iminlove
15.04.08, 12:27
Witam:)
Jestem studentką, katoliczką, raczej niepraktykującą. Większość
księży, których spotkalam w życiu zamęczala wiernych swoim
pesymizmem i negatywnym nastawieniem do świata. Kazania w ich
wydaniu pelne byly polityki, stwierdzeń, że jest źle i będzie
jeszcze gorzej, bo antykoncepcja, rozwody, aborcja i eutanazja... :)
Większość (jeszcze:)) życia przemieszkalam w malym miasteczku, więc
na wybór kościola nie mialam zbytniego wplywu. Ale w Warszawie jest
więcej możliwości, dlatego też chcialabym chociaż spróbować poszukać
kościola dla siebie - takiego z inteligentnymi, sklaniającymi do
myślenia kazaniami, pozytywnego i pelnego optymizmu. Takiego, w
którym ksiądz podczas kazania nie krzyczy na zgromadzonych w
kościele, że inni do tego kościola nie chodzą:))
Znajdzie się coś takiego tutaj? :)