Dodaj do ulubionych

Szczakowianka zdegradowana, Świt w I lidze!

    • Gość: komik Niezly numer!!! IP: 217.11.243.* 31.07.03, 18:10
      polecam :)

      1. wejdz na www.google.pl
      2. wpisz słowo "dupa" i zamiast przyciskać "szukaj"
      wybierz "szczesliwy
      traf"
      • Gość: kk Re: Niezly numer!!! IP: *.acn.pl / 10.64.5.* 31.07.03, 19:38
        hehe, czad :)
      • Gość: miki Re: Niezly numer!!! IP: *.tkdami.net 31.07.03, 20:24
        OOO! To je dobre!!!
      • Gość: qwerty Re: Niezly numer!!! IP: *.acn.waw.pl 01.08.03, 13:16
        wejdz na strone www.dupa.com
      • Gość: qwerty Re: Niezly numer!!! IP: *.acn.waw.pl 01.08.03, 13:16
        wejdz na strone www.dupa.com
    • Gość: zdzichecki Re: Szczakowianka zdegradowana, Świt w I lidze! IP: *.radom.cvx.ppp.tpnet.pl 31.07.03, 18:16
      Dlaczego tylko do drugiej Ligi?
    • Gość: ja PZPN PZPN JEB... ... PZPN IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.07.03, 18:16
    • Gość: Jan Tomaszewski Re: Szczakowianka zdegradowana, Świt w I lidze! IP: *.chello.pl 31.07.03, 18:17
      uważam, że to decyzja skandaliczna i zła dla polskiej piłki.
      uważam, że należałoby zdegradować Szczakowiankę do II ligi, Świt
      do III, prezesa Listkiewicza do IV ligi, V ligę do VI ligi, a VI
      ligę do C-klasy. uważam, że wszystkimi piłkarzami Szczakowianki,
      Świtu, prezesami obu klubów oraz facetem, który zajmuje moje
      miejsce do parkowania powinien zająć się prokurator, dla dobra
      polskiej piłki. uważam, że PZPN należałoby, dla dobra polskiej
      piłki, rozwiązać, zawiązać i wywiązać, a nowym prezesem
      powinienem zostać, dla dobra polskiej piłki, Ja, bo nigdy nie
      byłem wplątany w żadną aferę, i to wcale nie dlatego, że jakoby
      nikt normalny nie chce ze mną, dla dobra polskiej piłki,
      rozmawiać. mnie na pieniądzach nie zależy, brzucha większego mieć
      nie będę. kocham ŁKS, ale mogę i Widzew, a nawet Legię, tylko
      niech powiedzą, dla dobra polskiej piłki, że mnie lubią. poza tym
      jestem małym, puchatym króliczkiem.
      • thekolt yyyyhyhyhyhyhy 31.07.03, 19:35
        Gość portalu: Jan Tomaszewski napisał(a):

        > uważam, że to decyzja skandaliczna i zła dla polskiej piłki.
        > uważam, że należałoby zdegradować Szczakowiankę do II ligi, Świt
        > do III, prezesa Listkiewicza do IV ligi, V ligę do VI ligi, a VI
        > ligę do C-klasy. uważam, że wszystkimi piłkarzami Szczakowianki,
        > Świtu, prezesami obu klubów oraz facetem, który zajmuje moje
        > miejsce do parkowania powinien zająć się prokurator, dla dobra
        > polskiej piłki. uważam, że PZPN należałoby, dla dobra polskiej
        > piłki, rozwiązać, zawiązać i wywiązać, a nowym prezesem
        > powinienem zostać, dla dobra polskiej piłki, Ja, bo nigdy nie
        > byłem wplątany w żadną aferę, i to wcale nie dlatego, że jakoby
        > nikt normalny nie chce ze mną, dla dobra polskiej piłki,
        > rozmawiać. mnie na pieniądzach nie zależy, brzucha większego mieć
        > nie będę. kocham ŁKS, ale mogę i Widzew, a nawet Legię, tylko
        > niech powiedzą, dla dobra polskiej piłki, że mnie lubią. poza tym
        > jestem małym, puchatym króliczkiem.

        GOSCIU!!! Dzieki za tego posta!!! :-)))))
      • Gość: kapitan kliper tak, ale.. IP: *.uga.pl 31.07.03, 19:48
        ...tomaszewski jakieś 2 tyg temu napisał w ps, że panowie z pzpn
        już się dogadali z działaczami zaglebia lubin, jakoby ta drużyna
        miała na 100 % grać w tym roku w I lidze.

        i co? bredzenie pijaka?
    • Gość: stasiek Re: Szczakowianka zdegradowana, Świt w I lidze! IP: *.acn.waw.pl 31.07.03, 18:18
      Brawo PZPN!Jestem nieżależnym sympatykiem sportu i człowiekiem
      ceniącym uczciwośc.Ta decyzja,mam nadzieję,to początek końca
      korupcji nie tylko w sporcie.
    • Gość: grzes Re: Szczakowianka zdegradowana, Świt w I lidze! IP: *.pkesa.com 31.07.03, 18:20
      Podobno zapowiedzieli im: albo przyznajecie się do sprzedania
      albo zostajecie dożywotnio zdyskwalifikowani.
      Gosciu umiesz czytać za te slowa jest prokurator .To napisala
      Gazeta
      • Gość: Prezes Dabrowski Re: Szczakowianka zdegradowana, Świt w I lidze! IP: proxy:* / 172.16.10.* 31.07.03, 18:48
        ja tam mysle, ze miejsce Szmacianki powinien zajac RKS
        Radomsko. :P
        • Gość: woy_wawa Re: Szczakowianka zdegradowana, Świt w I lidze! IP: *.rdc.pl / 192.168.1.* 31.07.03, 19:04
          Nie interesuje mnie ten piłkarski bajzel. Mam gdzieś panów
          kopaczy , i tych wszystkich "działaczy"- a panu prezesowi ze
          Szczakowianki swojej forsy to pewnie bym nie powierzył. Jak ten
          gość wygląda- zero zaufania i solidności. Jestem dziennikarzem .
          Dla mnie ten bajzel mogby zniknąc. Kazio Górski- to był gość. (I
          jest jeszcze!!!- zdrowia!)
          • Gość: obi. Re: Szczakowianka zdegradowana, Świt w I lidze! IP: *.brzeziny.rdi.pl / 192.168.0.* 01.08.03, 00:49
            Gość portalu: woy_wawa napisał(a):

            > Jestem dziennikarzem .

            Dodajmy - nie byle jakim, bo z Radia dla Ciebie!
    • Gość: -10 Re: Szczakowianka zdegradowana, Świt w I lidze! IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 31.07.03, 18:52
      Ale dlaczego -10 punktów?
      Glory glory Man United!!!
      • Gość: Sword Re: Szczakowianka zdegradowana, Świt w I lidze! IP: *.bunkier.tbg.net.pl 31.07.03, 19:06
        Powinni się cieszyć że nie 0, ale w IV lidze!
    • Gość: Pasta Re: Szczakowianka zdegradowana, Świt w I lidze! IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 31.07.03, 19:03
      no nareszcie jakaś konkretna decyzja. Szczakowianke powinno sie
      już rok temu zdegradować .Ale lepiej późno niż wcale
    • bob1111 Poczekamy co będzie dalej 31.07.03, 19:07
      Sądze że w tej sprawie jeszcze może być ciekawie, niesądze żeby sie tak
      skończyło. Najbardziej dla mnie są zastanawiajace te 6 niezbitych dowodów do
      tej pory raczej było słychać o podejrzeniach i dość miałkich dowodach (zeznania
      anonimowego piłkarza i podejrzenia działaczy tu ostatniego dnia z gróbej rury.
      Ciekawa.
      Ale zobaczmy co będzie dalej.
    • Gość: Hoe TO PRZEZ WCZORAJSZĄ DECYZJĘ CUPIAŁA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.07.03, 19:09
      I bardzo dobrze, kiedys musial byc yen pierwszy raz. Akurat
      padlo na Szczakowianke. Od teraz niech sie pilkarzyki troche
      boja.
    • Gość: kazet Re: Szczakowianka zdegradowana, Świt w I lidze! IP: *.oleszyce.sdi.tpnet.pl 31.07.03, 19:09
      Dwa pytania:

      1. nie bedzie odwołań?
      2. co zwojuje Świt w I lidze?
      • Gość: dobry Re: Szczakowianka zdegradowana, Świt w I lidze! IP: *.euv / 10.173.42.* 01.08.03, 00:56
        dobrze ze Cupial nie zdyskwalifikowal Kalu Uche dozywotnio...
        a czemu nie zdyskwalifikowano Fudaly dozywotnio?
    • Gość: seb Re: Szczakowianka zdegradowana, Świt w I lidze! IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 31.07.03, 19:13
      I bardzo dobrze!!! Dożywotnio wyrzucać z piłki, wszystkich jak
      leci! Teraz na zasiłku zobaczą jak się żyje za kilkaset złotych
      na miesiąc. Mieli wszysko i stracili to na własne życzenie.
      • Gość: michal Re: Szczakowianka zdegradowana, Świt w I lidze! IP: *.bater.net.pl / 192.168.5.* 31.07.03, 19:27
        A ja chciałbym wiedzieć jakie są te nie zbite dowody.Kiedy
        zostaną one opublikowane
    • Gość: kt Re: Szczakowianka zdegradowana, Świt w I lidze! IP: *.net.autocom.pl 31.07.03, 19:34
      jednak nie "walkowera",ale -u (tak jak "roweru". Dziennikarzy
      na kurs gramatyki?
    • Gość: Polan Re: Szczakowianka zdegradowana, Świt w I lidze! IP: *.socantel.net 31.07.03, 19:46
      Jest wynikiem chaosu, głupoty i hochsztalerstwa PZPN-nu.
      Podczas Mistrzostw Świata w Korei LIstkiewicz z Bońkiem
      uczystniczyli w dochodowej aferze związanej z czerpania zysków
      z handlu podobiznami polskich piłkarzy, których to też
      reprezentował. Winny rozołożenia polskigo piłkarstwa
      hochsztapler nie poniósł, jak dotychczas żadnych konsekwencji.
      Afera wokół Szczawianki jest wyrazem głupoty i zabiegiem
      dalszego rozkładu piłkarstwa. Wymieniono tu dużą ilość
      piłkarzy. Taka masowość świadzy o niezadowoleniu i proteście
      pzeciwko PZPN. PZPN nie jest sądem i w zadnym wypadku nie może
      fetować na zawodnikach dożywocia. Zródłem afer jest SLD, rząd,
      system zarządzania, system kontroli, i inne organa. Tam należy
      zaprowadzić porządek. W sprawie PZPN pogubił się również WYSOKI
      KOMISARZ, który zamiast rozliczyć Listkiewicza i PZPN z
      machlojek, wydania opinii o ich pasożytnictwie i nieużytności w
      rozwoju piłkarstwa-powtórzył ciemnoty Listkiewicza, że na
      osiedlach nie ma bramek. Do głowy (raczej tej myślącej) po
      rozum i precz ręce od Szczawianki. Problem leży gdzie indziej.
      Tam wprzód trzeba znależć zło.
      • Gość: majrix Re: Szczakowianka zdegradowana, Świt w I lidze! IP: *.wygoda.sdi.tpnet.pl 31.07.03, 20:07
        bla bla bla bla bla... gadanie jajoglowego, jeszcze wieksze gledzenie niz
        jakiegos prawnika wczesniej.
      • Gość: Cyrix Zawiesić Listkiewicza! IP: proxy:* / 172.17.19.* 01.08.03, 08:37
        To ja proponuje za jednym razem zdyskwalifikować dożywotnio
        Lisktkiewicza oraz zdegradować Kolatora oraz Apostela. Dowody
        podam w poniedzialek...
    • Gość: greg75 Re: Szczakowianka zdegradowana, Świt w I lidze! IP: 213.186.79.* 31.07.03, 20:11
      ale czegos tu nie rozumiem,szczakowianka w 2 lidze,ok!ale czemu
      swit w 1?dostali nagrode od prezesa debila listkiewicza za
      sprzedawanie meczow?to chory kraj i chory pzpn.żygac mi sie
      chce...............
      • Gość: dede Re: Szczakowianka zdegradowana, Świt w I lidze! IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 31.07.03, 20:22
        A to dlatego Świt w pierwszej lidze bo to nie klub sprzedał mecz tylko piłkarze
        jak masz zabrać głos w jakiejś dyskusji to najpierw się troszkę przygotuj
        A tak poza tym to jak zwykle w naszym pięknym kraju bardzo trudno wszystkich
        zaowolić jak jest afera to wszyscy krzyczą że trzeba karać albo że i tak sę
        prawdy nie dowiemy, a jak udało się szczęśliwie jedną aferę rozwiązać to też
        niedobrze bo biedni piłkarze itd, a kto im kurwa kazał sprzedawać mecz po
        prostu do tej pory nikomu za to nic nie zrobiono i czuli się bezkarni a teraz
        wielki zdziwienie, biedne niewiątka
        Pierwsz mądra decyzja pznp od wielu wielu lat
    • Gość: Kibic Brawo !!! IP: *.ght.iadfw.net 31.07.03, 20:16
      W koncu tych leszczy ktos ukaral !
    • Gość: Obserwator Świt nie pasuje do 1-ligi IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 31.07.03, 20:21
      Uważam, że Świt nie pasuje do 1-ligi, gdyż jest to przeciętniak
      drugoligowy. Nie ma klasowych piłkarzy, budżet klubu też marny,
      stadion do niczego, a na dodatek ma skłoności do handlowania
      meczami. Nie wiem czy kibice pamiętaja jak w sezonie 2001/2002
      w rundzie wiosennej w dziwnych okolicznościach stracił tak
      wiele punktów, że tylko dzieki zaskakującego zwycięstwu na
      swoim stadionie z Górnikiem Polkowice, w przedostatnim meczu
      zapewnił sobie byt w 2-lidze. Ciekawe dlaczego wtedy nikt nie
      robił afery czy ten mecz był "czysty". W ostanim meczu Świt
      przegrał sromotnie z Jagiellonią, której wtedy zabrakło właśnie
      1 pkt do utrzymania w 2-lidze. Myślę, że jeśli Świt dostanie
      licencje na granie w 1-lidze to będzie dostarczycielem punktów
      dla innych zespołów.
      Pozdrawiam piłkarzy i wszystkich sympatyków Świtu
    • Gość: gorki Re: Szczakowianka zdegradowana, Świt w I lidze! IP: *.acn.waw.pl 31.07.03, 20:27
      Brawo PZPN ! Teraz czas na odpowiednie kroki w stosunku do
      Wisły Płock za mecz ligowy z Wisłą Kraków. Mecz, który zapewnił
      krakowianom mistrzostwo Polski, a Płockowi start w Pucharze
      UEFA.
    • Gość: vik Re: Szczakowianka zdegradowana, Świt w I lidze! IP: *.chello.pl 31.07.03, 20:30
      1. Dyskwalifikacja piłkarzy - brawo!
      2. Szczakowianka w II lidze - za wysoko! Powinna być w IV.
      3. Świt w I lidze - hmmm... W sumie chyba słusznie, sprzedali
      zawodnicy, dlaczego więc karać klub, skoro to prezes ujawnił
      aferę? Prezesa poparli też inni działacze i trenerzy.
      4. Licencja dla Świtu jest możliwa. Klub nie ma zaległości
      finansowych, a grać ma na Legii.
      5. Dowody chyba są, i to mocne. Nie wierzę, żeby PZPN
      podejmował tak drastyczną decyzję bez nich. W sporcie po
      Wiadomościach mówili o nagraniach, jakie zrobiono już po
      barażu. Piłkarze Świtu opowiadają tam jak dostali propozycję
      sprzedaży meczu - coś jest na rzeczy.
      6. Propozycja dla piłkarzy ("przyznajcie się, albo po was")
      wskazuje, że dowody były! Piłkarze mieli ostatnią szansę, ale
      szli w zaparte. Peskovic chyba sypnął, choc w TV się wypiera.
      7. Wszelkie odwołania (jesli będą) trzeba rozstrzygnąć
      expresowo, nim zacznie się sezon.
      8. Odwołania do sądu powszechnego nic tym sprzedawczykom nie
      dadzą, PZPN ma własne przepisy i statut zatwierdzony przez Sąd
      Administracyjny. To oznacza, że i taryfikator kar jaki w PZPN
      obowiązuje, jest zgodny z prawem.

    • Gość: Locutusss Wreszcie ktos pomscil Legie IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 31.07.03, 20:36
      Nareszcie!!!! moze to nauczy reszte sprzedawczykow, jezeli wyrok
      oczywiscie sie utrzyma, ze nie warto.
      No i wreszcie ktos pomscil Legie.
      Bardzo dobrze ze sa w drugiej lidze i niech tam zostane chociaz
      oczyswiscie moga i nizej
    • Gość: vik Re: Szczakowianka zdegradowana, Świt w I lidze! IP: *.chello.pl 31.07.03, 20:37
      Obawiam się jednak, że Świt będzie dostarczycielem punktów, Nie
      ma piłkarzy nie ma prezesa. No a nowi piłkarze też pewnie nie
      będą się pchali - wolą kluby gdzie można trochę pohandlować.

      A ta jeb... Szczakowianka jest już właściwie w III lidze. 10
      punktów w plecy na starcie, plus zmniejszenie II ligi oznacza,
      że ich szanse na obronę przed spadkiem są zerowe. Piłkarze też
      stamtąd będą wiać, sponsorzy się odwrócą (może oprócz Zakładów
      Komunikacyjnych, hehe)... I dobrze!
      • Gość: Mario Re: Szczakowianka NA KOLANA IP: *.brzeziny.rdi.pl / 192.168.0.* 31.07.03, 20:56
        PZPN zachował się wreszcie jak przystało na organizację, która ma czuwać nad
        funkcjonowaniem prawidłowym ligi. A jaworzno powinno teraz zająć się tym
        prezesikiem. Dzięki niemu mają II ligę, z której tak w ogóle to nie powinni
        byli wogóle wyjść. Co do wyżelowanych piłkarzyków Switu - do kopania rowów za
        500 PLN miesięcznie. Chociąż i do tego pewnie sie nie nadają. Bo przy łopacie
        też trzeba myśleć. A im mamona zrobiła z mózgu gnojówkę.

        Pozdrawiam Krytą i Żyletę
        (L) Mario
      • Gość: mireq Re: Szczakowianka zdegradowana, Świt w I lidze! IP: *.swic.dialup.inetia.pl 31.07.03, 22:06
        Gość portalu: vik napisał(a):

        >sponsorzy się odwrócą (może oprócz Zakładów
        > Komunikacyjnych, hehe)... I dobrze!

        Tu Szczakowianka będzie miała problem, bo na defraudowanie kolejnych milionów
        nie powolą nowe władze miasta. Jeszcze rok temu Jaworzno to były takie
        Starachowice, ale chłopcy z SLD przegięli w złodziejstwie i kumpel i partyjny
        towarzysz Fudały przerżnął wybory samorzadowe. Wygrał gość, który dotychczas
        był pracownikiem fizycznym - starszym obchodowym mazutowni w elektrowni :-)
        Teraz przedsiębiorstwem komunikacyjnym rządzą nowi prezesi bo Fudała jest
        radnym sejmiku i nie można go wyp.ier.dolić bez zgody kumpli z SLD


    • Gość: fantomasz Re: Szczakowianka zdegradowana, Świt w I lidze! IP: *.dyn.optonline.net 31.07.03, 21:01
      Wrescie PZPN nie bal sie i podjal dobra decyzje
      trzeba tepis skurwysynow ktorzy niszca polski futbol
    • Gość: rywin mała aferka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.07.03, 21:04
      Mam jedno pytanie skąd Śrutwa wiedział, mówiąc miesiąc temu o
      Szczakowej:" oj pogramy, jeszcze pogramy"? Za 200000 PLN
      dożywocie, a jak ja dawałem 68000000 PLN Michnikowi to ile mi
      dadzą? PZPN orzekł po miesiącu, a prokuratura ma mnie w dupie
      choć minął już rok. Zróbcie coś bo się nudzę.
    • Gość: qoobol Re: Szczakowianka zdegradowana, Świt w I lidze! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.07.03, 21:04
      Jaki H... Świt, jaka K... Sczakowianka, sprzedali mecz i
      jeszcze mają wejść do I ligi. To jest paranoja. Obydwa kluby
      powinny spaść, ale do V ligi jeżeli taka jeszcze istnieje.
      • Gość: antyqoobol Re: Szczakowianka zdegradowana, Świt w I lidze! IP: *.neutron-it.com 31.07.03, 21:24
        Ile razy można wałkować jedno durne pytanie. Dlaczego Świt do I ligi. Ano
        dlatego, że to 7 szmat sprzedało mecz, a nie klub. Jesteś w stanie to
        zrozumieć? Czy masz za daleko do łba.

        Kłaniam się nisko.
        • Gość: qoobol Odpowiedź antyqoobolowi IP: *.crowley.pl 01.08.03, 12:33
          A ile procentowo szmat liczy ten klubik?(klub = 7 szmat plus cztery
          nieszmaty na boisku, jedna nieszamta jako trener, ze czterech no
          może pięciu nieszmat w rezerwie na ławie, prezes nieszmata i kliku
          tam jeszcze nieszmat) stadionu brak (normalnego ;-)) A może
          zawodnicy to nie klub? A o jaki wogóle klub chodzi? z kąd? z
          białorusi?
    • Gość: rywin mała aferka 2 dopis IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.07.03, 21:19
      P.S. Jako światowej sławy producent(o tym świadczy OSCAR )jestem
      w stanie ich zatrudnić u siebie na planie (tylko weźcie 200000
      PLN- to się podzielimy, albo przyda się na szatnię lub
      WC ) .Pozdrawiam Leszka Milera i posłankę-owsiankę Beger.A na
      koniec muszę przeprosić tych, którzy liczyli na mój występ przed
      komisją śledczą, ale w komisji zasiadał Kalisz, a nie wszyscy
      macie duże telewizory więc i takby nie było mnie widać.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka