11.02.08, 19:15
Przedstawiam Wam kolejny projekt. Tym razem dotyczy on mikrobusów,
jakie ZTM zamierza niedługo wypuścić na ulice. Tworzę (bo jeszcze
będę poprawiał) cały wykaz nie tylko "moich" linii mikrobusowych,
ale także tych, które ZTM zamierza uruchomić, albo przerobić na
mikrobusowe. Ponadto w przyszłości może umieszczę pomysły dotyczące
zmian innych linii peryferyjnych, nawet nieobsługiwanych przez
mikrobusy.
Projekt:
skocz.pl/mikrobusy
Obserwuj wątek
    • bardoz ... 11.02.08, 19:33
      Zapomniałeś o liniach dla Krasnowolskiej i Baletowej.

      Oprócz tego zmiany dośc sensowne, ale ciekawe, jaką by te linie
      miały częstotliwośc.

      I jedno pytanie: gdzie można zrobic taką stronę ze zmianami?
      • michael112 Re: ... 11.02.08, 20:31
        bardoz napisał:
        > I jedno pytanie: gdzie można zrobic taką stronę ze zmianami?
        To żaden problem. Hostingów (miejsce na serwerze pod stronę) jest mnóstwo. Nie
        jestem w stanie teraz żadnego przytoczyć, ale jest m.in. yoyo.pl. Czasami można
        też skorzystać z miejsca od usługodawcy internetowego. Inną sprawą jest HTML.
        Popytaj na forach dla webmasterów.


        > Zapomniałeś o liniach dla Krasnowolskiej i Baletowej.
        Przeglądałem informacje ze strony ZTM-u, dodałem trochę własnych pomysłów, ale
        mogło mi przeoczyć kilka miejsc.
        • bardoz Re: ... 11.02.08, 21:34
          No to bez obrazy, ale proponuje najpierw dopracowac projekt, a potem
          go publikowac ;)
        • Gość: Patryk Re: ... IP: *.europe.hp.net 21.03.08, 09:47

          hosting.profesjonalnie.pl

          Pozdrawiam

          Patryk
    • sibeliuss Re: Mikrobusy 12.02.08, 18:01
      Wymyśliłeś trasy patrząc na plan miasta, a nie znając specyfiki
      miejsc o których piszesz.
      Agrumenty:
      206.....
      ---
      Borków nie jest na całej długości utwardzona, podobnie Juhasów -
      polną drogą autobus ma jechać?
      ****
      208.....
      ---
      Harfowa to rozjeźdżona droga z trylinki.
      ****
      302....
      ---
      Ul.Bartłomieja posiada tylko prawosket w Rzymowskiego
      ul.Suwak posiada tylko prawoskręt w Marynarską.
      ****
      740....
      dla kogo ma być to 740??? Dla mrówek?
      Ulica Kroczewska to leśny dukt, jesienią i wiosną nawet autem trudno
      tamtędy przejechać.
      Bandurskiego kończy się na cmentarzu, dalej to polna droga.
      Stan nawierzchni petli FOC to tragedia.
      ---
      Reasumując - jeździsz palcem po mapie. Kim jest pan Choromański?
      • Gość: brzezin Re: Mikrobusy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.02.08, 21:42
        Takie 740 powinno być linią miejską i jechać dalej na tarchomin w
        celu zespolenia zielonej białołeki z ratuszem i tarchominem
      • Gość: Paweł Re: Mikrobusy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.03.08, 12:24
        No, to 302 jest mocne. Tylko kto nim będzie jechał poza kierowcą? A
        tak z ciekawości - kolejne projekty czego będą dotyczyły?
    • mrzorba Re: Mikrobusy 12.02.08, 19:08
      Ceny biletow beda musialy wzrosnac, bo mikrobus potrzebuje tyle samo
      kierowcow co autobus przegubowy, a zabiera bardzo malo osob, i tez
      sporo pali jak na tak maly pojazd...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka