem złodziei i krętaczy. Ale nawet największa kurwa ma trochę honoru a Wy nic Mazowszanie! Wasz klub doprowadził do największego skandalu w historii polskiej piłki, wszyscy widzieli co się działo, a Wy dalej bredzicie swoje, choć nawet największe, szowinistyczne palanty z Waszego obozu, w głębi ducha zdają sobie chyba sprawę z tego, że mecz Wisła-Legia był najbardziej perfidnie kupionym meczem w historii polskiego futbolu. Nie ma dowodów? Przecież sam prezes Wisły złożył wówczas zeznania! Szkoda, że nie zostaliście sprawiedliwie ukarani – degradacją do 2. ligi, jak OM. Wyzywanie od złodziei Bogu ducha Lecha, który nie miał do powiedzenia w tej sprawie i nie przyłożył do niej nawet paluszka, świadczy po raz kolejny o Waszym głębokim kompleksie Zachodu. Rok później znów kupiliście mistrza, mecz z Górnikiem, w którym wyrzucono 3 zabrzan z boiska był największym skandalem w historii polskiej piłki – tym razem pod względem sędziowania? Wtedy jednak PZPN siedział już u Was w kieszeni i ani pisnął. Ale Górnik Zabrze może czuć się MP 1994! Może ta sprawą powinien zając się PZPN? Wasz brak honoru znów pokazał się w środę – Wasze żenujące, chełpliwe komentarze po meczy, który wygraliście po raz kolejny tylko dzięki przekupionemu sędziemu są dowodem na bezdenną głupotę kibiców Legii! Powinniście się wstydzić tego meczu! Cała Polska dzięki Canalowi+ widziała co wyrabiał sędzia!!! Nawet Engel-legionista nie ukrywał, że Lech zosatl oszukany! Jesteście żałośni, „kibice” (kiedy znowu spalicie swój stadion i zdemolujecie swoje miasto dzikusy?) najbardziej żałosnego klubu w Europie!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jeremi Re: Legia - Lech 2:0 IP: *.poznan.sdi.tpnet.pl 23.05.03, 20:44 Dlaczego zarząd Legii nie odwołał się od decyzji PZPN, skoro była taka niesprawiedliwa? I faktycznie sądzisz, że ten mecz był czysty???!!! Odpowiedz Link Zgłoś