Gość: komik Niezly numer!!! IP: 217.11.243.* 31.07.03, 18:10 polecam :) 1. wejdz na www.google.pl 2. wpisz słowo "dupa" i zamiast przyciskać "szukaj" wybierz "szczesliwy traf" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kk Re: Niezly numer!!! IP: *.acn.pl / 10.64.5.* 31.07.03, 19:38 hehe, czad :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: miki Re: Niezly numer!!! IP: *.tkdami.net 31.07.03, 20:24 OOO! To je dobre!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: qwerty Re: Niezly numer!!! IP: *.acn.waw.pl 01.08.03, 13:16 wejdz na strone www.dupa.com Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: qwerty Re: Niezly numer!!! IP: *.acn.waw.pl 01.08.03, 13:16 wejdz na strone www.dupa.com Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zdzichecki Re: Szczakowianka zdegradowana, Świt w I lidze! IP: *.radom.cvx.ppp.tpnet.pl 31.07.03, 18:16 Dlaczego tylko do drugiej Ligi? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jan Tomaszewski Re: Szczakowianka zdegradowana, Świt w I lidze! IP: *.chello.pl 31.07.03, 18:17 uważam, że to decyzja skandaliczna i zła dla polskiej piłki. uważam, że należałoby zdegradować Szczakowiankę do II ligi, Świt do III, prezesa Listkiewicza do IV ligi, V ligę do VI ligi, a VI ligę do C-klasy. uważam, że wszystkimi piłkarzami Szczakowianki, Świtu, prezesami obu klubów oraz facetem, który zajmuje moje miejsce do parkowania powinien zająć się prokurator, dla dobra polskiej piłki. uważam, że PZPN należałoby, dla dobra polskiej piłki, rozwiązać, zawiązać i wywiązać, a nowym prezesem powinienem zostać, dla dobra polskiej piłki, Ja, bo nigdy nie byłem wplątany w żadną aferę, i to wcale nie dlatego, że jakoby nikt normalny nie chce ze mną, dla dobra polskiej piłki, rozmawiać. mnie na pieniądzach nie zależy, brzucha większego mieć nie będę. kocham ŁKS, ale mogę i Widzew, a nawet Legię, tylko niech powiedzą, dla dobra polskiej piłki, że mnie lubią. poza tym jestem małym, puchatym króliczkiem. Odpowiedz Link Zgłoś
thekolt yyyyhyhyhyhyhy 31.07.03, 19:35 Gość portalu: Jan Tomaszewski napisał(a): > uważam, że to decyzja skandaliczna i zła dla polskiej piłki. > uważam, że należałoby zdegradować Szczakowiankę do II ligi, Świt > do III, prezesa Listkiewicza do IV ligi, V ligę do VI ligi, a VI > ligę do C-klasy. uważam, że wszystkimi piłkarzami Szczakowianki, > Świtu, prezesami obu klubów oraz facetem, który zajmuje moje > miejsce do parkowania powinien zająć się prokurator, dla dobra > polskiej piłki. uważam, że PZPN należałoby, dla dobra polskiej > piłki, rozwiązać, zawiązać i wywiązać, a nowym prezesem > powinienem zostać, dla dobra polskiej piłki, Ja, bo nigdy nie > byłem wplątany w żadną aferę, i to wcale nie dlatego, że jakoby > nikt normalny nie chce ze mną, dla dobra polskiej piłki, > rozmawiać. mnie na pieniądzach nie zależy, brzucha większego mieć > nie będę. kocham ŁKS, ale mogę i Widzew, a nawet Legię, tylko > niech powiedzą, dla dobra polskiej piłki, że mnie lubią. poza tym > jestem małym, puchatym króliczkiem. GOSCIU!!! Dzieki za tego posta!!! :-))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kapitan kliper tak, ale.. IP: *.uga.pl 31.07.03, 19:48 ...tomaszewski jakieś 2 tyg temu napisał w ps, że panowie z pzpn już się dogadali z działaczami zaglebia lubin, jakoby ta drużyna miała na 100 % grać w tym roku w I lidze. i co? bredzenie pijaka? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: stasiek Re: Szczakowianka zdegradowana, Świt w I lidze! IP: *.acn.waw.pl 31.07.03, 18:18 Brawo PZPN!Jestem nieżależnym sympatykiem sportu i człowiekiem ceniącym uczciwośc.Ta decyzja,mam nadzieję,to początek końca korupcji nie tylko w sporcie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: grzes Re: Szczakowianka zdegradowana, Świt w I lidze! IP: *.pkesa.com 31.07.03, 18:20 Podobno zapowiedzieli im: albo przyznajecie się do sprzedania albo zostajecie dożywotnio zdyskwalifikowani. Gosciu umiesz czytać za te slowa jest prokurator .To napisala Gazeta Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Prezes Dabrowski Re: Szczakowianka zdegradowana, Świt w I lidze! IP: proxy:* / 172.16.10.* 31.07.03, 18:48 ja tam mysle, ze miejsce Szmacianki powinien zajac RKS Radomsko. :P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: woy_wawa Re: Szczakowianka zdegradowana, Świt w I lidze! IP: *.rdc.pl / 192.168.1.* 31.07.03, 19:04 Nie interesuje mnie ten piłkarski bajzel. Mam gdzieś panów kopaczy , i tych wszystkich "działaczy"- a panu prezesowi ze Szczakowianki swojej forsy to pewnie bym nie powierzył. Jak ten gość wygląda- zero zaufania i solidności. Jestem dziennikarzem . Dla mnie ten bajzel mogby zniknąc. Kazio Górski- to był gość. (I jest jeszcze!!!- zdrowia!) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obi. Re: Szczakowianka zdegradowana, Świt w I lidze! IP: *.brzeziny.rdi.pl / 192.168.0.* 01.08.03, 00:49 Gość portalu: woy_wawa napisał(a): > Jestem dziennikarzem . Dodajmy - nie byle jakim, bo z Radia dla Ciebie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: -10 Re: Szczakowianka zdegradowana, Świt w I lidze! IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 31.07.03, 18:52 Ale dlaczego -10 punktów? Glory glory Man United!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sword Re: Szczakowianka zdegradowana, Świt w I lidze! IP: *.bunkier.tbg.net.pl 31.07.03, 19:06 Powinni się cieszyć że nie 0, ale w IV lidze! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pasta Re: Szczakowianka zdegradowana, Świt w I lidze! IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 31.07.03, 19:03 no nareszcie jakaś konkretna decyzja. Szczakowianke powinno sie już rok temu zdegradować .Ale lepiej późno niż wcale Odpowiedz Link Zgłoś
bob1111 Poczekamy co będzie dalej 31.07.03, 19:07 Sądze że w tej sprawie jeszcze może być ciekawie, niesądze żeby sie tak skończyło. Najbardziej dla mnie są zastanawiajace te 6 niezbitych dowodów do tej pory raczej było słychać o podejrzeniach i dość miałkich dowodach (zeznania anonimowego piłkarza i podejrzenia działaczy tu ostatniego dnia z gróbej rury. Ciekawa. Ale zobaczmy co będzie dalej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hoe TO PRZEZ WCZORAJSZĄ DECYZJĘ CUPIAŁA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.07.03, 19:09 I bardzo dobrze, kiedys musial byc yen pierwszy raz. Akurat padlo na Szczakowianke. Od teraz niech sie pilkarzyki troche boja. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kazet Re: Szczakowianka zdegradowana, Świt w I lidze! IP: *.oleszyce.sdi.tpnet.pl 31.07.03, 19:09 Dwa pytania: 1. nie bedzie odwołań? 2. co zwojuje Świt w I lidze? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dobry Re: Szczakowianka zdegradowana, Świt w I lidze! IP: *.euv / 10.173.42.* 01.08.03, 00:56 dobrze ze Cupial nie zdyskwalifikowal Kalu Uche dozywotnio... a czemu nie zdyskwalifikowano Fudaly dozywotnio? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: seb Re: Szczakowianka zdegradowana, Świt w I lidze! IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 31.07.03, 19:13 I bardzo dobrze!!! Dożywotnio wyrzucać z piłki, wszystkich jak leci! Teraz na zasiłku zobaczą jak się żyje za kilkaset złotych na miesiąc. Mieli wszysko i stracili to na własne życzenie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: michal Re: Szczakowianka zdegradowana, Świt w I lidze! IP: *.bater.net.pl / 192.168.5.* 31.07.03, 19:27 A ja chciałbym wiedzieć jakie są te nie zbite dowody.Kiedy zostaną one opublikowane Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kt Re: Szczakowianka zdegradowana, Świt w I lidze! IP: *.net.autocom.pl 31.07.03, 19:34 jednak nie "walkowera",ale -u (tak jak "roweru". Dziennikarzy na kurs gramatyki? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Polan Re: Szczakowianka zdegradowana, Świt w I lidze! IP: *.socantel.net 31.07.03, 19:46 Jest wynikiem chaosu, głupoty i hochsztalerstwa PZPN-nu. Podczas Mistrzostw Świata w Korei LIstkiewicz z Bońkiem uczystniczyli w dochodowej aferze związanej z czerpania zysków z handlu podobiznami polskich piłkarzy, których to też reprezentował. Winny rozołożenia polskigo piłkarstwa hochsztapler nie poniósł, jak dotychczas żadnych konsekwencji. Afera wokół Szczawianki jest wyrazem głupoty i zabiegiem dalszego rozkładu piłkarstwa. Wymieniono tu dużą ilość piłkarzy. Taka masowość świadzy o niezadowoleniu i proteście pzeciwko PZPN. PZPN nie jest sądem i w zadnym wypadku nie może fetować na zawodnikach dożywocia. Zródłem afer jest SLD, rząd, system zarządzania, system kontroli, i inne organa. Tam należy zaprowadzić porządek. W sprawie PZPN pogubił się również WYSOKI KOMISARZ, który zamiast rozliczyć Listkiewicza i PZPN z machlojek, wydania opinii o ich pasożytnictwie i nieużytności w rozwoju piłkarstwa-powtórzył ciemnoty Listkiewicza, że na osiedlach nie ma bramek. Do głowy (raczej tej myślącej) po rozum i precz ręce od Szczawianki. Problem leży gdzie indziej. Tam wprzód trzeba znależć zło. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: majrix Re: Szczakowianka zdegradowana, Świt w I lidze! IP: *.wygoda.sdi.tpnet.pl 31.07.03, 20:07 bla bla bla bla bla... gadanie jajoglowego, jeszcze wieksze gledzenie niz jakiegos prawnika wczesniej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Cyrix Zawiesić Listkiewicza! IP: proxy:* / 172.17.19.* 01.08.03, 08:37 To ja proponuje za jednym razem zdyskwalifikować dożywotnio Lisktkiewicza oraz zdegradować Kolatora oraz Apostela. Dowody podam w poniedzialek... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: greg75 Re: Szczakowianka zdegradowana, Świt w I lidze! IP: 213.186.79.* 31.07.03, 20:11 ale czegos tu nie rozumiem,szczakowianka w 2 lidze,ok!ale czemu swit w 1?dostali nagrode od prezesa debila listkiewicza za sprzedawanie meczow?to chory kraj i chory pzpn.żygac mi sie chce............... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dede Re: Szczakowianka zdegradowana, Świt w I lidze! IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 31.07.03, 20:22 A to dlatego Świt w pierwszej lidze bo to nie klub sprzedał mecz tylko piłkarze jak masz zabrać głos w jakiejś dyskusji to najpierw się troszkę przygotuj A tak poza tym to jak zwykle w naszym pięknym kraju bardzo trudno wszystkich zaowolić jak jest afera to wszyscy krzyczą że trzeba karać albo że i tak sę prawdy nie dowiemy, a jak udało się szczęśliwie jedną aferę rozwiązać to też niedobrze bo biedni piłkarze itd, a kto im kurwa kazał sprzedawać mecz po prostu do tej pory nikomu za to nic nie zrobiono i czuli się bezkarni a teraz wielki zdziwienie, biedne niewiątka Pierwsz mądra decyzja pznp od wielu wielu lat Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kibic Brawo !!! IP: *.ght.iadfw.net 31.07.03, 20:16 W koncu tych leszczy ktos ukaral ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Obserwator Świt nie pasuje do 1-ligi IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 31.07.03, 20:21 Uważam, że Świt nie pasuje do 1-ligi, gdyż jest to przeciętniak drugoligowy. Nie ma klasowych piłkarzy, budżet klubu też marny, stadion do niczego, a na dodatek ma skłoności do handlowania meczami. Nie wiem czy kibice pamiętaja jak w sezonie 2001/2002 w rundzie wiosennej w dziwnych okolicznościach stracił tak wiele punktów, że tylko dzieki zaskakującego zwycięstwu na swoim stadionie z Górnikiem Polkowice, w przedostatnim meczu zapewnił sobie byt w 2-lidze. Ciekawe dlaczego wtedy nikt nie robił afery czy ten mecz był "czysty". W ostanim meczu Świt przegrał sromotnie z Jagiellonią, której wtedy zabrakło właśnie 1 pkt do utrzymania w 2-lidze. Myślę, że jeśli Świt dostanie licencje na granie w 1-lidze to będzie dostarczycielem punktów dla innych zespołów. Pozdrawiam piłkarzy i wszystkich sympatyków Świtu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gorki Re: Szczakowianka zdegradowana, Świt w I lidze! IP: *.acn.waw.pl 31.07.03, 20:27 Brawo PZPN ! Teraz czas na odpowiednie kroki w stosunku do Wisły Płock za mecz ligowy z Wisłą Kraków. Mecz, który zapewnił krakowianom mistrzostwo Polski, a Płockowi start w Pucharze UEFA. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: vik Re: Szczakowianka zdegradowana, Świt w I lidze! IP: *.chello.pl 31.07.03, 20:30 1. Dyskwalifikacja piłkarzy - brawo! 2. Szczakowianka w II lidze - za wysoko! Powinna być w IV. 3. Świt w I lidze - hmmm... W sumie chyba słusznie, sprzedali zawodnicy, dlaczego więc karać klub, skoro to prezes ujawnił aferę? Prezesa poparli też inni działacze i trenerzy. 4. Licencja dla Świtu jest możliwa. Klub nie ma zaległości finansowych, a grać ma na Legii. 5. Dowody chyba są, i to mocne. Nie wierzę, żeby PZPN podejmował tak drastyczną decyzję bez nich. W sporcie po Wiadomościach mówili o nagraniach, jakie zrobiono już po barażu. Piłkarze Świtu opowiadają tam jak dostali propozycję sprzedaży meczu - coś jest na rzeczy. 6. Propozycja dla piłkarzy ("przyznajcie się, albo po was") wskazuje, że dowody były! Piłkarze mieli ostatnią szansę, ale szli w zaparte. Peskovic chyba sypnął, choc w TV się wypiera. 7. Wszelkie odwołania (jesli będą) trzeba rozstrzygnąć expresowo, nim zacznie się sezon. 8. Odwołania do sądu powszechnego nic tym sprzedawczykom nie dadzą, PZPN ma własne przepisy i statut zatwierdzony przez Sąd Administracyjny. To oznacza, że i taryfikator kar jaki w PZPN obowiązuje, jest zgodny z prawem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Locutusss Wreszcie ktos pomscil Legie IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 31.07.03, 20:36 Nareszcie!!!! moze to nauczy reszte sprzedawczykow, jezeli wyrok oczywiscie sie utrzyma, ze nie warto. No i wreszcie ktos pomscil Legie. Bardzo dobrze ze sa w drugiej lidze i niech tam zostane chociaz oczyswiscie moga i nizej Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: vik Re: Szczakowianka zdegradowana, Świt w I lidze! IP: *.chello.pl 31.07.03, 20:37 Obawiam się jednak, że Świt będzie dostarczycielem punktów, Nie ma piłkarzy nie ma prezesa. No a nowi piłkarze też pewnie nie będą się pchali - wolą kluby gdzie można trochę pohandlować. A ta jeb... Szczakowianka jest już właściwie w III lidze. 10 punktów w plecy na starcie, plus zmniejszenie II ligi oznacza, że ich szanse na obronę przed spadkiem są zerowe. Piłkarze też stamtąd będą wiać, sponsorzy się odwrócą (może oprócz Zakładów Komunikacyjnych, hehe)... I dobrze! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mario Re: Szczakowianka NA KOLANA IP: *.brzeziny.rdi.pl / 192.168.0.* 31.07.03, 20:56 PZPN zachował się wreszcie jak przystało na organizację, która ma czuwać nad funkcjonowaniem prawidłowym ligi. A jaworzno powinno teraz zająć się tym prezesikiem. Dzięki niemu mają II ligę, z której tak w ogóle to nie powinni byli wogóle wyjść. Co do wyżelowanych piłkarzyków Switu - do kopania rowów za 500 PLN miesięcznie. Chociąż i do tego pewnie sie nie nadają. Bo przy łopacie też trzeba myśleć. A im mamona zrobiła z mózgu gnojówkę. Pozdrawiam Krytą i Żyletę (L) Mario Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mireq Re: Szczakowianka zdegradowana, Świt w I lidze! IP: *.swic.dialup.inetia.pl 31.07.03, 22:06 Gość portalu: vik napisał(a): >sponsorzy się odwrócą (może oprócz Zakładów > Komunikacyjnych, hehe)... I dobrze! Tu Szczakowianka będzie miała problem, bo na defraudowanie kolejnych milionów nie powolą nowe władze miasta. Jeszcze rok temu Jaworzno to były takie Starachowice, ale chłopcy z SLD przegięli w złodziejstwie i kumpel i partyjny towarzysz Fudały przerżnął wybory samorzadowe. Wygrał gość, który dotychczas był pracownikiem fizycznym - starszym obchodowym mazutowni w elektrowni :-) Teraz przedsiębiorstwem komunikacyjnym rządzą nowi prezesi bo Fudała jest radnym sejmiku i nie można go wyp.ier.dolić bez zgody kumpli z SLD Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fantomasz Re: Szczakowianka zdegradowana, Świt w I lidze! IP: *.dyn.optonline.net 31.07.03, 21:01 Wrescie PZPN nie bal sie i podjal dobra decyzje trzeba tepis skurwysynow ktorzy niszca polski futbol Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rywin mała aferka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.07.03, 21:04 Mam jedno pytanie skąd Śrutwa wiedział, mówiąc miesiąc temu o Szczakowej:" oj pogramy, jeszcze pogramy"? Za 200000 PLN dożywocie, a jak ja dawałem 68000000 PLN Michnikowi to ile mi dadzą? PZPN orzekł po miesiącu, a prokuratura ma mnie w dupie choć minął już rok. Zróbcie coś bo się nudzę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: qoobol Re: Szczakowianka zdegradowana, Świt w I lidze! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.07.03, 21:04 Jaki H... Świt, jaka K... Sczakowianka, sprzedali mecz i jeszcze mają wejść do I ligi. To jest paranoja. Obydwa kluby powinny spaść, ale do V ligi jeżeli taka jeszcze istnieje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: antyqoobol Re: Szczakowianka zdegradowana, Świt w I lidze! IP: *.neutron-it.com 31.07.03, 21:24 Ile razy można wałkować jedno durne pytanie. Dlaczego Świt do I ligi. Ano dlatego, że to 7 szmat sprzedało mecz, a nie klub. Jesteś w stanie to zrozumieć? Czy masz za daleko do łba. Kłaniam się nisko. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: qoobol Odpowiedź antyqoobolowi IP: *.crowley.pl 01.08.03, 12:33 A ile procentowo szmat liczy ten klubik?(klub = 7 szmat plus cztery nieszmaty na boisku, jedna nieszamta jako trener, ze czterech no może pięciu nieszmat w rezerwie na ławie, prezes nieszmata i kliku tam jeszcze nieszmat) stadionu brak (normalnego ;-)) A może zawodnicy to nie klub? A o jaki wogóle klub chodzi? z kąd? z białorusi? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rywin mała aferka 2 dopis IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.07.03, 21:19 P.S. Jako światowej sławy producent(o tym świadczy OSCAR )jestem w stanie ich zatrudnić u siebie na planie (tylko weźcie 200000 PLN- to się podzielimy, albo przyda się na szatnię lub WC ) .Pozdrawiam Leszka Milera i posłankę-owsiankę Beger.A na koniec muszę przeprosić tych, którzy liczyli na mój występ przed komisją śledczą, ale w komisji zasiadał Kalisz, a nie wszyscy macie duże telewizory więc i takby nie było mnie widać. Odpowiedz Link Zgłoś