Dodaj do ulubionych

parkometry

30.07.07, 10:38
Od niedawna pracuję w centrum i niestety firma nie ma parkingu... Płacenie za
parkometry to ok 400 zł miesięcznie. Zmiana formy dojazdu niestety nie
wchodzi w grę.
Macie jakieś pomysły żeby uniknąć płacenia za parkometr???
Obserwuj wątek
    • apodemus Re: parkometry 30.07.07, 10:59
      Meldunek w pobliżu. Stali mieszkańcy mają coś w rodzaju "karty mieszkańca",
      pozwalające na bardzo ulgowe (bodajże jakaś kwota miesięcznie) parkowanie w
      pobliżu domu.
      Rozważyłbym jednak zmianę formy dojazdu. Może parking poza centrum a potem
      zbiorkom?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka