fruttini 30.07.07, 10:38 Od niedawna pracuję w centrum i niestety firma nie ma parkingu... Płacenie za parkometry to ok 400 zł miesięcznie. Zmiana formy dojazdu niestety nie wchodzi w grę. Macie jakieś pomysły żeby uniknąć płacenia za parkometr??? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
apodemus Re: parkometry 30.07.07, 10:59 Meldunek w pobliżu. Stali mieszkańcy mają coś w rodzaju "karty mieszkańca", pozwalające na bardzo ulgowe (bodajże jakaś kwota miesięcznie) parkowanie w pobliżu domu. Rozważyłbym jednak zmianę formy dojazdu. Może parking poza centrum a potem zbiorkom? Odpowiedz Link Zgłoś